Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

widze ze niezlego nerwa masz dzisiaj ehh niedziwie sie ze sie denerwujesz. od czego mozna krtani zalapac. te choroby mnie przerazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłego??? Mało powiedziane :-D Już się trochę uspokoiłam, ale cały czas myślę.... Codziennie mam prawie uśmiech na twarzy, ale teraz w ciąży jak załapię doła, to mi ciężko z niego wyjść :-( Ach te hormony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dzięki kochana 👄 Przestało padać więc biegnę do przychodni, bo opiekuję się sąsiadką i potrzebuje receptę na leki na serce, a nie ma kto staruszcze pomóc :-( Mam nadzieję, że ten dzień szybko minieeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzieki ciazy mam na co zwalic. ah te chormony ;) a tak szczerze to wszystko przez ta holandie i ta prace potrzebuje holernej pomocy a nikt nie potrafi mi tu pomoc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze ci moja sytuacje moze ty dobra duszyczko cos wymyslisz o to kontrakt mam do grudnia tego roku ,dybym chciala byc w holandi i rodzic tu to. 6 tyg przed porodem mam wolne i 10 tyg po (macierzynskie)normalnie platne wyplaty i porod w domu. ale ja chce wrocic do polski albo 6 tyg przed wtedy niewiem czy wyplaty normalnie beda mi wysylac do tego konca grudnia powinni.ale bede w polsce wiec juz niewiem. mam ubezpieczenie holenderskie. jak wroce do polski to jako obywatel polski porod mam bezplatny,ale niewiem czy cokolwiek moje ubezpieczenie pokrywa. i jak mam to do holery zalatwic.zaden holender lekarz nic niewie. czaisz? a drugie chce zalatwic przed tymi 6 tyg jeszcze jakies chorobowe w polsce, niby bedzie obowiazywalo w holandi tez. ale niewiem jak to zrobic. niechce zrywac kontraktu bo kasa mi sie nalezy i przyda ;) ale niewiem jak to wykombinowac wszystko niewiedzialam ze dobra z ciebie duszyczka i pomagasz starszym szacuneczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra duszyczka :-p po prostu żal mi tej starszej pani, bo nie ma kto jej nawet chleba przynieść :-( jedna córka w Bydgoszczy (100km) ode mnie, druga mieszka niedaleko nas i jakoś jej to nie żal chyba :-( A ona z domu nie wychodzi, mieszka na 2-gim piętrze :-( Kurcze, ale nie mam pojęcia co powinnaś zrobić, tak ma też moja siostra, mieszka w Niemczech i też w ciąży i nie wie o niczym :-( Musiałabyś się chyba poradzić w jakimś urzędzie, bo ona też jedynie znajduje tam ratunek i jakąkolwiek odpowiedz :-) Albo w necie poszukaj o tych wszystkich Twoich prawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sie zdenerwowalam i ide do obcych ludzi.sasiedzi i nie wyjde z domu to poki mi nie pomoga.to juz desperacja. (mowimy sobie czesc wiec juz wypada isc z problemem :P ciezarnej nie pomoga) czytalam mase artykulow przeszlam wszystkie fora dzis nawet broszurki po holendersku(nieznam holenderskiego ) i nic!! a ci holendrzy co znam milcza...tak jakby sie bali ze ich kraj chce ograbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal takich ludzi..cale zycie pracowali na starosc, wychowywali ciezko dzieci,pomagali innym ,a gdy sie zestarzeli ludzie o nich zapomnieli. czemu sie nie zglosi do pomocy spolecznej. oni pomagaja w zakupach,w lekarstwach itp sasiedzi albo pozamykali drzwi przede mna albo ich niema jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............23.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............22. .......3.10.09....Oliwka chce dzidzie... 25..........1................16.....24.11.09.Amelka/Julian Klapaucius26....26.........6.................14........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................10...... . ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010 Iwona77...........32..........4................5....... ....05.02.2010 smieska1...........23.........3................5........ .... luty 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie> zobaczyłam ze u Ciebie jest 16 tydzień a mamy prawie taki sam termin porodu jak to możliwe??? Albo ja źle liczę, albo już nic nie wiem :) Ostatnia @ 22 luty a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............23.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............22. .......3.10.09....Oliwka chce dzidzie... 25..........1................16.....24.11.09.Amelka/Julian Klapaucius26....26.........6.................14........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................10...... . ...21.12.2009 anczur.............20.........3................8....... ...16.01.2010 Judyta/? Iwona77...........32..........4................5....... ....05.02.2010 smieska1...........23.........3................5........ .... luty 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 18 lutego. obliczam na necie. na wszystkich portalach i wszedzie mi 16 wychodzi.tez sie juz nad tym zastanawialam. niewiem czemu. ale lekarz tez mi 16 powiedzial tydzien bylam u sasiadow ;) wszystko wiem. od 6 pazdziernika do konca roku mam macierzynskie platne.rowniez w polsce. a wczesniej jak bede miala zwolnienie polskie to tez obowiazuje.tak wiec mysle ze pod koniec sierpnia jade na urlop i juz nie wroce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? Brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09...........? czuła..........25...........1............22. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelka/Julian Klapaucius26..26.........6............14......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............10.....1 4. 12.09..........? szoja...........29..........3............10......21.12.09...........? anczur.........20.........3..............8......16.01.10...... Judyta/? Iwona77.......32..........4.............5.......05.02.10..........? smieska1......23.........3..............5...... luty 2010..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
chce dzidzie a w sierpniu w ktorym miesiacu bedziesz? bedziesz mogla przyleciec? i jak dlugo juz pracujesz w tej firmie? bo np ja zebym miala maciezynskie zostala zatrudniona i po 2 miesiacach ide na zwolnienie wiec sadze ze bez problemu bedziesz mogla chyba isc juz niedlugo ale dopytaj sie bo niechce wprowadzic cie w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? Brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............22. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelk a/Julian Klapaucius26..26.........6............14......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............10.....1 4. 12.09..........? szoja...........29..........3............10......21.12.0 9...........? anczur.........20.........3..............8......16.01.10 ...... Judyta/? Iwona77.......32..........4.............6.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............5...... luty 2010..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 marzencia864.........23.................3............... .........17.06.09 laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 basia29................ 29..................4........................????????? Brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............23. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1............16.....24.11.09......Amelk a/Julian Klapaucius26..26.........6............14......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............10.....1 4. 12.09..........? szoja...........29..........3............10......21.12.0 9...........? anczur.........20.........3..............8......16.01.10 ...... Judyta/? Iwona77.......32..........4.............6.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............5...... luty 2010..........? Buzka na dobry dzień 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm anczur w ktorym bede -chyba 7 miesiac. jakos tak.ja chce jechac w polowie sierpnia na urlop na 2 tyg, potem wziasc chorobowe na 6 tyg a pozniej juz obowiazuje mnie macierzynskie do konca roku. tak wiec zostaje mi teraz 3 tyg pracy potem 3 tyg wolnego potem 5 tyg pracy i koniec. a pracuje w tej firmie juz 3 rok. dlugo....za dlugo ;) klapcusia juz wiem czemu roznica mieszy ostatnim okresem jest 4 dni, a przewidywanym terminem tez 4 dni.to w sumie 8 dni czyli wg kalendarza 2 tygodni. czyli wg kalendarzt ja mam 16 tydz a ty 14. a tak naprawde roznica moze wynosic kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglabym wczesnie w polsce poprosic o zwolnienie ale boje sie ze mnie skontroluja ;) a te 6 tyg to odpuszcza. i przyjade autem. 10 godzin i jestem ;) brzusiowa jak nerwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam bylam dzisija w second handzie i ogladalam wozki,ale sie usmialam.wszystkie byly zlozone ;) niepytajcie ile mi zajelo by je zlozyc poskladac. matko ale to skomplikowane. jeden mi sie podobal gleboki i spacerowka w jednym za 30 euro.to nie duzo. mysle nad nim.i taka fajna komoda drewniana .do pokoju dziecinnego. na niej bylo specjalne przystosowanie na przewijak SUPER 25 euro. i lozeczko drewniane biale ( ;( - niechce bialych ) z kolorowymi pretami -slicze 25 euro. chyba kupie z drugiej reki.sliczne i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalazam taka strone. kiedys jedna dziewczyna z forumotworzyla ten sklep co myslicie pamperek.fc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhhhhh Dzięki za troskę 👄 U mnie dzisiaj trochę z tym wszystkim lepiej wygląda, zobaczymy co w poniedziałek powiedzą w szpitalu.... A ja staram się nie myśleć, byłam na zakupach, teraz myję okna, wolę to niż wczorajszy przepłakany dzień :-( W sumie trochę już mi ciężko z tym sprzątaniem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wpadniesz do mnie na porzadki ;) przyda mi sie pomoc ;) czasem placz pomaga czy wybralas juz lozeczko, wozek itd kiedy bedziesz kupowac masz wybranych chrzestnych? ja mam problem z tym, niemam rodzenstwa ;( zajadam pomaranczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, na pewno wpadnę ;-p Łożeczka kochana mam dwa, jedno nawet pożyczone bratu dla jego synka na działkę :-D Wózek chyba będę kupować pod koniec jakoś, chciałam po powrocie ze szpitala, ale siostra niedawno kupiła z allegro i one strasznie długo muszą się wietrzyć :-p Chrzestnych mam wybrane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty juz wszystko masz , a masz z rodzestwa kuzynostwa czy z znajomych. ja juz prawie wybralam co kupic..ale boje sie czy to nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam siostrę i kuzyna mojego męża :-) Ja kochana kompletuję już od dwóch lat hihi, wszystko brałam od siostry jak jej córcia wyrastała, wanienkę, chodzik :-p ciuszki.... I teraz ile mam wydatków mniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j niemam skad wziasc zawsze rodzestwo ma pierwszenstwo.... a zagaduje. a ciuszek szef mi kupil jak sie dowiedzial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli sobie wszystko skompletujesz, zobaczysz!!! Do listopada masz jeszcze duuużo czasu ;-P Ja też uważam, że nie ma sensu kupować wszystkiego od razu, albo samych nowych rzeczy!!! Ja ciuchy to mam po rodzeństwa dzieciakach i jestem z tego zadowolona, bo przez pierwszy rok dziecko za dużo nie wynosi, tym bardziej, że urodziny i nadejdzie zima, a do wózka czy w domu nie potrzebuję firmowych ubranek, potem też jeszcze parę lat szybko będzie rosło... Damy radę 👄 Uciekam sprzątać dalej, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×