Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia z ul.słonecznej

odważyłam sie jej powiedziec co mysle.

Polecane posty

Gość Madzia z ul.słonecznej

Powiedziałm wczoraj kumpeli co mysle o jej powrocie do facet ktory ją zdradza,zarzuciła focha,dzis dzwoniłam do niej nie odbiera.powiedzcie w imie czego mam ją oszukiwac i kłamac ze popieram jej zwiazek z dziwkarzem jesli tego nie akceptuje.Chciała znac moje zdanie to zna.Próbowała wycisnac ze mnie szczególy co ja bym zrobiła na jej miejscu ale powiedziałam ze doradzac jej niebede skoro juz podjeła decyzje.Czy zrobiłam zle?Powinnam ja oszukiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia z ul.słonecznej
serio?Ale ona oczekiwała ze ja pochwale ze jaka to wspaniałomyslna nie jest ze wróciła mimo zdrady,ale to by było obłudne.Czy to wg was jest normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa30
b. dobrze zrobiłaś, nie można potwierdzać zła, bo ona utwierdzi się że robi dobrze, po czasie i tak przyzna Ci racje, ale musi znów sie sparzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie ona raczej
chciala od ciebie usłyszeć, że dobrze zrobiła a usłyszala odpowiedź nie takiej jak oczekiwała wiec strzelila focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsadsadsa
Nie wtrącaj się w czyjeś życie. Nic ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grhtryjy
Kur..a jak ja lubie jak obronczynie moralnosci na kafe pisza "nie wpieprzaj sie nie twoja sprawa". Przeciez napisala dziewczyna wyraznie ze kolezanka ja pytala o zdanie,co by zrobila na jej miejscu.Heheh pozatym nie oszukujmy sie,chyba nie ma osoby ktora by sie nie wtracala.Dobrze zrobilas,jesli bys jej powiedziala ze zrobila dobrze to po czasie by Ci wypomniala i miala zal ze jej nie ostrzeglas.Focha ma bo sie spodziewala pewnie innej odpowiedzi,ale przejdzie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia z ul.słonecznej
Tak...do tej pory milczałam bo wlasnie sie wtracac nie chciałam,no ale skoro zapytała to co???Co ja jej moge poradzic?Zeby z nim była nadfal mimo miliona jego kochanek?Ze jest swietyna wspaniała bo na szarym koncu zdecydował sie byc z nia?Wogule to chore,myslałam ze ja dobrze znam,miała taki sam charakter jak ja,ale wystarczyło jedno jago słowo no i ja jestem bee bo tego nie poperam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×