Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Gość MALUTKAAK
WITAM WSZYSTKIE ZAKOCHANE PARY PLANUJĄCE ŚLUB NA 2011. MAM DO SPRZEDANIA BON NA BUKIET ŚLUBNY O WARTOŚCI 250ZŁ. ODSPRZEDAM GO ZA 100ZŁ. MOŻNA GO ZREALIZOWAĆ W WARSZAWIE- UL. POZNAŃSKA LUB AL. JEROZOLIMSKIE. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW POD NR 511865168 LUB NA malutkakks@wp.pl POZDRAWIAM:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda udzielam się już na podobnym wątku, ale chciałabym wtrącić swoje przysłowionwe 3 grosze. Jesli chodzi o frak można go jak najbardziej założyc na ślub, o ile jest to frak dzienny, to bardziej smokingu nie wypada bo zaliczny jest do strojów wieczorowych. Zresztą oto link na dany temat: http://www.e-wesele.pl/redakcja.php?kid=409&tid=f202e6b21d95919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziewczynki idą Wam przygotowania?:) My juz mamy fotografa i kamerzystę i sukienka tez się szyje..mamy tylko problem z wyborem zaproszeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na suknie, na dniach zalatwimy dja,w nastepnym tygodniu fotografa,dekoratora i catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatabej
Witam wszystkie młode pary . chciałam zaproponować słodka niespodziankę na Twoim przyjęciu weselny dla wszystkich gości . oferujemy fontannę czekoladowa z egzotyczną owocową palmą którą wykonujemy na specyjalnym stelażu . Oferujemy sto procentowe zadowolenie naszych klientów . Dla zainteresowanych z przyjemnością wyślę przykładowe zdjęcia. renata138@op.pl. Łącze wyrazy szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf -ślub
Kreatywna fotografia slubna, 700zl za pakiet od przygotowań po oczepiny oraz plener innego dnia Zapraszamy do kontaktu; fotomgm@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.My bierzemy ślub 17 września 2011.Juz prawie wszystko mamy załatwione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko na mojej glowie:(
My tez mamy slub w 2011 roku i jestem tym przerazona ! Nie chodzi o to ze zastanawiam się czy to ten właściwy bo wiem ze tak :) ale tyle rzeczy jeszcze nie mam dopietych na ostatni guzik a niebardzo jest ktos chetny do pomocy ;( wiadomo ze teraz każdy mysli o sobie i nie maja czasu zabardzo dla innych . Tak tez jest w moim przypadku . Sale już mamy na szczescie i myślałam ze to już jest sukces no może taki maly jest :) ale cala reszta troche lezy zaczynając od sukni a na dekoracjach konczac . Suknie musze zwiezie choc nie wiem czy teraz jest sens bo dalej waga leci w dol może to ten stres i nadmiar obowiązków . To może lepiej poczekam żebym nie musiala 2 razy jej przerabiac tylko nie wiem czy pozniej nie będzie za pozno . Goscie zaproszeni to poszlo najłatwiej bez zbędnych ciotkow i wujkow których nie widzieliśmy od 20 lat ;p nie wiem jeszcze jak udekorowac sale i kościół a wiem ze czas najwyższy się tego dowiedziec szperalam troche w necie znalazłam taka stronke http://www.g-fiore.pl/galeria/dekoracja-kosciola - wydaje mi sie ze wiedza co robia to może i mi cos doradza :) bo na zdjęciach wszystko fajnie wyglada . no nic , zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
hej hej dziewczynki dawno tu nie zaglądałam, a więc u mnie już prawie wszystko jest :) zaproszenia rozesłane, obrączki zamówione, suknia no cóż ... w sobotę mam 2 przymiareczkę i już nie mogę się doczekać bo na pierwszej to nic ciekawego nie było (takie prześcieradło z tafty :D) wódeczkę tatusiowie już testowali i mają dwie na oku :D:D, a i już cukiernia z głowy :D czyli teraz tylko w połowie kwietnia wszystko dograć i czekać na 7 maja :) Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malem
Spokojnie z wszystkim zdążycie. (jeśli któraś z nas się zagubiła to z najbliższych w maju i czerwcu jeszcze coś mam, więc pytajcie www.nazawsze.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malem
ła, ale nieskładnie : ) z najbliższych terminów oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mental-media.pl
Filmowanie ślubów, doświadczenie telewizyjne. Zapraszam www.mental-media.pl biuro@mental-media.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1579
Zespół muzyczny Nexus - wolne terminy kwiecień/ maj 2011 !!! Gramy wesela, zabawy, bale studniówkowe, sylwestrowe, pikniki plenerowe oraz imprezy integracyjne i promocyjne dla firm. Nasze atuty: - doskonała jakość dźwięku, - bardzo szeroki i zróżnicowany repertuar polski i obcojęzyczny, - indywidualne podejście do każdej imprezy, każdego wesela, - profesjonalne oświetlenie sceny i sali z efektami, - „prowadzenie imprezy powiązane z utrzymaniem ciągłego kontaktu z gośćmi, - elastyczność w działaniu - własny transport, w czasie imprezy prowadzimy: - zabawy i konkursy oczepinowe, - wiele zabaw i niespodzianek integrujących dla gości - biesiadę na żywo przy stołach z akompaniamentem gitary i akordeonu, - karaoke, - na życzenie Pary Młodej "robimy" utwór na pierwszy taniec. demo na www.nexus.dai.pl tel.603664464,693203864,gg:2354532 zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf_małopolska_śląsk
>>> Fotografia Ślubna pracuje na terenie małopolski i śląska > www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmilka ka
Ja już nie wiem w jakim temacie obiecałam że zorientuje się w temacie fotografii u Pana niemczyka. Ale okazało się ze ma naprawdę interesującą ofertę, niecałe 2000 chyba 1800 w tym dwa plenery, cały dzień w dniu ślubu od przygotowań aż po noc i oczepiny, skórzane albumy ze zdjęciami albo foto książka zdjęcia w pełnej rozdzielczości na płytach DVD i juz więcej nie pamiętam :) Jak ktoś ciekawy to niech sam dzwoni albo pisze www.mniemczyk.pl ja dzwoniłam jednak zawsze to szybciej, fajnie sie rozmawia i jest komunikatywny bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemysław Szklarski
Zapraszam do skorzystania z oferty Fotografa Ślubnego www.przemyslawszklarski.pl www.blog.przemyslawszklarski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredka1987
Ja mam 28 Maja :) Praktycznie już wszystko mamy załatwione -niektóre rzeczy załatwialiśmy 2 lata wcześniej np.salę ,wodzireja z zespołem a to tylko dlatego że akurat ta restauracja jest bardzo pożądana i ciężko z terminami tak samo jak w przypadku wodzireja:) Za niedługo ślub a potem podróż poślubna 2 czerwca lecimy na Cypr na 2 tygodnie odpoczniemy sobie a potem wrócimy do swoich obowiązków :) Pozdrawiam przyszłe Panny Młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InakaPalowicz
U mnie tez wszystko na mojej głowie ale ogarniam to.O salę i kościół się już nie martwię mam w rodzinie dekoratorkę.Jedyny problem to suknia której jeszcze nie mam. Jestem chyba zbyt wymagająca.Nie chcę po paru latach oglądać zdjęć z wesela i myśleć ale obciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InakaPalowicz
Wybieram się przez weekend szukać sukni ślubnej. Chcę jechać do Krakowa i Opola i zahaczę o Katowice. Może polecicie mi jakieś salony godne uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak jak zobaczysz zdjecia za kilka lat to kazda suknia bedzie obciachowa jak to Ty nazywasz... przeciez trendy sie zmieniaja!! a czy ta suknia bedzie dluga czy krotka,szeroka czy waska ,z koronki czy z atłasu, z trenemczy bez to i tak w kazdej bedziesz wygladac pieknie tak jak kazda panna mloda!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InakaPalowicz
W sumie masz racje -zacieszka-ale mam przykład z mojej kuzynki juz jest dobre 7lat po ślubie a jak oglądamy zdjęcia lub płytę z imprezy to nadal nam się jej suknia bardzo podoba. W sumie prosta klasyczna ale takie fasony są zawsze modne i eleganckie:) Chyba tez wybiorę klasykę ale z lekkim pazurem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InakaPalowicz
Chyba w końcu znalazłam suknię dla siebie :) Wyobraźcie sobie,że na X zwiedzonych salonów ślubnych tylko w Katowicach w ANNIE pracują panie stylistki! Jestem z Raciborza więc poleciły mi swój drugi salon w Rybniku i tam też pracują panie,które znają się na rzeczy. W końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwór Konstancin
Szukasz sali na 2011 rok? Chociaż zostało mało czasu, chcesz, by Wasze wesele było w pięknym miejscu, z super jedzeniem, za przystępną cenę? Zapraszamy do Dworu Konstancin, 20 km od Warszawy. Mamy jeszcze wolne terminy na 2011 rok, w tym kilka w okresie wakacji. Dwór Konstancin*** ul. Od Lasu 23 05-510 Konstancin- Jeziorna Tel. + 48 22 754 72 72 dworkonstancin@dworkonstancin.pl www.dworkonstancin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno mnie tu nie było..a wszystko przez to zaganianie..do naszego ślubu zostały już nie całe 2 m-ce..mamy garnitur dla mojego P., sukienka gotowa będzie za 2 tyg:) gości mamy już zaproszonych..teraz dogranie szczegółów..a bukiecik będę miała z goździków:) Teraz jesteśmy na etapie wyboru piosenki na pierwszy taniec i podziękowania dla rodziców, macie jakieś propozycje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarCocktail
Szukasz pomysłu na wesele? Prowadzisz firmę, która wysoce ceni sobie prestiż? Pragniesz utrwalenia jej pozytywnego wizerunku? Szukasz pomysłu na uatrakcyjnienie swojej imprezy, bankietu, czy ważnego wydarzenia? Nie wiesz jak to zrobić?! Nasza firma ZROBI TO ZA CIEBIE! Oferujemy profesjonalną obsługę barmańską na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, bankietach, jubileuszach, otwarciach. Czy wiesz, że... ...standardowo prowadzone bary cateringowe nikogo już nie zachwycają, ani nie zapadają w pamięć. Tym bardziej, że kultura spożywania napoi alkoholowych wciąż rośnie- nie tylko za granicą, ale również w Polsce. Poważni przedsiębiorcy, klienci oraz goście wymagają od organizatorów coraz wyższych standardów imprezy. Oczekują czegoś, co rozbawi, zaciekawi, przykuje uwagę i sprawi dużo radości. Niestety niewiele mamy na rynku firm, które potrafią tego dokonać. Idąc z duchem postępu przygotowaliśmy dla swych przyszłych klientów NIEPOWTARZALNĄ ofertę - coś, czego jeszcze nie było! Organizujemy bary na każdą okoliczność (alkoholowe, bezalkoholowe i kawowe) w każdym miejscu i o każdej porze. Posiadamy własny, kompleksowo wyposażony rollbar, który uświetni każdą imprezę. Tworząc miłą atmosferę, zapewniamy swym klientom pełną swobodę oraz masę atrakcji: - serwowanie drinków techniką barmańską w stylu klasycznym i working flair, - błyskawiczne szkolenia uczestników imprezy, - widowiskowe SHOW- pokazy barmańskie, na których negujemy istnienie prawa grawitacji. Nasz bar szybko stanie się główną atrakcją wieczoru, dzięki nowoczesnemu stylowi pracy: połączeniu obowiązków z pasją. BarCocktail , to: - profesjonalna obsługa przez wykwalifikowanych barmanów- mikserów, barmanów flair, baristów oraz kelnerów; - światowe standardy serwowania drinków; - ciekawostki ze świata miksologii; - ogromne doświadczenie i kreatywność; - imprezy alkoholowe, bezalkoholowe i kawowe; - niezapomniane wrażenia, które zapewni Państwu mistrz Cypru,Gigant Flair w Polsce, jeden z najlepszych przedstawicieli sztuki barmańskiej w Europie - Tomasz Gajewski, na specjalnie przygotowanym FLAIR SHOW; - gwarancja pełnego sukcesu Twojej imprezy. BarCocktail zapewnia: - stworzenie niezwykłego klimatu każdej imprezy poprzez jej aranżację dostosowaną do upodobań i wyobrażeń klienta; - dostosowanie do budżetu klienta; - wszelkiego rodzaju alkohole ( wódki czyste, smakowe, likiery, wermuty, koniaki, brandy, whisky, whiskey, szampany, wina); - napoje, świeże soki i owoce, syropy, przyprawy, szkło, sprzęt barmański, słomki, elementy dekoracyjne itp.; - kartę drinków w dużym formacie ze szczegółowym opisem składników oraz dokładnymi zdjęciami. Kontakt: BarCocktail - Centrum Usług Barmańskich Krzysztof Mięsiak 512 922 232 info@BarCocktail.pl www.pokaz-barmanski.pl www.BarCocktail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekM.
Polecam gorąco STOŁY SUSHI moc kombinacji może być cały stół, mogą być deski na stoły przy których siedza goście może być tort sushi, ceny na każdą kieszeń bo od 20 zł do 1500 zł. Możliwy pokaz przygotowania przy gościach. Przygotowuje też catering imprez w sposób tradycyjny. Nie wygórowane ceny i dobry smak. Mam również możliwość zapewnienia obsługi kelnerskiej. Jestem kucharzem po szkole gastronomiczej obecnie pracuje w restauracji a po godzinach i w dni wolne przygotowuje wyżej wymienione rzeczy. tel. 886 310 677 Jestem z Pabianic koło Łodzi. Działam w promieniu 40 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANN269
WITAM, od 4 lat zamuje się fotografią. W przyszłości chciałabym zajmować się fotografią ślubną, potrzebuję jednak nieco doświadczenia w tej dziedzinie. Chętnie więc wykonam pamiątkowe sesje plenerowe parom młodym z Kielc w zamian za możliwość wykorzystania zdjęć do rozbudowy portfolio! CAŁKOWICIE ZA DARMO! WARTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×