Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katowiczankaa

suknia ślubna - katowice i okolice

Polecane posty

Gość gość
Przeciez temat brzmi Katowice i okolice. Dla mnie akurat Krakow zalicza się do okolic bo mieszkam w Jaworznie i w jedną i drugą strone mam podobną odległość. Prawda jest taka ze zjezdzilam już pol Polski zebyz nalezc cos wyjątkowego bo bardzo chce żeby mój slub był dopracowany w najdrobniejszych detalach. I prawda jest ze nigdzie poza Krakowem nie ma takiego skupiska salonów i saloników. W Krakowie jest największy wybor i wszystko pod reka. Ceny sa jak wszędzie. I tanio i drogo ale takiego wyboru jak tam to nigdzie się nie znajdzie. Wystarczy wpisac w gogle suknie slubne krakow i wszystko staje się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo nie polecam salonu sukien ślubnych Madame w Sosnowcu ( mają też salon Roxana w Dąbrowie Górniczej). Suknie szyte na ostatnią chwile mimo zamówienia wiele miesięcy przed terminem ślubu. Przy podpisaniu umowy Panie zapewniają, że są w stanie uszyć każdą suknie jaką sobie wymarzymy wystarczy tylko zdjęcie danego modelu, jednak przy odbiorze okazuje się, że "coś tu się nie zgadza", a raczej suknia w niczym nie przypomina tej zamawianej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się tez o tym slyszalam. Na pewno nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamowilam w ostatnią sobotę w Pasazu Weneckim w Krakowie. Jak się tam zamawia suknie to daja duże rabaty na zakup garnituru. A garnitury maja piękne. Podobno sprowadzane z Włoch. W sobote jade z moim przyszłym niech tez już się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawialam w katowicach na kosciuszki. Salon sarah. Panie bardzo przyjemne. Kilka miesiecy pozniej moja kolezanka tez tam kupowala suknie, tez zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dokładnie taką samą sytuacje w Madame. Nie wiem skąd się bierze tyle pozytywnych opinii na temat tego salonu. Chyba piszą je osoby, które albo dopiero są przed odbiorem sukni (do tego momentu Panie w salonie są przemiłe), albo brały model "z wieszaka", gdzie nic nie było trzeba zmieniać. odradzam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak piszesz że kraków jest okolicami Katowic bo masz taką samą odległość do tych miast to Warszawa też jest w oklolicy Katowic bo z ludzie z Łodzi mają podobną odległość, ehhh te problemy z logiką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam te opinie i jestem przerażona; ja już kupiłam swoją suknie. Wymarzona i w zasadzie bez większych poprawek, więc mam nadzieję, że końcowy efekt będzie taki jak siebie widzę. Mam suknię z M&N Bridal z katowic. Ogólnie byłam dwa razy. Rewelecyjna obsługa i bardzo pomocna. Tak w ogóle to jest tam facet, który mi pomógł wybrać sukienkę - trochę podeszłam z dystansem, ale okazał się mega profesjonalny. Polecam wszystkim, choć teraz z będę przez pół roku ponad się denerwować jak to będzie na przymiarkach. A tak w ogóle to szukam jakiś butów, polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 32
"Uprzejmie" pozdrawiam pracownice z jednego salonu ślubnego w Dąbrowie Górniczej, otóż panie wysyłają szpiegów do innych salonów, nawet osobiście podwożą, celem sprawdzenia jakie kolekcje i modele są i będą dostępne. A już szczególnie pozdrawiam dziecko, które latało w poniedziałek 15.12., czarne kręcone włosy......, ze strzępem papieru i udawało......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Trend w Bieruniu,warto się tam wybrać ,nieco dalej ale jest w czym wybierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 32
Hej dziewczyny, Salon ślubny MADAME w Sosnowcu poszukuje do pracy dziewczyn na stanowisko..........., czyli lata się po innych salonach i sprawdza co gdzie jest, nawet podwożą do salonów. kontakt od 10-17.30 tel. 503 843 726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiamy konkurencje;)) cieszy nas fakt że o nas piszą,nie krzywdzą nas te komentarze;) ostatni wpis rozbawił do łez;) W odpowiedzi na ten komentarz proponujemy śledzić prasę ,jeśli komentarz nie zostanie usunięty ;)))))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne kręcone dziecko???? Jakieś nieporozumienie.reszte pani Joanno pozostawie bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 32
W odpowiedzi na ten komentarz, proszę nie oceniać innych salonów wg siebie. Radzę przypomnieć sobie do których salonów wysyłacie szpiegów. Komentarz w prasie? Dziękuję za pomysł, skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujemy takich praktyk, konkurencja jak widać jest dziwnie czuła i przewrażliwiona, uzewnętrzniając się na takich forach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 32
Konkurencja jest przede wszystkim kulturalna, czego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym świadczą wpisy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglądam się temu forum od kilku dni i uświadamiam sobie cZemu ono służy . Jak widac salony sie prześcigają. Opinie są mało wiarygodne jak dla mnie .mam nadzieje że z moją suknią bedzie wszystko ok . Zamówiłam w Evicie w Katowicach , obsługa na bajwyższym poziomie, kiecki piękne ceny różne.Poki co polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszy mnie fakt pani Dorotko ze mamy już Id komputera;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IP i lokalizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie ta nagonka na salony ślubne.. ja osobiście kupowałam swoją suknię w salonie Roxana w dąbrowie i byłam bardzo zadowolona suknia szyta w ekspresowym czasie (byłam w ciąży)i w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się na ślub..panie w 100% dały radę chodziaż byłam naprawdę duża i musiały się mocno namęczyć żebym jakoś wyglądała!!więc skoro piszecie ,że to ten sam salon co Madame ,to nie wierze ,że w tamtym salonie może być inaczej...dodam jeszcze ,że cena też bardzo przystępna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam w Paazu Weneckim i nie jest to bynajmniej kryptoreklama jak tutaj się zarzuca. Poczytalam i zdecydowałam się pojechać. Brdzo fajna galeria. A ze duzy wybór to swiadczy o tym ich fejsbukowy profil. Polecam. https://www.facebook.com/pasazwenecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ogromnie rozczarowana salonem "MADONNA" w Katowicach... Z tak chamskiej obsługi jeszcze nigdy nie maiałam okazji spotkać. "Stylistka" pomimo, że POKAZAŁAM, które konkretnie modele chcę przymierzyć, przynosiła mi inne (swoją drogą bardzo nie trafione), w dodatku odnosiła się do mnie oraz moich Towarzyszek niebywale niekulturalnie, do tego stopnia, że inne klientki były zniesmaczone. Na koniec pozwoliła sobie skomentować mój gust, oraz stwierdziła, że to już KONIEC bo ja i tak tu nic nie znajdę. Wielka szkoda, że taka osoba pracuje w taki miejscu - udało się jej mnie na tyle zniesmaczyć, że pomimo chęci kupna czegoś wyjątkowego (a wiem, że mają tam takie modele sukien) z pewnością nie skorzystam z tego salonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej Madonnie obsluga nie grzeszy kultura. Wywyzszanie się nad klienta widocznie jest tam w dobrym tonie. A wiecie ze pare lat temu kilka dobrych marek wycofalo Madonnie licencje za sprzedawanie chińskich odpowiednikow oryginalnych sukienek??? Wiec nie wiem skad ta ich pewność o wyjatkowosci. Tez nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę szanownych Pan miałam okazje ostatnio sprawdzić ile we wpisach na tym forum jest prawdy. W poszukiwaniu wymarzonej sukienki odwiedziłam i Kraków i Katowice. To co zaobserwowałam to ze ceny niewiele się roznia w tych dwóch miastach. Ale w Krakowie rozmowa od razu się zaczynala od: możemy udzielić rabatu a w Katowicach trzeba się było dopytywać i prosić. Wybór jest podobny ale w Krakowie wszystko jest w jednym miejscu tzn. na ulicy Długiej. Co drugi salon to slubny. W końcu zamowilam w Maji w Pasażu Weneckim bo sukienka mi się naprawdę podobala i dostałam największy rabat ze wszystkich proponowanych. Ponadto dostałam duzy rabat na zakup garnituru a maja bardzo ladne. Reasumujac. I tu i tu było bardzo podobnie ale jednak wybrałam salon z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madonna jest beznadziejna. Kiedys to był sklep z klasa a teraz jest to kolejny sklep z chińskimi sukienkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co jechałaś do krakowa skoro maja jest też w sosnowcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenapoborca
Jestem krawcową z wieloletnim doświadczeniem, prowadzę własna pracownię sukien ślubnych, szyję ze zdjęć jak również wg, projektu klientki+dodatki ślubne+fachowe doradztwo Artystyczna Pracownia Krawiecka "PRIMADONNA" Sosnowiec -Niwka ul. Wojska Polskiego 25/27 llp. (budynek Banku ING) tel. 517 58 58 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechalam do Krakowa żeby odwiedzić rozne sklepy i padlo na zakupy w Maji. Maja w Pasazu Weneckim i Maja z Sosnowca to dwie rozne firmy. Osobiscie nie polecam tej z Sonowca bo te sukienki sa straszne i na forach pisza ze większość odbiorow konczy się placzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombom11
witam, interesuje mnie konkretna opinia najlepiej osoby, która zamówiła i odebrała już suknię z Salony Madame w Sosnowcu. Podoba mi się suknia ślubna z katalogu z kolekcji tam dostępnej, ale po opiniach boję sie czy faktycznie po wyszyciu będzie wyglądała tak samo jak w katalogu? Bardzo proszę pomóżcie mi i napiszcie, czy przy odbiorze suknia wyglądała tak samo jak z kolekcji w katalogu (chodzi o materiał i fason) czy jednak czymś się różniła. Bardzo proszę o opinie bo niewiem czy szukać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×