Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gąska Balbinka biała

szczęśliwi wpisujcie się

Polecane posty

Gość gąska Balbinka biała

pochwalcie się tym co was spotkało dobrego ,dosyś pesymizmu , pokażmy że życie nie musi składać się z samych tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąska Balbinka biała
dobre i te 10 % kto da więcej ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajadsf
Straciłem prace, dziewczyna mnie zdradziła i zostawiła, odbierają mi mieszkanie, będę musiał sprzedać samochód i pójdę siedzieć za kredyty więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąska Balbinka biała
No dobra jajajajadsf , na wszystkich forach zmartwienia , kłopoty , a może tak rozświetlić tą szarą rzeczywistość i napisać o malutkich przyjemnościach , np ja się podzielę tym że moja siostra była bardzo chora i jest już dobrze , dla mnie to wielkie szczęście, a poza tym widzicie jak trudno napisać o czymś pozytywnym, pożalić się mamy czym lista była by długa, ale nad małymi radościami musimy się zastanowić czyż nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajadsf
Ja się ciesze bo mi prądu i gazu jeszcze nie odcieli i piję ciepłą herbatę i mogę pisać na komputerze bo mam prąd (jeszcze:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja...napiszę za kilka miesięcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 100% nie byłam w pracy, ulepiłam dziś piękną miskę, zaprosili mnie na rozmowę w sprawie pracy i zaraz idę na piwo z przyjaciółką :D zresztą ja tam zawsze znajdę sobie coś do cieszenia się :D bycie szczęśliwym to dla mnie stan naturalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×