Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajda...

chyba oszalalam ..nie potrafie o nim zapomniec mimo iz on mnie nie chce

Polecane posty

Gość adelajda...

nie potrafie zapomniec o facecie ktorego poznalam za granica nie bylismy para nie bylo miedzy nami nic oprocz zwyklego pocalunku: nie wiem co ja sobie myslalam? ze on na mnie poczeka do nastepnego sezonu? tak wlasniemyslalam bo tak mowil uwierzylam a zawsze bylam przeciwna takim zwiazkom ja racjonalnie myslaca kobieta dalam sie poniesc emocjom uwierzylam pojechalam i ....nic miedzy nami nie bylo on przyjechal z dziewczyna:Oa ja myslalam ze sie zapadne pod ziemie serce mi pekalo z bolu i mimo iz minal rok od tego wydarzenia ja nie umiem zapomniec ofacecie ktory mnie tak potraktowal ktory zwyczajnie mnie nie chce ...zajmuje sobie czas ale te uczucia wracaja jak bumerang az wyc sie chce do ksiezyca nie radze sobie z tym on ciagle jest w mojej glowie w moich myslach nikt inny dla mnie nie istnieje i co najgorsze uwazam ze innego lepszego nie znajde:O ze on byl tym wlasciwym wiem ze to glupie ale nie umiem sobie z tym poradzic on mnie opetal dziala na mnie tak jakos ..czuje sie jakbym byla zahipnotyzowana :O:O:O moje zycie jest koszmarem pomocy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to mam od 2 lat
nie przechodzi trzeba przyzwyczaić się do życia niejako "obok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
😭 ja juz nie daje rady schudlam strasznie teraz nabieram kg i odstawialm leki uspokajajace ale nie umie tego okreslic nigdy tak tego nie przezywalam a najgorsze jest to ze my nie bylismy razem:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joozio
poznasz innego faceta to przejdzie. pozatym tesknisz za tym czego nie bylo. wyobrazeniem faceta z wakacji, a nie z facetem z ktorym bedziesz zyla codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
nie poznam bo nie stwarzam ku temu okazji aby poznac poza tym nie chce nikogo poznawac:O nie chce nikogo innego i to jest najgorsze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodiz przechodzi..
mnie to zajelo co prawda 3 lata ale przeszlo ;) klin klinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspoluczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
ja juz serio nie daje rady boli mnie sama mysl ze on z nia jest ze spedza z nia wolny cza swieta sylwester weekendy ze ja caluje tuli ze jest dla niego wszsystkim:O:O chyba mi odbilo ale nie umiem krwa zapomniec :O:O:O:O:O:O nie widuje go sama ucieklam stamtad zeby ich nie widziec i co? nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyhuhhu
stara i glupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
dzieki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×