Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

a teraz uciekam do łóżka, może małe przytulanki, zawsze jest jakaś nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy już śpią a ja jestem po przytulankach .leżę z dupcią do góry i rozmyślam.przy pierwszej ciąży stanie na głowie mi pomogło i tak myślę że teraz też ten sposób się sprawdzi :) musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanie na głowie???? ile czasu stałaś na głowie? już też słyszałam o tym sposobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla - ja używam testów firmy Hydrex i są ok. Jeszcze efektów wprawdzie nie ma ale ja czuję moje owulki (aż za bardzo) a testy mi je potwierdzają. Polecam. A czy ktoś używał testów firmy Acon lub Akon (nie wiem jak się pisze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) karla> I co tam u Ciebie? Tempka wzrosła? Ja wczoraj robiłam test owu i druga kreska takiego samego koloru :) ale temperaturka dzisiaj rano 36.66, więc nie mogę tego zakwalifikować do wzrostu. Ehhh te owulacje. chce dzidzie> I co tam u Ciebie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj po powrocie do domu zrobiłam test na owu. Kreska była dużo ciemniejsza od testowej. Liczyłam, że temp. dzisiaj wzrośnie, ale nic, 7 dzień z rzędu 36,3. Ja już tego nie kumam. Pierwszy cykl mierzę temp i robię te testy na owu. Jak czytałam o tym, to wydawało się takie oczywiste. A tu nic.Może tez nie będę miała owu. Wczoraj wieczorem jak zrobiłam ten test i ta kreska była taka ciemna, to wręcz zmusiłam męża na przytulanki. A potem pupa do góry... On już ma dość..., ale i tak jest wyrozumiały. Teoretycznie od soboty jak wyszedł mi ten test pozytywnie, to nonstop mu mówię że to właśnie dzisiaj i nie możemy stracić szansy...chyba zwariuję a on razem ze mną... Wczoraj jak oglądałam M jak miłość i Kinga urodziła to ryczałam jak bubr...to jest okropne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla> rozumiem Ciebie w 100%. Dokładnie tak samo jest u mnie :) Ja męża od wtoru nie wypuszczam z sypialni, ale dzisiaj obiecałam dać mu wolny wieczór. Powiedz gdzie mierzysz temperature? Ja mierze w ustach, ale właśnie przeczytałam że w ustach z przodu temp jest mniejsza a bardziej w tyle wieksza, powiem szczeze nie zwracalam uwagi na to czy trzymam termometr zawsze w tym samym miejscu :) Sama już nie wiem. Dzisiaj zrobie jeszcze jeden test owu i zobaczymy. Rece opadają :( Ale śluzu u mnie juz nie ma wogóle, pustki zupełne, więc nie możliwe aby się owulka przesunęła, chyba jej poprostu nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius - w ustach tempkę się mierzy pod językiem i tak aby termometr miał cały czas ze wszystkich stron styczność ze skórą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAPAUCIUS26 ja mierzę temp pod językiem termometrem elekronicznym. Bardzo się starałam aby sie nie ruszać i nie zakłócać pomiaru. Gdzieś czytałam że najlepiej jest mierzyć w pochwie, ale jakoś mam przed tym opory. Ja śluz jeszcze cały czas mam ale coraz mniej. Miałam też w piątek i w sobotę plamienia z domieszką krwi. W necie czytalam że to plamienia środcykliczne i objaw owu. Nie wiem przy następnej wizycie u gina pokaże mu mój wykres i zapytam co on o nim sądzi. A może wy dziewczyny coś mi podpowiecie. Przez ostatnie 7 dni temp. 36,3 (odkąd biorę Luteinę). Moze to własnie przez nią mam taką stałą temp. Bo w pierwszych dniach cyklu miałam cały czas skoki od 36,0 do 36,3 21 dzień cyklu) 36.3 °C (Luteina 2xpo 1 tabletce) 20) 36.3 °C (Luteina 2xpo 1 tabletce) - test owu - pozyt. - przytulanki 19) 36.3 °C (Luteina 2xpo 1 tabletce) - przytulanki 18) 36.3 °C - plamienie (Luteina 2xpo 1 tabletce) - test owu - pozyt. - przytulanki 17) 36.3 °C -plamienie (Luteina 2xpo 1 tabletce) 16) 36.3 °C (Luteina 2xpo 1 tabletce) - przytulanki 15) 36.1 °C (Luteina 2xpo 1 tabletce) 14) 36.0 °C 13) 36.1 °C 12) 36.0 °C - przytulanki 11) 36.3 °C - przytulanki 10) 36.3 °C 9) 36.1 °C 8) 36.2 °C 7) 36.0 °C 6) 36.2 °C 5) 36.3 °C 4) 36.3 °C 3) 36.4 °C Nie wiem na ile to jest czytelne, ale może któraś z was mi pomoże, bo ja już sama nie wiem co o tym myśleć. To mój pierwszy cykl kiedy się obserwuję i dostałam juz kręćka od tych wszystkich objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wyniki estradiolu który robiłam 2 dni przed możliwą owulacją i nie jest dobrze :( mam 50% tego najniższego poziomu co oznacza ze nie miałam nawet jednego małego jajeczka :( test owu robiłam tylko jedna kreska :( Więc w tym cyklu napewno się nie udało-szkoda. Teraz czekam na wizytę u gina. Trochę mi przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi wczoraj stałam na głowie żeby zajść a dzisiaj znalazłam fajną stronę z obliczeniami i z ciekawości sobie obliczyłam wyszło że mogę być w 1 dniu ciąży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne jest to że mam niby owulkę z testów od jakichś 6 dni i niewiem co mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labudka to trzymamy kciuki za Twoją ciążę :) ja powiem Wam, ze wogole nie znam się na testach na owulke i na miezeniu temperatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wyobrazcie sobie ze tu niema nigdzie testow!!! szukalam nawet w aptece.na jakiej ja dziurze mieszkam. ale jade w piatek do polski to w sobote test z rana od razu zrobie ;) hihi martwie sie bo pracuje coraz wiecej i ciezej. i musze wiedziec czy jestem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce nie bede miala netu wiec niebedzie mnie tu przez tydzien. ale jak beda 2 kreski to od kogos napisze chocby ta informacje ;). wczoraj mierzylam temp to mialam 37.2 a juz tydzien po owulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. A u mnie jak w zegarku, 26 dzień i @ jest, mój organizm się uparł, żebym nawet nadziei przez jeden dzień nie mogła mieć :) Mam nadzieję, że wam wszystkim pójdzie łatwiej niż mnie ;) Powodzenia i owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 toffik81..............28.................ok.30.......... ......10.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................3............ ............26.03.2009 majka242.............28..................24............. .........02.04.2009 vindict................32.................3............. ............05.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ..........8.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Martanna.............26.................5............... ..........??????? aled.....................34..................5.......... .............??????? Ania 1982...............26................5..........................?????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 10 .........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................10 .........?.....03.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! I co tam u Was? U mnie temperaturka podskoczyła na 36.8 nie wiem co to oznacza, bo owulki napewno nie bo estradiol tak niski ze jajeczka ani jednego nie było :( karla> a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum trudno Ci będzie znaleźc bezdzietne z wyboru! Ale zdanie każdy ma swoje i ja go nie neguje. Każdy żyje jak mu wygodniej. Tobie lepiej bez dziecka, a My mamy lub chcemy mieć dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×