Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WwOwW

pytanie do facetów od 30tki w górę...

Polecane posty

remikk wierz mi biuro bylo by pierwsza klasa , 5gwiazdkowe jesli tylko przyznawane są gwiazdki w tego typu instytucjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław nawet jakbym kombinowala taki casting rok czy dwa lata to i tak nie przejdzie w mojej branzy faceci 30-40 lat to goscie ktroym klaniam sie w pas bo mają doswiadczenie i duzo wyzsze kwalifikacje niz moje i kazdy z nich pracuje juz wtedy na swoj rachunek nie przeszłoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny38
casting :-)w moim przypadku odpada.Brak wyksztalcenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p Jarosław !!! co Ty tu sugerujesz za fajne rzeczy :D:D ;) wiesz co , szczerze mowiąc zaden z nich nie jest nawet wolny, takze plan pada pod kazdym względem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam doktora o nazwisku Psikutas bez es na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroslaw , ja jestem pozadna kobieta, nie podczepiam sie pod zajętych czy zwiazanych, dla mnie to jednoznaczne, a Ci co sie sami odczepiają od poprzednich partnerek, absolutnie mi nie przeszkadzają i takiego tez chetnie bym poznala, ale pytanie jest ciągle to samo :gdzie ? :D jakas paranoiczna sytuacja mi sie w zyciu wytworzyla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum, tak naprawdę nazywam się Keller :D WwOwW, pytasz "gdzie"... Zależy jakie masz oczekiwania konkretnie. Wolisz sportowca czy np. księgowego bądź lekarza. Ja mam wyłącznie skuteczne pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
o......to moze ja zaloze taki topik.... Gdzie bywaja samotni lekarze po pracy..... pewnie wiekszosc odpowiedzi bedzie w stylu.....prosektorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroslaw z tym nickiem to zes dał widzisz nie ja jedna mialam do niego pytanie :P a jesli chodzi o faceta i typ to najlepiej zeby to byl wysportowany lekarz ze smykałką do ksiegowosci :D:D:D:D:D:D a tak serio to ma byc uczciwy i zabawny bo z mrukiem nie wytrzymalabym dlugo,czy przystojny... ?nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
dla mnie wcale nie musi byc wysportowany i smukalki do ksiegowosci tez nie musi miec, a reszta to tak jak kolezanka wyzej. Wynika z tego ze wymagania pozornie wcale nie tak wielkie, pozornie, bo znalezc takiego to chyba prawie niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam zaraz sie posypią teksty ze za male wymagania mamy :D:D nie mam jakichs stalych zasad wg ktorych wybieram facetow musi mnie czyms zainteresowac to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WwOwW, szukaj wikarego w każdej plebanii- spełnia Twoje wymagania ;) A tak poważnie- chyba sama nie wiesz czego szukasz i dlatego trudno Ci znaleźć. Przemyśl zanim mnie skrytykujesz za ten tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
ja pokoocham :) tak bardzo juz jestem spragniona milosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław nie bede Cie krytykowala po prostu uwazam ze kazdy ma w sobie cos czym potrafi innych zainteresowac wiec nei bede uogolniala ze szukam takiego a takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Jarek to troche nie tak. Nie mozna miec scisle specyzowanych oczekiwan, bo moza przeoczyc kogos fantastycznego z powodu jakiejs glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jak wypisze sobie cechy jakie powinien posiadac moj wybranek to nie zaweze pola manewru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam... - ale zdesperowana jeszcze nie jesteś? :) WwOwW, nie wierzę że poszukujesz tylko o uczciwego i zabawnego faceta bo gdyby tak było, to byłby on teraz przy Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław podałam Ci cechy ktore odgrywają pierwszorzedną rolę w tym jak patrze na faceta, a z tą uczciwoscią to jakos panowie maja na bakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
to prawda, a na dodatek nie maja w zwyczaju na pierwszej randce mowic ze sa nieuczciwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam... no takich to na pęczki, ale na 1 randce zaden nie bedzie sie spowiadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×