Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

hejka :) moja data 13.sierpnia.2011 też jestem z Katowic i mam na oku 3 sale. Mola liczba gości 110 (mam nadzieję że już nie urośnie). Załatwione mam: * wiem jaką chcę sukienkę i na 100% szyję * makijaż (najprawdopodobniej sama bo jestem kosmetyczką i nie potrzebuję pomocy) * kościół * TORT :P * +/- fotograf + video * zaproszenia * fajne atrakcje wieczorne :) ale ta NIESZCZĘSNA sala :( poszujuję jeszcze jakiegoś fajnego zespołu żeby zabawił i dogodził młodyszym jak i tym starszym :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my ślub kościelny mamy 02.07.2011 po zliczeniu wychodzi pechowa albo szczesliwa 13 :) ciekawe jaka dla nas bedzie :) My już mamy prawie wszystko załatwione lokal, a więc o dekoracje nie musimy się martwić, księdza, bo u nas rok wcześniej trzeba zamowić termin, a w szczegolności godzine żeby nie miec ślubu o 13 czy 18 :/ kamerzyste i fotografa, zespół, obraczki, a autkiem jedzziemy swoim i to chyba tyle jak na razie. Na nauki planujemy iść teraz o ile się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdadzam się że wesele robić najlepiej za swoje pieniadze. Moj tata zawsze jeszcze zanim był ustalony termin ślubu mowił mi kogo chce zaprosic zawsze sie z niego smialam ze z tego co wiem on wesele juz swoje miał. Teraz jedni i drudzy rodzice maja jasno przedstawiona sytuacje, że całą uroczystość organizujemy za swoje pieniadze, a oni jezeli beda bardzo chcieli mogą dać nam koeprte. Teraz są z tego powodu bardzo dumni, że nie sami chcemy sobie radzic a oni i tak zapowiedzieli ile od nich dostaniemy (może dlatego ze jestem jedynaczka) ale przed slubem nie chce widziec tych pieniedzy. Wiec jak ktos wyzej pisal lepiej radzic sobie samemu a nie zapraszac obcych ludzi na nasz slub. A lista gosci jest na 170 osob. Troche dużo ale to najblizsza rodzina i tylko pare przyjacioł (oboje mamy strasznie liczne rodziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Patka akurat w czerwcu czy lipcu msza o godz.18 to dobry pomysl. Ja mam slub 25 czerwca, tydzien przed Toba i bede miec msze o 18. Zwróć uwagę, że to będą najdłuższe dni w roku kiedy ciemno się zaczyna robić o 22. A jest taka sprawdzona zasada ze goście nie zaczynają się bawić dopóki nie jest ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie w mojej rodzinie :) jak tylko kazdy zje, a orkiestra zacznie grać dużo ludzi idzie na parkiet :) chcemy jak najdłużej cieszyć się tym dniem. 18 to troszke pozno jak dla mnie o 19 wyjdziesz z koscioła, zanim sie dojedzie do lokalu życzenia 1 taniec toasty obiad i przed 21 nikogo nie bedzie pewnie na parkiecie. Ciemno czy jasno nie ma nic do rzeczy tylko czas na zaklimatyzowanie spokojne zjedzenie i wtedy w tany :D Każdy robi jak uważa za stosowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Dzisiaj zarezerwowaliśmy godz. 18-tą w Kościele :-) Było trochę stresu bo w naszych Kościołach godziny między 17:00 a 19:00 były już zajęte. Udało nam się w innej parafii ale na szczęście w naszym mieście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiewajace skrzypce
Dziewczyny, pomyślcie o oprawie muzycznej ślubu - lepiej tego nie odkładać na ostatnią chwilę. A nie wszystkie zespoły weselne mają ją w swojej ofercie. Gram na ślubach na skrzypcach - solo, bądź z mężem - w duecie. Jesteśmy zawodowymi muzykami. W repertuarze posiadamy: - ślubne standardy - Ave Maria, Marzenie, Ave Verum, Aria na strunie G - perełki muzyki klasycznej - Flower Duet, Kanon D, Largo z opery Kserkses - utwory muzyki filmowej i musicalowej - Love story, Ojciec chrzestny, Romeo i Julia, i wiele wiele innych. Możemy także przygotować repertuar na Wasze życzenie. Acha - gramy na terenie Małopolski i Śląska za przystępną cenę. Zapraszam do kontaktu na meila, prześlę ofertę do przejrzenia :) spiewajace.skrzypce@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
U mnie za rok i dwa tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
u mnie za 10 miesięcy i 21 dni :D ,gdy jest już ten roczek przed ślubem czas naprawdę szubko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
wow a mi 8 miechów i 16 dni ;D jak ten czas leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy 15.01.2011 :) mamy już - karczme - orkiestra - kamera - fotograf - zawieszki na wódkę - buty dla mnie na sale - tkaninę na suknie ślubna z aplikacja - woalkę i rękawiczki - nauki przedmałżeńskie bez poradni ;/ w wakacje data w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszzajda
Zapraszam www.zajda.art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenixband
Dzień dobry! Serdecznie zapraszamy do współpracy muzycznej z naszym zespołem.Jesteśmy z Warszawy.Mamy bogate doświadczenie w graniu na weselach ,bankietach, sylwestrach i innych imprezach okolicznościowych. Gramy w czteroosobowym składzie :Kinga-wokal .Piotr-instrumenty klawiszowe,wokal,akordeon, Artur-perkusja,tamburyn,wokal, Arek-gitara,wokal.Nasz repertuar jest całkowicie grany na żywo tzn. bez pomocy innych nośników.W repertuarze mamy około 200 utworów zarówno tych starszych jak i nowych.. Kontakt :fenixband@op.pl Tel: 600257608 , 600404985 , 607596841 .Można nas obejrzeć : http://www.youtube.com/watch?v=-V7FKzuzLRc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie przyszle Mlode Panny :) Z tej strony Ola - jestem fotografka slubna. . Swoj slub przezylam juz 2 lata temu i od tamtej pory Fotografia Ślubna na codzien gosci w moim zyciu. Doskonale wiem jak wyglada Dzien Slubu co czuje Mloda Para, pozwala to mi na wyczucie i odnalezienie sie w kazdej sytuacji przez co kazdy wazny moment zostanie uwieczniony w obiektywach. Tworze dla Was fotoreportaz, opowiesc. dzieki ktorej lzy radosci i szczescia beda goscic na waszych twarzach na zawsze i o jeden kadr dłużej! Jesli szukacie fotografa to zapraszam na www.Gemza-Foto.pl Zapraszam do rezerwacji terminow. Serdecznie pozdrawiam , Ola. kontakt@gemza-foto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1
zizuze1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1
zizuze1986 witaj w klubie ja rowniez mam slub 18 06 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1
szukam taniego fotografa okolice śremu ( wielkopolska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1
szukam taniego fotografa z okolic Śremu ( wielkopolska) zeby zrobil zdjęcia w plenerze na płycie cd 18,06,2011 lub 19,06,2011 proszę o kontakt eweli2na@poczta.onet pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
Dziewczyny ze śląska pomóżcie!!! poszukuje sali na wesele ale bez obsługi ponieważ mam zaprzyjaźniona firmę cateringową może macie jakieś informacje będę wdzięczna. poszukuje sali w okolicach sosnowca dąbrowy górniczej itd pozdrawiam wszystkie przyszłe mężatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia J.
Witam dla szukających dobrego fotografa polecam naszego, właśnie dostaliśmy całość od sławka i jesteśmy pod wielkim wrażeniem, link do jego strony www.slawekstaniek.com pozdrawiam Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemosax
Zapraszam na moją stronę internetową www.dream-art.pl do dzialu zespoły cover band Polecam usługi muzyczne zespołu Its Freak. Uczciwe granie na żywo:) Proszę o zapoznanie się z oferta foto. Moja żona jest studentem w Warszawskiej Szkole Foto. W pakiecie o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :):) ja mam slub 28 maj 2011 :):) mam sale, catering, orkiestre, fotografa, kamerzyste, alkohol no i dekoratorke :):) wiec najwazniejsze zalatwione... teraz tylko uciekac z najwiekszymi wydatkami.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelti
Wita Państwa zespół KASKADA BAND Jesteśmy z Lublina. Zapewniamy profesjonalną obsługę muzyczną i konferansjerską wszelkich imprez np: wesela, studniówki, bankiety itp. Nasze atuty to różnorodny repertuar, solidne nagłośnienie,konkurencyjne ceny! WODZIREJ ! -zapewniamy na parkiecie różnego rodzaju zabawy i atrakcje. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów. Gwarantujemy wspaniałą muzykę oraz świetną zabawę dla wszystkich gości. Zapraszamy na stronę: http://kaskada-band.muzzo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
hej dziewczyny ;) ja juz mam pierwsze przymiarki za sobą ;) przecudowne uczucie mieć na sobie suknię ;D ... załatwiliśmy już kamerzystę i wybraliśmy obrączki ;)) a jak wasze przygotowania?? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanka 23
Witam, odstąpię salę weselną w Domu Weselnym Jubilat w Będzinie, sala Bordowa na 90 osób, cena za osobę 160 zł termin: 18.06.2011r, zaliczka w wysokości 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×