Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia h.

16 tydzień ciąży czy to możleiwe, że...

Polecane posty

jesteś w pierwszej czy w kolejnej ciąży? w pierwszej ciąży ruchy dziecka wyczuwa się od 18 tygodnia, a w kolejnych od 16. jest pewna szansa, że to co odczuwałaś to ruchy dziecka. może dziecko jest trochę większe niż przeciętne dziecko w tym okresie, może masz źle wyliczony termin porodu, a może to co odczuwasz jest bardziej zależne od Twojego przewodu pokarmowego niż od dziecka? jeżeli odczuwasz ruchy dziecka, to wkrótce będziesz tego pewna :) www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moja pierwsza ciąża:) wydaje mi się że to ruchy bo to jest coś czego nigdy wcześniej nie czułam i powtarza się coraz częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
tak mozliwe ja czulam od 17 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czulam wlasnie w 16 tyg pirwszy raz wieczorem w luzu na nastepnego dnia juz caly czas culam kopniaczki :) wiec jak najbardzie mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jestem w 25 tyg.to jest moja pierwsza ciąża i tez zaczełam czuć w 16 tyg.ruchy maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo możliwe
ja tak poczułam właśnie w pierwszej ciąży, babelki w brzuszku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poczułam pierwsze
ruchy pod koniec 3 miesiąca. Tzn może nie tyle ruchy ile tzw motylki. Takie wyraźne ruchy to gdzieś w 15 czy właśnie 16 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................89
Ja jestem w 15 tc i czuję raz takie łaskotanie w brzuchu, raz bąbelki, a jak przyłożę rękę to czasami takie jakby "puk puk" Też się zastanawiam czy to możliwe. ale widocznie tak:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wtedy zaczęłam czuć ruchy malucha. To była moja pierwsza ciąża i dodam że do chudzielców nie należę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOżYNKA
JA JESTEM W 19 TC RUCHY DZIECKA POCZULAM W 15 TYGODNIU NATOMIAST KOPNIEC I WYBULEN JESZCZE NIESTETY NIE MAM CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA!JEST TO MOJA PIERWSZA CIążA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiiiiiiiiiiiiii
ja w pierwszej ciazy poczulam ok 20 tygodnia a w drugiej ok 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciązy poczułam jakos w 16 czy 17 tyg, a w drugiej w 14 tyg. Nie spodziewałam sie tego, ale ze lezałam to sie skupiałam na tym co sie ze mną dzieje. I nie miałam wątpliwosci, czułam wyraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOżYNKA
JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WCZORAJ WIECZOREM PO 22 POCZULAM KOPNIACZKI ALE CZAD!DZIDZIA ZAPUKALA DO MNIE 3 RAZY U DOLU BRZUCHA A DZISIAJ OD RANA DAJE CZADU!!!!JUTRO BEDZIE 19 TC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza ciąża - pierwsze ruchy poczułam pod koniec 14tc, a takie spore kopniaczki pod koniec 15tc :) Super uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziweczyny ja jestem pewna że to ruchy mojego maleństwa bo są coraz częstsze:) super czuć takie bąbelki:) pozdrawiam wszystkich gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczułam pierwszy kopniak właśnie w 16 tyg :D Właściwie już wcześniej coś mnie załaskotało, ale to 22 czerwca 2008 roku poczułam pierwszy poważny kopniak :) Mąż też , bo akurat przykładał rękę do podbrzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja jestem w pierwszej ciąży.Pierwsze łaskotanie poczułam na początku 15 tc.Wydaje mi się że każda ciąża jest inna i inaczej odczuwalna. Nie ma co się sugerować koleżankami i myśleć że ja będę miała tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdau88
Według kalendarza ciąży na stronie emaluszki pierwsze ruchy dziecka można poczuć między 16 - 2o tygodniem! Ja 14 tydzień, ale już się nie mogę doczekać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japanespaaaa
ja poczułam w 18 pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja pierwsza ciaze poronilam a dzis kolo 5 rano poczulam najpierw bulgotanie w brzuchu a potem w podbrzuszu kopniecie mozecie mi doradzic czy to *****mojego skarba obecnie jestem w 16 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogą być ruchy. Ja jestem w pierwszej ciąży. Szczupłe kobiety mogą wcześniej odczuć ruchy. Ja poczułam pod koniec 16tc. Maly jest bardzo *****iwy teraz to już 35tc i dalej szaleje w brzuchu. Życzę powodzenia i szczęśliwego finału. Zwłaszcza że przeszlas coś strasznego. Tym razem będzie dobrze na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1 ciąży w 13 tyg. A w 2 w 16 tyg. bo mialam łożysko przodujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie potrzebuje rady bo sama juz niewiem co robic pytalam bratowej ktora obecnie juz jest na koncowce ciazy i powiedziala ze jezeli bylyby to faktycznie ruchy dziecka to by dziennie je chyba czulam a od tamtego razu narazie nic sie nie dzieje nie czuje :( ciagle sie boje mam obawy czy wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×