Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Gość zacieszka
witam ;) zamowilam dodatki :welon,rekawiczki,bolerko i buty ;) nie mogę sie doczekać wszystkich paczek ;). jutro jadziemy zamowic obraczki i do księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A my się zaręczyliśmy 4 dni temu..w niedziele będą zmówiny..a po nich zapewne szybkie załatwianie..bo ślub chcemy wziąć 20.08.2011..czy ktoś z Was zna fajną salę w okolicach Wołomina?najlepiej żeby można było mieć wlasną kucharkę. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Panny Młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
Witamy asieńda :) załatwiane sama przyjemność chociaż nie zostało już Ci za wiele czasu :) ale na pewno sobie poradzicie, ja właśnie dziś uzmysłowiłam sobie jak mi mało czasu zostało gdy moja przyszła teściowa kazała mi już szykować wstępną listę gości :D aż coś we mnie drgnęło :D na plus oczywiście :) aż się boje że mi nie starczy czasu na wszystko tym bardziej że mój przyszły mąż pracuje za granicą :/i jakoś nie chce mi się samej załatwiać niektórych rzeczy :/ ale pociesza mnie fakt że niedługo wróci ja zakończę sprawę licencjatu i w pełni poświęcimy się przygotowaniom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
witamy serdecznie ;) życzę szczęścia z szukaniem sali, bo np. u mnie gdybym miała te sama date co TY to powinnam ja zarezerwowac dwa lata wstecz... chyba ze u Ciebie jest inaczej ;) zgadzam sie z faktem ze przygotowania to sama przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się,że my też będziemy mieć problem ze znalezieniem jakiejś sali mimo, że w okolicy jest ich duuużo..ja się tych przygotowań troszkę boję..nie mniej jednak mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli:) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
Ja właśnie wszystko załatwiałam 2 latka temu jak tylko ustaliliśmy datę, żeby mieć ulubioną orkiestrę i sale :) kamerzystę i kościół tylko troszkę później zamówiliśmy :) Teraz raczej ciężko by było z terminami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Dzisiaj były zmówiny a tuż po nich z narzeczonym i przyszłymi teściami pojechaliśmy się dowiedzieć o sale..I zgadnijcie jaki był efekt?W ciągu godziny załatwiliśmy sale,kucharki i orkiestrę..może to nie wymarzony sierpień, ale 30 lipca:) jeszcze tylko ksiądz i kamerzysta..a wszystko załatwimy miejmy nadzieję już w tym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
To super ... jestem pod wrażeniem :) u mnie nie dało by się tak szybko :) Obrotni jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina33
Cześć :) ale się tu dzieje :D a ja w środę kupiłam suknię ślubną :))))) i od stycznia bierzemy się za reszte przygotowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
asieńda gratuluje tempa ;D wyprzedziłaś wszystkie ;P ... czytam czytam i tak wnioskuję że migotka pierwsza zostanie żoną ;) ... Paulina pochwal się sukieneczka ;)... a ja mam wszystkie dodatki,przymierzylam i jest super tylko ze suknia do skrocenia ,bo za długa ;) teraz czas na garnitur dla męża,zaproszenia i wódkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigzizigzi
Witam Wszystkie Młode:) My mamy ślub na początku września i mamy Sale z pełnym pakietem i jesteśmy na etapie ugadywania zespołu :). Jeszcze forograf i alkohol, ale to chwil moment. Sukni szukam jeszcze, czekam na nowe kolekcje2011, ale rozważam też szycie, bo ceny niektórych nowych salonowych mnie przerażają... A Wy jak planujecie nabyć kiecunie? Pozdrawiam. Zigzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
czesc zigzizigzi ;) ja kiecunię w salonie kupilam na wyprzedazy ;) chociaż mialam juz koncepcję aby uszyć ale mój luby mi odradził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
aaaa co z pierwszym tancem?? macie jekies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigz izigzi
Zacieszko, ze mna na wyprzedaży byłoby trudno, bo gust... oryginalny (albo dziwaczny, jak kto woli). Poza tym rozmiar, ja noszę plus size, a 99% sukienek jest bez ramiączek, nie czułabym się dobrze. Chociaż szycie to jest pewne ryzyko, nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigz izigzi
Tak, MACARENE na razie nasze umiejętności taneczne ograniczają się do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede miała szytą suknie znaczy mierzyłam juz kilka w salonie i wiem w czym mi dobrze i na wzor szyje sobie bo taniej mi wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigz izigzi
a jeżeli się okaże, że to nie do końca TO? Albo będzie kiepsko wykonana? Tego się boję. Iż nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa narzeczona
Jako już mężatka mogę Wam śmiało polecić moich kamerzystów, fotografa i zespół. Po moim ślubie kilka moich znajomych zdecydowało się na nich :) Gdybyście były zainteresowane wyślijcie do mnie maila na sierpien_2010@interia.pl to podam dokładne namiary. Gdybyście miały jakieś dodatkowe pytania związane z przygotowaniami chętnie na nie odpowiem :) Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przede wszystkim zasługa moich przyszłych Teściów, którzy nie chcieli czekać z załatwieniem sali do wtorku..a jak sala była to i reszte chcielismy juz miec:) wczoraj jeszcze nie wierzyłam, że tak wszystko gładko poszło.. Co do kupna sali to na razie oglądam w internecie, a poważnie zamierzam się wziąć za to od stycznia:) ale prawdopodobnie będę szyła. Pierwszy taniec..hmm ja myślałam o "Chce tu zostać"..ale kwestia jeszcze do przedyskutowania..a po nowym roku chcielibyśmy zapisać się tez na kurs tańca..Mojemu narzeczonemu w sumie jest nie potrzebny, ale samej mnie nie chce puścić;);) Paulina33 Sukienkę wybrałaś śliczna:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
ja też bałam sie efektu po uszyciu...ale jeśli tej mojej bym nie kupiłam to pewnie zostałaby krawcowa ;) ... ja na pierwszy taniec chciałam: walc angielski ;) bynajmiej cos podobnego ;) piosenka ze shreka ;P it is you ... ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;P zawsze zostaje bujaniec :P Paulina kiecka sliczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigz izigzi
ja się nadal trzymam macareny, ale jesteśmy po wielkiej kłótni dotyczącej zespołu i mam ochotę darować sobie całe to cholerstwo. Ponadto mój tzw narzeczony oznajmił, że on nie kupi nowego garnituru a pójdzie w tym, który ma. W koszuli też, jak wieśniak. To po jaką cholerę ja mam się starać?! Dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
zigz izigzi spokojnie twojemu narzeczonemu jeszcze się odmieni :) wiem coś o tym mój miał podobne zamiary ale wybiłam mu to z głowy :) powiedziałam mu że nasz starszy w takim razie będzie lepiej wyglądał od niego pod względem ubioru :D:D a i tak jak czytam wasze wypowiedzi to zaczynam się zastanawiać czy nie za późno zacznę kiecki szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essences
asieńda - byłaś już w Falconie w Wołominie ?- bardzo klimatyczne miejsce, piękny wystrój, no i te światła - ja byłam zachwycona (jestem fotografem więc mam lekkiego "hopla" na temat światła :) ). Oczywiście wszystko zależy od tego na ile osób organizujesz wesele, bo sala ze stołami oraz sala do tańca nie są zbyt duże, ale naprawdę piękne - zobacz na mojej stronie www. anetamarcinkiewicz.pl. Życzę udanych przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essences
O sorki - asieńda, właśnie się doczytałam że salę już masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
essences nic nie szkodzi..sali potrzebowaliśmy na ok 200-250osób.. a po za tym dziś byliśmy też w kościele i termin też już mamy zaklepany..czyli przed nami mnóstwo drobnostek do załatwienia teraz..ale mam nadzieję, ze wszystko nadal będzie nam szło z górki tak jak do tej pory:) Zigz izigzi spokojnie..w końcu dla niego tez jest to wielki dzień także napewno mu się odmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Zigz izigzi mój ukochany też wpadł na taki pomysł... troche mu to wybiłam z głowy,ale dopiero jak go wziełam do sklepu z garniturami i uprzejmej pani udało się go namówić na przymierzenie jednego to zmienił zdanie ;D i już teraz kupuje nowy !! tasiek mi szukanie sukienki zajeło z dwa tygodnie w sumie więc masz sporo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×