Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suicide_bunny

Okłamał mnie,po 2 latach!Nie wiem co robić

Polecane posty

chłopak toba manipuluje jak chcesz a ze ty pewnie jestes mloda lykasz jego tania bajere pogratulowac braku rozsadku ja juz wiecej na ten temat nic nie powiem poprostu ZASTANOW SIE CZY TY SAMA MASZ DO SIEBIE SZACUNEK !!!!! BO JESLI GO NIE MASZ SAMA PRZESTAN ZADAWAC PYTANIA NA FORUM I MECZYC LUDZI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co paula, jestes zalosna. Czy mam do siebie szacunek ? Bo wybaczylam chlopakowi - a wlasciwie mam taki zamiar ?! To Ty tez nikomu nigdy nie wybaczasz ? ! I nie oceniaj mnie ,bo mnie nie znasz. zajmij się lepiej studiowaniem slownika ortograficznego ;] i sie nie wypowiadaj jesli nie masz nic do powiedzenia oprocz zmieszania kogos z błotem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaaaaa
aaaaaaaaaaa! ludzie! .. autorko-gdzie Twój honor,gdzie Twoja godność i chęć przeżycia życia z kimś,kto kocha Cie bezgranicznie?! Nie będę Cię ganić,gdyż robisz to,co uważasz za słuszne,my możemy tylko doradzać. On Cię nie kocha, co to za kochający facet,który olewa swoją dziewczynę i tańczy,obmacywuje się z inna? CO? nagle zachciało mu się tańczyc,podczas gdy jego dziewczyna leży chora w domu? NIE! nagle to zachciało mu się poprzytulać z byłą dziewczyną-może coś do niej czuje. TO pewnie straszne,boli,aż fizycznie ale to nie jest ten Twoj jedyny. Był jak mówiłąś idealny ale to najwyraźniej pozory. Pisałąś,że on napisal,że wiele razy ktoś pisał Ci takie wiadomości i zawsze były to plotki- jak dla mnie szoooook. Więc nie raz wywijał takie numery,tzn,. przepraszam-koleżanki wciskały Ci kit,że on coś z kimś robi? Phi, weź się w garść bo jesteś tak ślepo zakochana,że aż naprawdę szkoda,że tak się męczysz, teraz mu wybaczysz,bo przyszedł z kwiatami i powiedział,że Cię kocha? Nie bądż naiwna i poczekaj na tego właściwego choć pewnie dziś takiej opcji nie widzisz. TO nie kochający,kochany, odpowiedzialny facet tylko frajer, dzieciak, babiarz. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×