Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gryzik

zobaczcie jakie piekne dekoracje

Polecane posty

Gość darmowa reklama co
?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
no własnie nie ,tylko bardzo podobaja mi sie ich dekoracje i moze ktos robił u nich wystrój koscioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
co za ludzie no.... kurcze to nie reklama jak mam udowodnic? poprostu pytam o ta firme!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
moze mi ktos odpowie zanim mi usuna temat???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
a moze jakas firma warta polecienie z warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartuszkaa
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi zalatuje reklamą :D Ale co tam popatrzyłam sobie :D I niektóre rzeczy mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile z tych zdjęć to robota tej firmy a ile skopiowana z innych firm ????? jedna fota z firmy dekoratorskiej z warszawy !! ja dzisiaj byłam w kwiaciarni dowiedzieć się o dekoracje i niestety rzadko która kwiaciarnia ma zdjęcia swojej pracy a wiadomo to co w katalogu może potem w rzeczywistości w wykonaniu florystki nas rozczarować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florystka
witam akurat to ja jestem autorka zdjec.wieszkosc jest z moije firmy a pare z firmu w której kiedyś pracowałam..pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florystka
jedna fota z firmy dekoratorskiej z warszawy !! nie bardzo rozumiem tego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jedno ze zdjęć już nie raz widziałam na innych stronach ;) nie wiem na jakiej to zasadzie działa ale widzę że firmy z branży sobie pożyczają te fotki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florystka
tak? a które jesli mozna wiedziec? bardzo mnie to zaiteresowało.mogłabys mi pokażac ta fote? zdjec sie nie pożycza..wszystkie sa objęte prawami autorskimi. jesli chodzi o cennik zapraszam na mail firmaangel@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałam to
Nieciekawe, tandetne, brzydkie. A ten chodnik dla młodej pary... Totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o dekorację kościoła ta fotka co jest biały dywan :( na marginesie bardzo ładna i na prawdę bardzo często to zdjęcie się spotyka na necie :( jeśli to Wasza praca to współczuję że tak kradną pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florystka
Widziałam to Nieciekawe, tandetne, brzydkie. A ten chodnik dla młodej pary... Totalna porażka. być moze ,klienci maja bardzo rózny gust.a ja nigdy z nimi sie nie spieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florystka
misiamojegomisia narazie nie dostałam nic na maila;( może podam drugi tez firmaangel@yahoo.com lub fanke5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wydaje mi sie ze to
wybór klienta. To raczej wasze propozycje. Nie uwierzę, że klienci przychodzą do was i pokazują zdjęcia. A te amorki to już tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florystka
amory na paterze były robione na walentynki.ale nie ważne.zazwyczaj przychodzi do mnie klient i mowie ze chce.to ,to ,to,to, naprawde tylko chyba z 5 razy były osoby które nie wiedziały czego chca..każda kobieta,(chyba) nawet ja ,wiem jak bym chciała żeby wyglądał mój slub i moje wesele.. kazdy ma inny gust i nawet jeśli mnie sie nie podoba to co chce zebym zrobiła (jaka dekoracje) to i tak ja zrobie bo to jego ślub,jego marzenia,i jego wizja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florystka
tutaj robilismy dekoracje na krzesłą i klęczniki oraz na ławkach materiałowe i kwiatowe,a to są róze i asparagus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florystka
a i tulipany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie kwiaty
oki wysłałam @ raz jeszcze na adres fanke5@wp.pl jeśli możliwe to proszę o podanie ceny tej właśnie dekoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka 2222
dziewczyny może znacie kogoś godnego polecenia i ładnie dekorującego kościoły na teranie warszawy i okolic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×