Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 czula....................25.................0........... ..........?????? Ania 1982...............26.................4.....................3.02.2009 Pozwoliłam sobie dopisać się do Waszej listy. Mam pytanie: W którym dniu cyklu można zrobić badanie na progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie mam pojęcia ale jak zadzwonisz do przychodni to powinni Ci powiedzieć; wpisałam Cię tak aby daty @ były po kolei STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 Ania 1982...............26.................4..................... 3.02.2009 nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 czula....................25.................0........... ..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy koleżanki: labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 jak tam? dostalyście @ ? Jak tak to uaktualnijcie się :) Jak nie to czekamy na wynik testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny nie wiecie jak się ciesze zrobiłam dzisiaj test i wyszedł pozytywny.Cykle mam różne od 28 dni do 31 ,dzisiaj jest 29 dzień cyklu . Zrobie jeszcze jednego za parę dni dla pewnośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezyjka gratuluje z całego serca i cieszę się razem z Tobą!!! :-) Mam taką małą nadzieję, że i ja niedługo będe się cieszyć z dwóch kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest pierwsza szczesciara!!!!!!!! gratulacje frezyjko!!! trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza piewsza cięzarówka :) może stwórz więc kolumnę dla zaciązonych i sie tam przenieś? a my sukcesywnie będziemy wpisywać sie pod Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezyjko podziel sie wrazeniami; jakies symptomy przez ostatnie dni? jakies niewidzialne znaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szoja! Co do symptomów to nie należę do niejadków a od tygodnia choć bardzo mało zjadłam to mi się często odbijało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to nigdy mi się nie odbijało,śluz taki grudkowaty jakby było troche więcej ,bo przeważnie w tym dniu miałabym już sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
frezyjkaO GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja gratuluje:) mam nadzieje ze za miesiac kolejne dziewczyny w tym ja bedziemy dolaczaly do Ciebie. Ja mam juz dwie proby za soba:P ale jak pisalam bezowocne bo jeszcze nie mam plodnych dni wiec sa znikome szanse na zajscie w ciaze ale cierpliwie czekam. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diewczyny jestem tutaj nowa . Czy przygarniecie mnie. Czytam tak wasze wypowiedzi i ciesze sie , ze juz niektórym się z Was udało. Mam na imie Pati - 33 lata. Staramy sie już od sierpnia i ... niestety nic... jest tutaj ktoś w podobnym wieku? może jesetm juz za stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Patrycja. Jesteśmy w podobnym wieku. Oboje z mężem się staramy o nasze pierwsze. Pamiętaj że nie należy tracić nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć długo mnie niebyło ale nadrobiłam zaległości .zaciążonej gratuluje i dbaj o siebie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to taka cisza??? nie ma nikogo? wszystkie pilnie pracują :) w takim razie chciałam się tylko przywitać! aaa i jeszcze witam nowe staraczki i zapraszam do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labudka a Ty dostałaś @ ? bo w tabelce masz 5.01, może wpisz już nową datę @ no chyba że jeszcze nie ma :) czego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pracusie pracują albo ukladają plan na wieczorne bzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! o tej porze to pewnie już w ogóle nikogo nie ma na forum?? wszystkie juz po pracy, pichcą obiady?? jednak coś z tym sluzem jest na rzeczy, bo jakos duzo dziewczyn sie na to skarży - jako objaw ciąży - frezyjka tez o tym pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to myślałam że ze starankami zejdzie nam długo.W tym miesiącu co zaszłam miałam chyba najmniej śluzu w dniach płodnych jak nigdy.Widocznie wcale nie trzeba go tak wiele . Naczytałam się też ,że jak ma się trochę więcej owłosienia tu i tam krótkie i mało intensywne okresy tak jak ja miałam do tego jeszcze czasem niereguralne , ostatnio troszeczkę przytyłam to byłam pewna że to pco.Więc dziewczyny napewno zaraz razem napełnimy dolną tabeleczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza wcale się nie śpieszę chyba że będę miała niepokojące objawy.W mojej pierwszej ciąży byłam w 8 tyg i teraz zrobię podobnie.Wogóle to niedawno robiłam różne badania przygotowując się do ciąży były ok.Pewnie w sobotę zrobię drugi test i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×