Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WwOwW

pytanie do facetów od 30tki w górę...

Polecane posty

Stereotyp Polaka jest na bakier z uczciwością ;) Mam nadzieję, że chodzi Wam o uczciwość w związku a nie brak skłonności do kombinatorstwa bo we współczesnym świecie, to raczej "plus ujemny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław oczywiscie ze mowie o uczciwosci w związku przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze kobiety tez bywają nieuczciwe, ja mowie o męzczyznach bo tylko z nimi się umawiam, nie gustuje w kobietach a sama jestem uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to jest moj bląd, dgybym potrafiła kłamac bez mrugniącia okiem to juz dawno mialabym kogos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz co? I bym teraz kurwa nie miał ręki!" (Fred- "Chłopaki nie płaczą") ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja cycatami ;) rzucała nie bede ale chyba bylabym juz podwojną kaleką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczę się , owszem kiedys bylo ich wiecej:P , tylko jakims cudem trafiam zawsze na krętacza :( sama nie wiem czemu tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kupie sobie najlepszego przyjaciela kobiety:P on mnie nigdy nie zdradzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to raczej kiepski zart jaki mi ostatnio zycie zrobilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Brzęczyszczeski
szczerze - z pewnością zależy to od gustu, gdy w grę wchodzi wygląd (o ile są tacy - a są - dla których jest to ważne). najważniejsze jednak, aby kobieta miała to COŚ, co facetów przyciąga. nieraz mogą być to oczy, charakter, sposób bycia, poruszania się. mężczyźni to wzrokowcy, co tu dodawać. poza tym liczy się coś w rodzaju opiekuńczości, umiejętności dbania nie tylko o siebie. resztę dodaj sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam tylko, że zaproponowałam spotkanie i od razu jakieś dziwne teksty... Może Wy panowie się dowiecie o co Wam chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
i jak tam Wwoww?? Poszukiwania jakies? U mnie sie mocno skomplikowalo, uroczy lekarz poszedl sobie na urlop i teraz dokancza robote kto inny (choc fakt faktem to moj ulubieniec mnie pokroil i pozaszywal :))) Wygląda na to ze to koniec znajomosci. Ostatnia szansa jest to ze posiadam jego maila i za kilka tygodni wysle mu niezobowiazujaca wiadomosc z podzienkowaniami....na ktore on najwyzej odpisze "dziekuje". A moze macie pomysl co sie w takim mailu powinno znalezc, aby on widzial ze jestem nim zainteresowana prywatnie a nie tylko dziekuje za dobra robote. Problem jest tylko taki ze ja bardzo malo o nim wiem bo dopiero zaczynalam sie rozkrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Znajomi znajomych mieszkaja blisko niego, wiec zbadalam sytuacje, niestety nie sa mi na tyle bliscy zeby sie do nich wprosila i przez przypadek go spotkala....poza tym obraczki brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wyluzowałam nie szukam nie patrze - a moze to dlatego ze nie mam zbyt wiele czasu dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam- ale moze facet ma jakąs kobiete z ktorą po prostu nie mieszka a Twoi znajomi nie przypatrzyli się dobrze mu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Wszystko mozliwe....ale ja bardzo chcialabym sprobowac, przeciez nawet jak nikogo nie ma to moze dac mi kosza, licze sie z tym, a moze nawet jestem tego, ale chce mu wyslac tego ostatniego maila i miec pewnosc ze nic by z tego nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie masz rację lepiej pozniej załowac ze cos sie zrobilo ale nie wyszlo niz do konca zycia rozmyslac co moglo sie stac, a co sie nie stało tylko dlatego ze nie sprubowalam wszystkiego ;) tyle ze nie mam pojęcia co moglabys mu napisac jesli gosc ma wiele pacjentek to moze Cię nawet nie skojarzyc i pomysli ze to mali od jakiejs moherowej :D a na takie zaproszenie nie odpowie za pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Wlasnie jedyne czego jestem pewna to to ze bedzie pamietal. Bo to zabieg ktory sie bardzo zadko przeprowadza w szpitalu w ktorym on pracuje a i okolicznosci byly na tyle niezwykle ze inni lekarze ktorzy tylko przyszli popatrzec co sie dzieje tez mnie jeszcze pamietaja :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wracamy do pkt wyjscia. start niezly bo pamieta Cię, teraz tylko musisz jakos go zwabic w swoje sidła :D panowie z forum moze by cos doradzili , w koncu wiedzą jakie sztuczki na nich dzialają zachęcająco :P ale jak zwykle jak cos trzeba to nie mozna na nich liczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×