Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WwOwW

pytanie do facetów od 30tki w górę...

Polecane posty

mlodszym panom dziekuje, bo wg mnie to jeszcze nie mężczyzni /sorry:P/ Wiem ze kobieta musi byc atrakcyjna aby was przyciągnąc, ale co powinna miec, jaka byc, żeby was zatrzymac przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop******lam dziś każdemu, to bardzo to oględne stwierdzenie moze moglbyc cos sprecyzowac ... chcialabym zobaczyc czy są jakies cechy, ktore szczególnie się facetom podobają,a moze ja powinnam nad mini popracowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfantulipan
może to slogan ale wygląd to nie wszystko. 12 lat po ślubie i chcę z kims czasem powaznie pogadac a żonka albo siedzi u koleżanki albo na NK. wyglada zaje..ie , ale to nie wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanfantulipan no ok o wyglad nie pytam bo dla mnie to logiczne ze dziewczyna musi byc atrakcyjna dla swojego faceta cały czas pytam o cechy charakteru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WwowW - nie wiem ile masz lat, ale nie porywaj się z motyką na słońce. Taki facet ma już swoje przyzywczajenia, wyrobione zachowania i poglądy, których może nie będzie chciał zmieniać. I choć uważam, że tacy są najbardziej warci uwagi - trudno takiego zdobyć, zwłaszcza jeśli ledwo się przekroczyło wiek nastoletni... Taki myśli, że maz pstro w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WwOwW, (zakładając, że facetowi chodziłoby o poważny związek) uważam, że przede wszystkim życiowej mądrości- aby mógł traktować kobietę jako równorzędnego partnera do rozmów, aby mógł brać pod uwagę jej zdanie. Jeżeli chodzi o seks (w końcu pytasz na forum erotycznym), to wyuzdania i braku zahamowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyśmiesznymiś
powiedzcie mi raczej, gdzie spotkac fajnego 30 stolatka? no bo w tym wieku to albo rozwodnicy, albo po przejsciach albo spiacy krolewicze, niedojdy ...a ja bym chciala "normalnego" poznac - 30 a nawet 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Psikutas dzieki za wyczerpujacą odpowiedz ps: nie myslałes nad zmianą nazwiska :D:D ? /boski nick/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małyśmiesznymiś, zależy ile masz lat ;) Spotkac można wszędzie i z pewnością spotykasz. Ja np. teraz idę na obiadek do restauracji, gdzie będę przez najbliższe pół godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że masz* oczywiście. WwowW - to musisz się tylko troszke postarać, bo wiek masz ok. Nie to co ja małolata i trudno mi takiego zdobyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfantulipan
nieprzewidywalna w pozytywnym sensie czyli od czasu do czasu jakaś niespodzianka dla mnie ; wyrozumiała; inteligentna ale nie wymądrzająca się, jest tego sporo ale chwile by wypadało się zastanowić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet55
Nie zmienić się w zrzędzącą babę, zostawiać cały czas facetowi sporo samodzielnej przestrzeni życiowej. Cały czas mieć swoje sprawy, zainteresowania i osobowość a nie tylko wygląd. Wygląd (zakładam że na początku jest atrakcyjny dla faceta) musi utrzymywać zdecydowanie poniżej wieku. Na co dzień być oazą spokoju a od czasu do czasu zaskakiwać, zaskakiwać i jeszcze raz koniecznie zaskakiwać. Wtedy jest miło przyjemnie ale nie nudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyśmiesznymiś
ja mam ...30 :) i chcialabym, chcialabym ... ale jakos sie rozgladam a tu nie ma i nie ma ... wszedzie pary (mlodsze! o zgrozo, jestem juz taka stara?!) :) a 30 sto paro latkow nie ma ... dodam samotnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jasne, ale tak się zastanawiałam ile masz, bo ja 21 kończe w sobotę, a na oku miałam 28 latka i nic...Ale co tam, widać takie przeznaczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfantulipan
podobnie jak przedmówcy twierdze że wuek nie zawsze ma znaczenie, mam kolezankę w pracy 25 lat gada mi się z nia jak z kumplem na piwie ; o wszystkim , znam kolezanke mojej żony 41 lat - w głowie ma gumkę do trzymania uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyśmiesznymiś
facet55 - ... zdarza mi sie zrzedzic, ale reszta to jakby o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek13325
nie wyglad sie liczy,ale dobre serducho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyśmiesznymiś
Baskijka - dawaj, dawaj nie odpusc mu, starsi sa lepsi o wielllllllllllle :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baskijka wybacz moje slowa, ale jako kobieta nie znoszę 20-25latek bo to gl rozkapryszone ksiezniczki i nie mają jeszcze ukształtowanej osobowaosci wiec chyba facetom tez sie nie dziwie ze nie chcą takiej /jesli mowimy o czyms powaznym, nie tylko bzykaniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet55
no cóż zrzędzenie, tak troszkę i nie za często można wytrzymać - ostatecznie. Ale pozostawienie facetowi sporej swobody i zaskakiwanie są konieczne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WwowW - nie obrażam się, masz swoje zdanie:) Ja akurat uważam siebie za dojrzałą emocjonalnie i myślącąc trochę bardziej przyszłościowo i rozsądnie niż moje rówieśniczki. Zresztą nie tylko ja tak uważam. I księżniczką żadną nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poproszę o pisanie postów a sama lecę na przerwę moze gdzies Jarka na obiadku spotkam :P wpadnę tu jeszcze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet55
faceci często uważają że brak ukształtowanej osobowości to zaleta - ukształtuje się na swoją modłę przy bzykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×