Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

zapraszam na maila asikw79@gmail.com napisz na razie co kolwiek to ci odpisze na twój adres mailowy, ok? Zeby nie zasmiecac juz tego forum szczegółami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
Ja testy zaczęłam robić w 6 dniu cyklu a teraz jest 10 dzień w tamtym cyklu spózniał mi się okres 10 dni poszłam do ginekologa i powiedziałam co i jak to nawet mi nie zrobiła USG wewnątrz pochwowe tylko takie normalne przez brzuch i powiedziała mi że to może być ciąża poza maciczna ale żadnych kroków nie pojęła ale robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny a ona tylko dała mi Duphaston na wywołanie więc nie wiem co o tym myśleć bo okres to mi się ostatnio wahał między 31 a teraz ostatnio 26 a co lepsze to 2-3 miesiące temu myślałam ze jestem w ciąży bo zrobiłam test ciążowy i były 2 kreseczki tylko jedna była jasna ale była i poszłam do gin. a okazało się że nie jestem w ciąży. a tak po za tym to staramy się już 9 miesięcy o dzidzi i niestety bez owocnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
a dodam jeszcze że śluz mam płodny od wczoraj jest przezroczysty i jak białko jaja kurzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 6 tym dniu cyklu to powinno wyjsc jedna krecha. A jakie testy robiłaś. Ja kupowałam z firmy Acon(chyba jakoś tak), wiem że te są dobre. Możesz przeczytac w ulotce albo w necie czy leki które zazywasz nie powoduja blednego odczytu testu, bo tak tez moze byc. Poza tym jak znowu beda od razu 2 krechy to powinnas zbadac tarczyce bo podobno oprocz niektorychlekow tarczyca moze tez falszowac wynik zarowno testow owulacyjnych jak i ciazowych. Ale najpierw sprawdz te leki, nie pamietam czy duphaston ma wplyw ale chyba nie bo ja bralam juz kilka miesiecy przed ciaza do teraz i testy wychodzily ok. Co tego pozytywnego testu to to samo albo cos zafałszowało wynik albo bylas w ciazy biochemicznej, czyli od razu poronilas i dlatego lekarz juz nie widzial podczas badania. Tak tez sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Koniczyna, napisz prosze skład swoich ziół. Bo ja mam o.sroki z allegro i chce porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja pilam ziola O.Klimuszki i tylko jeden cykl i zaszlam w ciaze:):)a balam sie ze mam zrosty po lyzeczkowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie, kiedys zakupiłam testy owulacyjne, ale za każdym razem jak je robie wychodzą mi 2 kreski jedna ciemna druga troche jasniejsza, czemu tak się dzieje? Nawet jak ostatnio byłam u gina i powiedział ze nie bede miała owulki to test mi pokazał ze mam, tylko ze ta druga kreska jest zawsze troche jaśniejsza od tej kontrolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ziola z apteki.Poszlam i powiedzialam ze chce zajsc w ciaze:):)dostalam mieszanke nr1.O.Klimuszki:) w sumie 11 ziol chyba wszystko wymieszalam i parzylam wieczorem 3lyzki stolowe na litr wody i pilam nastepnego dnia 3 razy po szklance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te są podobno dużo gorsze w smaku od tych o. Sroki ale pomagają na więcej dolegliwości i niestety trzeba parzyc 3 razy dziennie po 3 godziny kopiastą łyżke ale idzie sie przyzwyczaic. skład, 50g kazde ziółko: Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu moze masz za wysokie stezenie LH.Zbadaj sobie 3dc LH i FSH na podstawie tych wynikow mozne wykluczyc lub stwierdzic PCOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jest ich 9, nie 11, tylko chyba torebka chmielu ma 25 gram wiec trzeba kupic dwie zeby bylo 50 gram. I najlepiej w sklepie zielarskim. W aptece sa chyba droższe i nie kazda apteka ma wszystkie składniki!Wiec ja drałowałam do bliskiego sklepu zielarskiego. Tak polecały inne dziewczyny. Najlepiej samemu wymieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już przeczytałam. Te zioła sa w sklepie zielarskim pakowane po 50 gram, czy trzeba ważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem już co mi dolega. Jak ostatnio robiła testy ciążowe to dwa wyszły mi pozytywne i z tego samego moczu zrobiłam próbe ciążową w laboratoruim i wyszła negatywna, jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :) Gratuluję wszystkim nowym przyszłym mamusiom, bardzo się cieszę że nasze grono się powiększa :). U mnie mdłości ustały, czuję się z dnia na dzięn coraz lepiej. Brzuszek minimalnie sie zaokraglił, naszczęscie waga drastycznie nie wzrosła, dzidzius zdrowy (mialam robiona przeziernosc karkowa i jest wszystko bardzo dobrze) wiec jestem zadowolona. A do tych którym sie jeszce nie udało- kochane nie zamartwiajcie się, najwazniejsze jest pozytywne zastawienie, napewno wszystkie z Was za jakis czas beda sie cieszyly z dwóch kreseczek, czego Wam życzę naprawdę szczeże. Pozdrawiam i uciekam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia 29:zioła są pakowane po 50 gram, tylko szyszka chmielu po 25gram, wiec trzeba wziąc dwie:) Klapaucius26:ja na razie przed tym badaniem jeszcze i strasznie się denerwuję. Długo trwało to usg? Było przez pochwę czy brzuszek? I ile zapłaciłas? Ja jestem umówiona na 3 czerwca na usg genetyczne i ma kosztowac 150zl. Mam nadzieje ze nie zaplacę jeszcze dodatkowo za wizytę! Odpisz jak to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Iwonka zeczywiscie w podobny czasie bedziemy robic jak bylo u Gin?? potwierdzila ? Basie ja np nie mam zadnych objawow ciazy nic kompletnie oprocz braku @ ide do lekarza na kolene USG dopiero 15tego oszaleje do tego czasu i caly czas sie martwie i dziwie z enic mi sie nei dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile kosztują te zioła? I jak je parzyłaś, bo napisałas ze trzeba parzyc 3 godziny przed, to parzyłaś je rano czy wieczorem zebys miała na rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosztują w sumie coś koło 35 zł przynajmniej ja tyle płaciłam w zielarni. Ale cena ziół sie zmienia tez wiec nie wiem ile teraz. Jedne 3zl inne nawet 7zł, różnie... Z tym parzeniem to jest ciężko. Na początku wstawałam o 4 rano pazyłam, piłam przed pracą, potem parzyłam w pracy koło południa i piłam po południu i po powrocie do domu parzyłam zeby były na wieczór. Bo podobno lepiej jak są swiezo zaparzone, ale jak juz mialam dosc pod koniec to parzyłam przed spaniem na rano, bo to juz było męczące. Dobrze że już to sie skonczyło...Męczące ale pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jeszcze wam te objawy ciążowe wyjdą bokiem! Na razie się nie martwcie. Nudności pojawiają się dopiero 2-3tygodnie po terminie miesiączki. Mi się zaczęło w 7ym tygodniu jak zasłabłam w pracy i od tego czasu siedze w domciu bo miałam czeste zawroty glowy i nudnosci cały dzień, tylko w nocy był spokój... Teraz już nie jestem taka słaba ale nudności jeszcze do konca nie ustały, to 12 tydzień a ja je nadal mam wieczorami głównie, takze nie mogę doczekac sie snu i pije co wieczor miete przed spaniem. Ale juz przynajmniej moge jesc normalnie sniadanie i obiad. Jeżeli chodzi o piersi to bolały sakramencko już od owulacji i były bardzo twarde. Strasznie kłuły, nawet teraz jeszcze kłują od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradzcie mi. Ja staram się już 4 cykl i nie wychodzi. Nie wiem mam zacząć już robić jakieś badania formonów, nie wiem monitoring cyklu czy jeszcze poczekać z tym. Prosze doradźcie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
Ja mam testy Hydrex a tabletek nie zażywam bo ona mi kazała brać tylko do wywołania okresu i przestać a nie mówiła nic żeby się zgłosić do kontroli więc nie poszłam a do tego chodzę prywatnie bo na kase chorych to trzeba czekać po 1.5 a nawet 2 miesiące a prywatnie to wiecie jak jest 100zl za każdym razem ale o kase nie chodzi tylko żeby się wreszcie udało :) a wracając do badania USG to mimo wszystko nie powinna robić takiego normalnego bo jeśli nawet bym była w ciąży to nie wykazalo by tylko wewnątrz pochwowe bo by było widać czy macica się rozszerzyła czy nie jak tak to byla by to ciąża a ja czytałam na necie że po Duphastonie można poronić tak więc nie wiem co myśleć o tym wszystkim a na tarczyce miałam nie dawno robione badania i są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
Dodam że przed chwilą zrobiłam kolejny test LH i wyszły dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna> badanie trwało jakieś hmmm 20 min, było dopochwowe, wprawdzie nic nie bolało ale po takim czasie jak dla mnie było już uciążliwe i dokuczające. Za wizytę zapłaciłam tyle samo co zawsze czyli 120 zł. Dodatkowo zrobiłam test pappa z krwi i to mnie kosztowało 180 zł na wynik trzeba poczekac 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Klapaucius26 za info:) Sylwia21: po duphastonie nie można poronic tylko po jego braku. To jest syntetyczny progesteron na podtrzymanie ciąży i jak przestaniesz zażywac to wtedy moze dojsc do spadku progesteronu w organizmie. Dlatego jak bierzesz tak jak ja brałam na wyregulowanie to w tuż przed miesiączką powinnaś zrobic test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
Tz ja go już nie biorę bo nie wiem czy mam go brać czy nie gin powiedziała mi żebym przestała brać jak dostane okres a to było w tamtym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×