Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

co to znaczy seminogram? Ja tak pomyślałam żeby zrobić te rozszeżone, że w razie czego jakby było coś nie tak to żeby go drugi raz nie męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że prywatnie to dostaje się jakiś zastrzyk na znieczulenie, a w szpitalu chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie nie ma zastrzyku ani tu ani tu :( musze wziac sobie sama proszek przeciwbolowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzwoniłam do kliniki do Łodzi i tam mi tak powiedzieli, że to badanie na drożność kosztuje 300 zł i dostaje się zastrzyk przeciwbólowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki ;) ja czekam już na okres, jestem naładowana jak granat... NIGDY w zyciu nie bolały mnie tak piersi, i aż się boję @... zastanawiam się, czy nie kupić znowu castagnusa, bo brałam go 4 miesiące temu, bardziej dlatego że pomaga w zajściu w ciążę pozytywnie wpływając na rugą fazę, i powiem Wam, że nie występował u mnie wtedy pms i nie bolał mnie brzuch, lepiej się czułam po tym. Czy ktoraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym preparatem? całuski dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Klapacius :) Brzusiowa widzę że ci ciężko,szczególnie jak się nie ma kogoś do pomocy.Jak urodziłam pierwszego synka 9 lat temu ,mąż nie widział dziecka ,bo zmęczony a rano musi wstać, wszystkie nocki moje były byłam młoda i głupia.Szczególnie ciężko było jak mały był chory.Teraz kazałam mężowi uczyć się wszystkiego od początku ,przewijać itd.A co my rano może nie wsajemy w nocy nie karmimy dlaczego oni mają być wyspani a my mamy nieprzytomne chodzić.Może mąż teraz wydoroślał ,bo gdy ja w nocy nakarmie przeważnie on usypia małego w dzień jak jest z pracy to też bawi, przy pierwszym dziecku nie dał się przekonać.Więc Brzusiowa przyciśnij trochę swojego ,bo dla chcącego nic trudnego,a najważniejsze jest teraz dzieciątko w szczególności że jesteś bardzo osłabiona . W środę byłam szczepić Piotrusia jakoś to przetrwaliśmy ,po szczepieniu spał z dwie godziny a potem obudził się z takim płaczem ,że nie mogłam go uspokoić z godzinę ,widać było że go rączka boli. Na szczęście na tym się skończyło potem już był spokojny i grzeczny.Piotruś już sporo waży ,bo 6 kg to jest co dzwigać .Dwa dni temu martwiłam się o pokarm zdawało mi się ,że mam go mało ,ale nie dokarmiałam od wczoraj znów mam nawał więc mogę odetchnąć z ulgą. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH1!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim stopniu to nie pamietam żeby mnie bolały... kiedyś, kiedy używałam plastrów anty to tak mialam...ale tak normalnie czuje tylko że są lekko opuchnięte, a teraz to masakra. juz od owulki, jak Majeczka czuję że takowe mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ biorę luteine od 16dc i sutki przestały mnie boleć ale za to piersi sie powiększyły i czuje duże napięcie w nich:P jeszcze 5 dni i się okaże:) miłego dnia:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) czyli wszystko na dobrej drodze ;) będę trzymać Majeczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuła zgadzam się z Fryzjerką. Mój mąż też pomaga mi od samego początku. W zdień opiekuję się sama bo on pracuje, ale po pracy sam zaoferował ze kąpiel bierze na siebie, ja karmię a razem go przewijamy. W nocy wstajemy we dwoje, albo kto jest bardziej przytomny :). Pomoc męża jest niezastąpiona!!! Czuła musisz z mężem pogadac bo sama nie dasz rady, zaorasz się ja wol. Macieryz}stwo ma ciesyzc a nie wzkoncyzc psychicznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jak wam minal wczorajszy dzionek? U nas dzis pogoda paskudna.Pada od samego rana:( Zapraszam na kawke lub herbatke😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas tez okropna pogoda, od kilku dni cały czas pada. Zapraszam na kawkę i herbatkę. Ja mam dziś od rana zły dzień, wczoraj pokłóciłam sie troche z mężem, ale to pewnie przez to napiecie przedmiesiączkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny:-) Mam do Was pytanie, czy którejś zdarzyło się kiedyś plamienie w środku cyklu? Trochę sie martwię, bo nie wiem czego to jest objawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta>mi sie zdarzaly takie plamienia.Trafily mi sie w 3 cyklach.W dwoch tak w polowie cyklu(plamienie okoloowulacyjne to moglo byc ale niekoniecznie) a trzeci raz na kilka dni przed @ no i okazalo sie ze bylo to zagniezdzanie mojej Majeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Ania_29................29.................8............ ..............2.11.09 karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 mała_81...............28..................4............. ............06.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 Fridka..................29.................11........... ..............14.11.09 majka242..............29................................ ............17,11.09 martacs................29............................... ..............22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........29........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3..........25....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. dula.............26..........8...........10........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........10......13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. ..........cc OJ co za życie. kochane chora jestem jak nie wiem już 5-ty dzień się męczę..Zadnych leków wziąść nie mogę, grypa jak nie wiem. walcze z goraczką, musze siedziec w pracy...konczy mi sie cierpliwosc a moje frajerstwo chyba nie zna granic. :( od kaszlu już mnie dół brzucha boli-płuca mi wyskoczą chyba.jeszcze tydzień i zobacze dzidziusia na usg..- mam ogromnego stracha czy wszystko bedzie dobrze.. Czuła- zycze ci duzo sily...i męża skop :) podzielcie sie obowiazkami. :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Esia to po co pracujesz!! powinnaś siedziec w domu pod kolderka!! ja tez czuje ze mnie zaczyna cos grac i wlasnie sie zastanawiam nad L4....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko, dziękuję za odpowiedź, mi zdarzyło sie to pierwszy raz, stąd ten niepokój, oprócz tego bardzo boli mnie brzuch, dokładnie tak jak podczas @, nie wiem czy iść z tym do gina, czy to przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia nie lekcewaz choroby,tymbardziej teraz...do lozka uciekaj... Marta ja tylko w jednym cyklu pilam ziolka bo od razu w tym cyklu zaszlam w ciazę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane powiedzcie mi czy jeśli teraz będąc w ciąży zwolnię się sama z pracy , tracę możliwość już jakichkolwiek świadczeń, macierzynskie itp prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak, aby być na macierzyńskim musisz przed pójściem na nie, podlegać ub.chorobowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia.nie zwalniaj się,to najgorsza opcja.Kobieta w ciazy jest pod ochroną,idz po prostu na zwolnienie... Marta>ja sie dlugo nie staralam.Poronilam w styczniu i ginka mi poradzila odczekac 3 cykle i praktycznie po tych 3 cyklach zaszlam w ciaze,ale te trzy po poronieniu mialam z przebojami,typy,bole i plamienia srodcykliczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×