Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ach SZOJA................... nie jest dobrze, to znaczy ze mną i dzidzią ok we wtorek idziemy na kontrolę i może się czegoś nowego dowiem :-) ale mam ogromny problem z moim mężem znowu dziś syndrom niedzieli :-p i znowu kłótnia straszna tydzień temu też otrzymałam nowe przezwisko (aż szkoda gadać jakie) nie mam już siły, tak mi zle całe życie pod górkę Wy macie teraz na głowie to by jak najszybciej zajść, ja zamiast cieszyć się z tego, że udało mi się w pierwszym m-cu i dzidzia rośnie, to mąż mnie dobija :-( nie wiem już sama co mam robić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślę, że go nic nie dopadło, oprócz tego, że coraz gorzej nam się dogadać :-( Nienawidzę niedzieli, ja cały tydzień i tak siedzę w domu, on przyjeżdża wieczorem, wtedy to ja idę się kąpać i kładę się spać. A w niedzielę zamiast zająć się mną, to trzyma mnie jak w klatce, bo od rana ma jakiś zły humor jak ja zaproponuję dokąd pojedziemy na obiad czy gdzie wyjdziemy :-( I wczoraj znowu tak było, w ogóle nie ma już dla mnie szacunku, wyzwiska, kłótnie, nie mogę się przecież tak denerwować :-(:-(:-( A on tego nie rozumie, że gdy ja całą niedzielę płaczę, to może udzielić się maleństwu, chociażby tym, iż pózniej mamy nieprzespane noce, a bobas jest niespokojny :-(:-( Nie mam już na niego siły......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ależ mnie disiaj zdrzażnili w laboratorium , chciałam oddać krew na FSH, LH i estradiol a babka mi mówi że jutro bo jutro wysyłają a powinno się je zrobić do 5dc. tak? więc takowy jest dzisiaj a jutro 6 jak zrobię jutro? czy koniecznie powinny być zrobione do 5dc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa czuła byłam w podobnej sytuacji właśnie na początku ciąży. ale wkońcu doszłam do wniosku że niewarto się przejmować przecież żyjesz teraz dla dziecka które ciebie potrzebuje a stres mu niepomaga. faceci niestety na początku niewidzą ciąży i ciężko im sobie to uświadomić że ona jednak jest ale jak już brzuch ci urośnie twój mąż będzie się z tobą cieszył i będzie cię wspierał zamiast stresować. tak było w moim przypadku.mój mąż zakochał się w moim brzusiu . a teraz jest dumnym tatusiem. niestresuj się .pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochana, ale mnie najbardziej boli i stresuje ten brak szacunku byłam już szmatą, K***ą a jeżeli do dziecka też się będzie w podobny sposób odnosił??? ja nie chcę by maleństwo musiał wysłuchiwać pózniej takich rzeczy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa czuła> to wszystko co piszesz jest bardzo przykre, wiem że każdy z nas może mieć złe dni, ale to nie oznacza że można Kobietę tak wyzywać, nie wiem jak inne kobiety ale mnie takie zachowanie wyprowadza z równowagi. Tak naprawdę nikt nie da Ci dobrej rady, ponieważ to Wy znacie się najlepiej i sama wiesz jak rozmawiac z mężem, ale powiem Ci jedno: małżeństwo może sie kłócić, mogą być ciche dni ale szacunek powinien być bez znaczenia na wszystko a już tym bardziej że nosisz pod sercem jego dziecko!!! Jego zachowanie może być spowodowane różnymi czynnikami, może ma problemy w pracy, może boji się zmian które nadejda po narodzinach dziecka. Kurcze pogadajcie razem na spokojnie bez nerwow wysłuchaj go, może on Ci powie coś czego nie wiem a co mu nie daje szans na normalne życie, pamiętaj że teraz musicie myśleć o waszym dzidziusu!!!!!! Trzymam kciuki za Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 👄 ale on jest tak uparty, że ciężko z nim nawet porozmawiać twierdzi, że to ja powinnam się zmienić ja też nie jestem święta na pewno, bo wina jest zawsze po dwóch stronach, ale ten brak szacunku mnie dobija :-( jego nie ma prawie przy mnie wcale, kiedyś dłużej pracował i jeszcze gdzieś wychodziliśmy, teraz ma własny interes i dla mnie już nie ma miejsca w jego życiu chyba, a dziecko??? musi mieć kogoś kto je przytuli, nie tylko mnie, bo obawiam się, żeby się nie bało własnego tatusia jak go nie będzie widywało nie wiem, wieczorem napiszę czy coś ustaliliśmy dziękuję za dobre słowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tez mam smutny dzień - mojego tate zabrali do szpitala ma ostre zapalenie trzustki - martwię sie i to bardzo :( a do tego mamę też mam schorowaną kurcze jak wszystko sie wali to wszzystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz kochana tak głupio się życie układa Ja to czasami się zastanawiam dlaczego to na mnie trafia Też mam chorą mamę (rak krtani) i w piątek była na kontroli i się okazało, że znowu lekarze tam coś widzą i w czwartek do szpitala:-( Mam strasznie dużo nerwów jak na ciężarną:-( Całe życie pod górkę:-( Życzę Ci wszystkiego dobrego, oby rodzice byli zdrowi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła, to rzeczywiście mało kolorowo, żeby z takimi tekstami do własnej żony! musicie ze sobą porozmawiać i nie pozwolić by emocje wzięły gore! mam nadzieje, ze sie ułoży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal czekam na @, to moj drugi cykl w życiu kiedy trwa on wiecej niż 29 dni! nie mam pojęcia co to mogło się aż tak rozstroić?? testu ciążowego nawet nie myśle robić bo raczej nie mam szans na dwie kreski w tym cyklu! chce dzidzie a ty powtórzyłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła a może jakas rozłąka na dłuższy czas? może dobrze mu zrobi jak sie porządnie stęskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemu już nic nie pomoże jak samo to do niego nie trafi :-p nie wiem poczekam co z tego wszystkiego wyniknie mamy na to dobre pół roku zanim maleństwo się urodzi i musi być to wszystko już wyjaśnione!!!!!!!!!!!! wrócił, idę pogadać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czula Ty nie powinnas sie teraz denerwowac, a ten Twoj to nie za fajny, pogadajcie powaznie, powiedz mu ze Cie boli jak Cie wyzywa, czy jemu byloby fajnie jakbys go od h...albo meskiej k... wyzywala? napewno nie, wiec moze on jest swiadomy jak to boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 żaba81.................27...................5........... ..........09.03.2009 toffik81................28.................ok.30........ .. ......10.03.2009 szoja...................29.................3........... ............13.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6............ ...........18.03.2009 labudka82............. 26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? A.N.N.A.................31..................13.......... ...........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? toffik81................28.................ok.30........ .. ......????????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 10 .........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................11 .......?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ szoja...................29.................3........... ............13.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6............ ...........18.03.2009 labudka82............. 26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? A.N.N.A.................31..................13.......... ...........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? toffik81................28.................ok.30........ .. ......????????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 10 .........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................11 .......?.....03.10.2009 no, teraz juz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rośnie :-p ma już 4 cm i bardzo ładnie się rozwija widziałam jak macha nóżkami hehe ja 3 tyg temu ważyłam 49,4 a dzisiaj 49,7 także mało przybrałam i tu się zdziwiłam, bo przytyłam wizualnie bardzo:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×