Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

oooo jaaaacieeee teraz to mnie zabiłaś tym pytaniem....nie wiem:(:(:(:( ale chyba z pęcherzyka powstaje płód???kurde nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale w pęcherzyku jest kropeczka- czyli dzidziuś?! , eh kolejna wizyta za okolo 4 tyg. czyli wtedy będzie USG 11tc , .. ale zgłupiałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze taka jestem niecierpliwa i ciekawa ,że mogłabym codzień chodzić na usg zeby ogladac go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że mam rację!!!!!!! haha a czerwoną wstążeczkę masz dla małej:)?? co wchodzę na NK to na Twój profil i lukam na Malinkę:):):):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula moje samopoczucie bardzo dobre:) fakt z rana się źle czuje tzn mdłości, ale da rade przeżyć :) A jak tam z Twoimi objawami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie będzie:) Ciąża pojedyńcza Pani doktor powiedziała:):) Mówiłam, że wróżki to kit:D Byłam na zakupach z mężem. Ależ sie zlazłam a nic konkretnego nie kupiłam:) Prasowania mam całą górę... A sampoczucie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu a miałam sobie jedno pożyczać :P:P:P NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY ZDROWE BYŁO no nie???:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie. Nieważne ile, nieważne jakiej płci WAŻNE BY ZDROWE BYŁO!!!:) a pożyczyć zawsze i jedno mogę:):):) Nic mi sie nie chce...standardowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. bo normalnie az mi dech zaparło! ide siku a tu na majtkach widzę taki lekko brązowy śluz i jedna taka brążowa "niteczka" co to ? czy coś źle?? kurcze przecież we wtorek u gina wszystko było ładnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia kurczę nie mam zeilonego pojecia. Może bardziej doświadczone dziewczyny coś będą wiedziały. Ja na Twoim miejscu albo bym poszła od razu do lekarza, albo bym zadzowniła ( bo do mojej lekarki mam nr komórki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia Kochana, będzie dobrze!!! Napisz koniecznie, co Ci powiedziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×