Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Gość jovankaa
ja w lipcu 2011 a kokldanie 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2384
hejka mam pytanie czy juz tak konkretnie rozgladałas sie za suknia? czy uwazasz ze masz jeszcze duzoooo czasu:) ja tam uwazam ze zdaże ....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
hej ;) no nareszcie ktoś dołączył ;) ja na marzec mam termin i już mam sukienke ;)) udało mi sie kupic na wyprzedazy . moge poradzic jedynie tyle ze najlepiej zaczac okolo 5-6 miesiecy przed ślubem. i warto poprzymierzac multum kiecek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina33
Hej :) właśnie zajrzałam na to forum i chciałabym się do Was przyłączyć. Ja ślub mam w sierpniu 2011, na chwile obecną mamy załatwioną sale, zespół i fotografa (kamerzste sobie odpuszczamy) no i kościół (nauki i godzinę ślubu), powoli zaczynam rozglądać sieę za suknią ale nie mam żadnej jej wizji :/ macie może juz jakąś wybraną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Projekt Ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
witamy serdecznie Pauline ;) a przeglądałaś w necie sukienki?? moze wpadnie Ci coś w oko?? np ze mna to bylo smiesznie,bo widzialam chyba wszystkie kiecki na stronach niby jakas wybrałam ale i tak wybrałam całkiem inna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina33
tak przeglądałam i najbardziej skłanialabym sie do jakiejś sukienki z demetriosa ale wiadomo jak to jest na modelce wygląda super a na Tobie może wyglądać fatalnie, zresztą nie zauważyłam takiej co "zakochałbym się w niej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
ja bynajmniej nie szukalam po tych super drogich salonach... nie chodiło mi o to zeby miec kiecke znanej marki tylko mialam czuc sie w niej dobrze ;) i taka znalazlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
ja też mialam upatrzona z demetriosa a jak przymierzylam to sie rozczarowalam ;( wybrałam kroj klasyczny,bo w takim wygladalam najlepiej . proponuje przymierzyc kazdy fason ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina33
na pewno przymierze mnóstwo sukienek bo jestem taka,ze najpierw musze obejść wszystkie sklepy, poprzymierzać a na samym końcu decyduję, zresztą przyszła teściowa już od sierpnia tego roku truje mi głowę na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
a przepraszam ze pytam ale czemu zrezygnowaliscie z kamerzysty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
ehh te teściowe ;) moj chlopak to sie smial ze mnie ze tyle przymierzam ;P teraz wchodzą nowe kolekcje to na pewno co sznajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina33
początkowo stwierdziliśmy,że do zdjęć zawsze się wraca i ogląda a płyte obejrzy się tylko z 2-3 razy po ślubie i potem leży bezużyteczna, jednak potem chcieliśmy bo za jakieś 20 lat zdjęcia nie oddadzą tej atmosfery i jakiś zabawnych sytuacji, które mogą się wydarzyć ale ja straciłam pracę i nadal nic nie znalazłam a wesele robimy sobie sami bo moi rodzice niestety nie maja z czego mi dołożyć więc siła wyższa zadecydowala :/ ale mam nadzieje, że jeszcze bedziemy miec kamerzyste bo bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina33
co do sukni to chciałam dopiero pojechać coś wybrać w maju ale jak to usłyszała teściowa to masakra, przecież ja muszę pojechać w styczniu lub w lutym i innej opcji nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
oj to nieprzyjemna sytuacja :( ale trzeba być dobrej myśli ;) wszystko sie ułoży i na pewno znajdą się pieniązki na kamerzystę ;) my też robimy za swoje pieniądze. no wiesz słowa teściowej są świete ;P wiec nie mozna sie sprzeciwiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna sranna
hej dziewczyny, my kilka dni temu wybraliśmy termin- 24.09 i co za tym idzie salę. Nie mam poza tym nic innego :) właśnie wlazłam na forum, żeby poszukac zespołu. żależy mi na tym, żeby był naprawdę świetny. wiem,że wesele bez dobrej muzyki to fatalne wesele... może ktos cos poradzi? wesele w Warszawie, Pozdrawiam przyszłe panny młode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
"anna sranna" ogólnie do wawy mam daleko i nie znam tam żadnych zespołów...ale jak ja szukałam to wchodziłam na portale ślubne i w niektórych można było posłuchać kilka kawałków albo google ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar-filmowanie.pl
Witam, zapraszam na moją stronę: www.mar-filmowanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotokoma
2 fotografów na Twoim ślubie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.fotokoma.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina33
Hej dziewczyny :) w sobote urwałam się z zajęc i pochodziłam sobie po salonach sukien ślubnych i chyba znalazłam ta jedyną :D juz nie moge się doczekać kiedy po nią pojade :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
hej laski ;) ja jesten na etapie poszukiwania dodatkow . Paulina nie ma na co czekac,biegnij szybko do salonu i przymierzaj ;) a gdzie reszta dziewczyn ?? halooo jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllllwi
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
Hej, widzę, że sporo tu nowych osób a ja dawno tu nie zaglądałam. Czas mi tak szybko leci niedawno pisałam ze zostało mi jeszcze 10 miesięcy a tu już tylko pół roczku... a z przygotowań nic się nie poruszyło do przodu... ale jestem dobrej myśli :) w końcu zostały tylko obrączki nauki i stroje :) z tych najważniejszych rzeczy. Myślę że w grudniu zaczniemy się rozglądać za tym wszystkim. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eventsavers
Jeśli szukacie fotografa, który potrafi uchwycić najpiękniejsze momenty Waszego życia - świetnie trafiliście. Reportaż ślubny wykonujemy we dwóch, dzięki czemu wasze fotki to dwa różne spojrzenia na tę samą chwilę, to dwa razy więcej świetnych zdjęć i pewność że każdy moment w tym wyjątkowym dniu zostanie przez nas uwieczniony. www.eventsavers.pl Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina33
Hej :) ja przedyskutowałam wszystko z moimi kobietkami i w srode jade po suknie ślubna :D juz się doczekać nie moge :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka86
Witam z przyczyn osobistych odstąpię termin przyjęcia weselnego. 18.06.2011 Dom Weselny Jubilat w Będzinie, sala Bordowa na 50-80 osób wyjście na patio.Duży wybór menu, bardzo miła obsługa. Jedyne co chcę odzyskać to zaliczka w wysokości 1000zł Odstąpię również zepół muzyczny NIE_BANALNI duet damso-mędki(młodzi ludzie) śpiewają i grają naprawdę wspaniale zaliczka 200 zł cena za 12h występów 1400 zł, fotograf-młoda dziewczyna zaliczka 100 zł łączna cena 500 zł oraz kamerzysta zaliczka 200 zł cena za calodzienny reportaż 900 zł.Proszę o kontakt mail kasik1904@onet.eu lub tel 697137963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×