Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

sameńka ale głodny juz nie jest pomidorówke opedzlował :-) bo kurak nadal gdzies sie szfenda hihihi :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich to ja nie mooge ,bo sie wstydze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasiłam do południa, teraz mi lepiej trochę🌼 A gdzie Hunter? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Wszyscy:-) sport oglądaja chyba :-) dzisiaj hokej,i 2 w nocy zakonczenie wreszce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cashmere Lady do sasiadów przez dziure w płocie,jak go dorwe to jak kargul kota!! na sznurku skończy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodze do erotomamow i samien ka tylko ,pytanie zadala bylem u migotki ale mnie nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w tym kawale co żona mówi do męża, gdy ten wyjeżdżał na delegację. "Tylko nie płać za to co możesz mieć za darmo!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a latam sobie bo kawaler jestem a z jezyszkiem to nikt ,calowac nie potrafi widze i wez czlowieku nie lataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a, tam w łóżku leży obcy nagi facet. Pyta się go: - Gdzie moja żona? A on odpowiada przerażony: - W łazience, bierze prysznic. Mąż na to: - Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho!!! Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku: - Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam... A gość: - Otwórz szafę, to się posrasz... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×