Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak siie zastanawiam......

Jak myślicie,warto to kupić?

Polecane posty

Fajne z chęcią bym sobie takie sprawiła nawet ,poczekała aż urosną :) Tylko 4 zeta z groszami a przesyłka 16:O to czym to przesyłają samolotem :O Ale i tak sie opłaca ,ja widziałam jedną sztukę za ok 5zł .a lepsze od 10 w górę :) to chyba nawet warto z ta opłatą .:) Niestety nie wiem jak długo rosną ,wręcz pierwszy raz widzę kaktusy w nasionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak siie zastanawiam......
Tak czasem jest,że żadaja tyle za przesyłkę,a wysyłają za 4 zł.Ale to i tak tanio wyjdzie jeśli porównać z kupnem "gotowych".Tylko że właśnie ma sie od razu ozdobne,a tak to trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak siie zastanawiam......
Teraz doczytałam,że to przesyłka za pobraniem tyle kosztuje,a listem 6 zł.I tak zawsze wybieram list z przedpłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniosę bo ciekawe :) mam nadzieje ,że napisze jakaś kobietka co uprawiała kaktusy z nasion i opowie coś nie coś :) Chyba je zamówię ,najwyżej albo wyrosną albo nie :Dale 10zł to nie majątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =======m--------
fajne, ale z nasion ciezko sie uprawia kaktusy, szczegolnie, ze sa to nasiona pomieszane, sa gatunki kaktusow, ktorych uprawa jest latwiejsza, ale i sa gdzie bardzo trudno jest wyhodowac z nasion roslinke... jak dla mnie to sie nie oplaca i to jest lekkie naciaganie (nie jest napisane jakie to sa odmiany , nie kazdy kaktus ma takie same wymaganie co do uprawy), lepiej kupic juz ukorzeniona roslinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak siie zastanawiam......
No właśnie dziwne,że nie napisali jakie to odmiany,trzeba napisać i zapytać.Może im jakieś odpady zostały,kto wie czy to nie przeterminowane.....Też bym spróbowała,ale nie mam za bardzo gdzie trzymać tylu "pustych"doniczek i wkurza mnie czekanie jak nie wiem czy cos z tego będzie.Ale jak pięknie wyglądaja na tych fotkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos kupi i napisze
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem lepiej kupować kaktusy w doniczkach;) Za 10 zł 2 sztuki spokojnie sie już kupi. Ja uwielbiam kaktusy. Mam ich sporo, ale niestety nie znam wiekszości nazw. Hodowca ze mnie jak z koziej dupy trąbka;), ale co mi tam. Kiedyś dawno temu pamiętam wysiałam kaktusy z nasion, trzymałam je pod folią i takie tam. Wzeszły co prawda, ale potem zmarniały. Także wydaje mi się, że to nie jest takie hop siup. A i wiadomo, że kaktusy to nie sa najszybciej rosnące rośliny, więc na efekt dekoracyjny trzebaby było zaczekać. Ale może się mylę....... nie wiem. Ja lubię kupować , lub skubać od znajomych już większe okazy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak siie zastanawiam......
A ja właśnie nie lubie dużych kwiatów,takii samodzielnie wyhodowany to ogromna frajda.I za 10 zł są 2 sztuki,a tutaj dużo więcej.Tyle że to czekanie mnie dobija....Sama nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodnosze
może ktos kupił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham kaktusy i w domu mam tyle je :D Nigdy nie hodowałam z nasion.Zawsze ,,rozmrażałam"ze szczepek. Na pewno proces z nasion jest długiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Same wyhodowanie ze szczepek kaktusa 20 cm trwa kilkadziesiąt miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×