Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WwOwW

pytanie do facetów od 30tki w górę...

Polecane posty

Gość Doświadczony 32
Sztuczki są dobre przy łapaniu pcheł :). Ale rzeczywiście na sam początek zawsze przydaje się trochę magii. Ale tylko na początek. Poza tym większość sztuczek jest oklepanych i tylko obnaża brak inwencji. Ważna jest odwaga w zawieraniu znajomości. Czasami możecie nas Panie wręcz onieśmielić a to działa jak nic innego! Inteligencja, to też jest to! No ale tego nie da się nauczyć , ale da się wyrobić pewne obycie przez obracanie się w odpowiednim towarzystwie. Dobry żart też jest ok! Z lekkim poddtekstem. Ale nic wyćwiczonego! Np:Jesteś na wizycie u Niego, w chodzi inny lekarz i mówi "wpadnij do mnie jak coś tam a ty mówisz do tego obcego .. Ale Pan doktor tez mi coś obiecał... " . Ten lekko zmieszany tamten wychodzi a ty mówisz "Taki dżołk panie doktorze " . Oczywiście to są cholernie inteligentni goście i trzeba być gotowym na nieoczekiwaną ripostę. No ale w końcu mierzysz wysoko! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
ehhhh...no mierze wysoko wiem, ale pociagaja mnie tylko cholernie inteligentni, wcale ladny byc nie musi. Tylko dalej nie wiem jak to ugryzc, mam wprawdzie jeszcze troche czasu, poczekam do jakotakiego zakonczenia leczenia, a dopiero potem sie odezwe....z powiedzmy...relacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam ... no ja tez bym wolała mądrego faceta ale coraz czesciej mam wrazenie ze tacy są juz wszyscy pozajmowani :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Strasznie trudno jest wyposrodkowac i napisac tak zeby z jednej strony nie bylo to lakoniczne dziekuje a z drugiej strony nie moge byc nahalna. Nie chce zeby pomyslal ze chodzi tylko o seks, bo jezeli teraz o cos mi chodzi to o zwiazek..... Musi byc subtelne, choc wymowne, delikatne, a zarazem bardzo jednoznaczne.... No to opis mamy.....tylko co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
Witam wszystkich. Mam 34 lata i wiem co lubie, co kocham czego mi brakuje i co bym chciał. Więc...Kobieta powinna jeśli chodzi o sex przynajmniej co drugi raz dominować nad facetem , mówić czego pragnie... i w ogóle mówić heheh. Jeśli choodzi o charakter- niemówić za wiele;) powinna wiedzieć co to kompromis pozytywny, tz np nielubi czegos ale to zrobi pod warunkiem że ON zrobi dla NIEJ to co ona lubi a on niekoniecznie, czyli konie kraść! Wygląd....to już rzecz gustu;) Jeśji jest taka kobieta w wielkopolsce to chętnie bym z nią pare koni ukradł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasny gwint 😠 czytam, czytam odznaczam pokolei co mam z tego co tu piszesz Yob, rumience na twarzy bo \"ptaszow - V \" sporo , a Ty na sam koniec rzucasz wielkopolska :o no tego nie mam, tam nie mieszkam i nie przeskoczę tego warunku :D:D:D tez szukam ... od 16:37 mysle jak bys mogla zagadac tego lekarza i totalna pustka w glowie - az wstyd się przyznac :o przed takim gosciem sie \"zbłaznic\" to ojjjjj bolałoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie kwoki :( szukacie mądrego - akurat! Wiele razy dostałem kosza od takiej właśnie zdziry jak wy, kiedy na spotkaniu same się przekonywały, że nie wyglądam jak ósmy cud świata a zwyczajnie jak człowiek :O Jesteście zakłamane i szukacie tylko i wyłacznie w mężczyźnie jego portfela lub bezmózgiej siły bo to was kręci. Ale potem następuje szok i płacz - co się dzieje? Czemu mój miś zdradza, czemu mnie bije lub mną pomiata...Durne puste wymalowane istoty, ktore nie zasługują na to by być kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:28 [zgłoś do usunięcia] Maksik Głupie kwoki szukacie mądrego - akurat! Wiele razy dostałem kosza od takiej właśnie zdziry jak wy, kiedy na spotkaniu same się przekonywały, że nie wyglądam jak ósmy cud świata a zwyczajnie jak człowiek Jesteście zakłamane i szukacie tylko i wyłacznie w mężczyźnie jego portfela lub bezmózgiej siły bo to was kręci. Ale potem następuje szok i płacz - co się dzieje? Czemu mój miś zdradza, czemu mnie bije lub mną pomiata...Durne puste wymalowane istoty, ktore nie zasługują na to by być kochane... wow Maksik!! dla takiemu gentelmanowi zadna sie nie oprze :D walisz komplementami jak z automatu:D nie uogólniaj kolego, nie kazda kobieta to zdzira a ze Ty trafiałes na takie to zwykły pech ja trafiam gł. na krętaczy ale nie bede wyzywała wszystkich facetów bo podobno nie wszyscy są tacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
daleko mam? a ciebie Maksik to mi sie niechce komentować ...szkoda klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yob no mialbys kawałek, warmisko-mazurskie :D ide do domu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Yob.....ja jestem z wielkopolski....ale troche mnie przeraziles, bo poczulam jakbym mogla mowic tylko o seksie a jakbym chciala o czyms innym to juz lepiej zebym sie zamknela. A ja chce rozmawiac z facetem o kazej glupocie, nawet jezeli mamy inne zdania to chce go zrozumiec, wiec Wwoww...droga wolna Wwoww....dzieki za myslenie, ja tez sie nad tym glowie i tez nie wiem co napisac i tak juz sie zastanawiam cyz ma to w ogole sens, startowac do faceta, ktoremu nie wiem co napisac....a moye nie wiem bo sztuacja jest speczficyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
WwowW no konno ze trzy dni by mi zeszło!. Wpadnę latem pod namiot:) tez szukam... dobrze wiesz że to niemożliwe by kobieta nie mówiła:) ale nie chciał bym słyszeć tylko tekstów...wynieś śmieci, dlaczego kupiłeś to a nie to, zrób w końcu....itd...wolał bym przesiedzieć całą noc w parku na ławce rozmawiając o np. jednym drzewie! Poza tym moje doświadczenia dowodzą że kobieta oczekuje by facet wiedział co ma robić jeśli chodzi o sprawy intymne. A skąd on ma to wiedzieć? Na zasadzie prób i błędów? To cała młodość idzie w plecy. Zanim sie dowie jest już starcem. Z niemieckich filmów przyrodniczych? Raczej nie, prawda? Chyba niechciałabyś być traktowana jak niejedna aktorka takiej produkcji...no może czasem;) Mam nadzieje że troszkę Cię uspokoiłem:) Z WLKP? Brzmi miło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Yob.....uspokoiles, naprawde uspokoiles, robienie wyrzutow i ciagle wytykanie komus bledow w zwiazku jest nie fair, ale rozmwianie cala noc o drzewie jest ok, tylko nie wiem czy chcialbym rozmawiac z kobieta ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
A rozmawianie o seksie jest bardzo wazne, wiem to, o ile oczywiscie pozwala mi sie tez mowic o drzewie :) Ja akurat wcale nie uwazam, ze facet musi wszystko w tej materii wiedziec. Nie chcialabym zeby regowal jak automat uwazajac ze kazda kobieta jest taka sama. Jestem jak najbardziej za rozmawianiem o seksie, chce mowic co jest dla mnie wazne, czego oczekuje i chce wiedziec co robic by mezczyzna byl szczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tez szukam... Yob.....ja jestem z wielkopolski.... \" jak znajdziesz mi prace w Pyrlandii to sie moze przeprowadze :classic_cool: ;) branża: elektro-..... albo cos z komputerami. jezyki: angielski, niemiecki stanowisko: inzynierskie albo menedżerskie (menedżer linii produktu chętnie widziane :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
heheh...no i tu jest pies pogrzebany..... Każda kobieta jest inna, inaczej czuje, mysli, pachnie, co innego ją podnieca. Jak to ogarnąc nierozmawiajac. Nieda sie;) To samo jest z facetami... my tez mamy "okres" zwłaszca podczas pełni hehehe zlitujcie sie czasem nad tymi stworzeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaczki 🖐️ jak poranek mija? tez szukam ... no sprawa cieżka z tym doctore Yob... konno to ja mogę ;) :P nawet 3 dni :D:D a wiecie z tym gadaniem kobiet to jest tak, jestem ogolnie małomówna ale wiem ze nawet przy wygadanym facecie taka \"małomówna\" kobieta to i tak wycodzi na gadułę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Kwiatek......to jakas propozycja w moim kierunku? Jezeli mam zbierac oferty to moze najpierw napisz cos wiecej o sobie.....i szkoda ze nie jestes doctore.... Yob.......100% racji, moze niedokladnie odczytala Twoje slowa, ale teraz zgadzam sie zupelnie i moze tez to jest w tym wszystkim fajne ze jestesmy tak rozni.....a poznawanie tez jest ciekawe.....:) WwowW......z tym moim doktorem to faktycznie ciezki kawalek, bede myslec i wszystkich posiadajacych choc odrobine szarych komorek prosze o to samo.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kwiatek......to jakas propozycja w moim kierunku? Jezeli mam zbierac oferty to moze najpierw napisz cos wiecej o sobie.....i szkoda ze nie jestes doctore....\" moge byc ewentualnie doctore nauk technicznych ;P a o medycynie moge tyż podyskutowac ;) no i - co mam napisac o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
tez szukam..."....a poznawanie tez jest ciekawe....." heheh tak zwłaszcza anatomia drzewa;) WwOwW...zwijam sprzęty.... ide;) szykuj pole namiotowe hiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Kwiatek.....napisz co chcesz....wszystko zalezy od Twojej inwencji Yob....widzisz problem polega tez na tym, ze nie chodzi tylko o slowa, ale tez o czyny, nie wiem czego szukasz i czy w ogole czegos szukasz, ale jak znajduje Twoje ogloszenia w necie, to wiem ze nie chcialabym z Toba wiazac.....i nie wiem czy jest dziewczyna ktora wiedzac o tym odwazylaby sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
tez szukam... curko Wildsztajna;) heheh szukam ale nie tu. Tutaj rozmawiam...a moje marzenia zostaw prosze w spokoju. Są gorsi.... No i jeszcze coś co boli facetów.... sprawdzanie kieszeni, portfela... poczty...itd Moim zdaniem jesli facet sam o tym nie powie to jest nic niewart, ale nie tym sposobem. Gdybys zapytała co mnie kręci to pewnie bym ci powiedział, pewnie nie tu ale jednak... ty niemusiesz sie przecież z tym zgadzać... a jeśli chodzi o pytanie czy znajde... hmmm słodka tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
i jeszcze coś...przeswietl doctore...wygląd to nie wszystko.... przeciez może być tak samo jak zemna....będzie bolało jak dowiesz sie po czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta na zycie ..... dobry temat dobre pytanie .... dla mnie musi byc madra lojalna zadbana czysta pracowita oddana dobra w lozku...... i przedewszystkim musi mnie tak kochac zebym to widzial ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Yob......jasne, to nie moja sprawa, kazdy ma prawo robic w zyciu co chce, inwigilacja miala na celu sprawdzenie kim jestes, co piszesz na innych forach. I zeby bylo jasne, choc moze Cie to przerazic :) bycmoze mnie sie to tez podoba, niegdy nie robilam, ale nie wykluczam, i nie chodzi tu o preferencje a o to ze szukasz kontaktow w necie. Teraz abstrahujac od Ciebie, zawsze mi sie wydaje ze facet ktory robil tak zanim mnie poznal, nie bedzie mial skrupulow tez pozniej jezeli przyjdzie mu na to ochota, rozumiesz? Ja poprostu nieufna jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sobie czytam te posty pisane przez mężczyzn tutaj i mysle ze teoretycznie to całkiem prosta sprawa zatrzymac przy sobie faceta piszecie bardzo oczywiste dla mnie i pewnie reszty kobiet rzeczy ... tylko ze teoria niestety jakos nijak ma się do praktyki :o, bo gdyby bylo inaczej temet by nigdy nie powstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Z przeswietleniem dottore moge miec problem, ale zrobilabym to gdybym tylko znala jego nick :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam... przyznaję racje w całej rozciągłosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ..... musi zaiskrzyc... a na to niema rady ..... moze to kwestia chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×