Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

dziewczyna was piersi na poczatku ciąży bolały już przed datą @, czy dopiero później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa czuła czemu ja nie mogę obejrzeć zdjęć Twojej Malinki, wchodze na Twój profil i zdjęcia są zablokowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nie mamy siebie w znajomych????????????? ja bym bardzo prosila zeby kazda mi napisalam wiadomosc na NK z nikiem z kafeeeeee, bo nie kumam juz wszystkich :) Moja Malinka dzisiaj jakos dziwnie spala, czesto sie budzila, pierwsza pobudka o polnocy :( Rano kiedy ja po karmieniu odkladalam do lozeczka, zas placz, a ja wstalam i zemdlalam :( :( :( Znowu niewyspana, znowu wyczerpana, w piatek do lekarza po skierowania na morfoleogie z rozmazem przede wszystkim!!! Cos mi ta krew podana w szpitalu chyba nie sluzy :-P Buziulki na reszte dnia dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cicho........... O matkoooooooooooooooo Usiadłam w gorsecie wyszczuplającym, który dzisiaj dotarł, godzinę się w niego wbijałam :D Ale to nic, teraz wyglądam jak mumia przed laptopem :-P Ja to też najchętniej bym mojego micha dziś tak pizgła :D Rano padłam jak długa, dobrze wie, że się ujowo czuję i po południu karmię małą, a właściwie leżę przy niej i czekam aż mocniej zaśnie, żeby ją położyć do łóżeczka, to ją skubie, całuje i tak kilka razy, a ona zaraz zaczynała jeść od nowa, płakać i się wkurzać :( W efekcie zaś nie jadłam kilka godzin, ciemno przed oczami, a on, nooo muszę wracać do pracy .... Ale bym go tak....... i Po 2 godz mu napisałam esa, że nadal ją noszę, a jak mi spadnie, albo coś się stanie to już tu nie musi wracać!!! A co :-P To zadzwonił za jakiś czas, czy już zjadłam :) Ejjjjjjjjjjjjjj jest kto?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Ania_29................29.................8............ ..............2.11.09 karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 mała_81...............28..................4............. ............06.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 Fridka..................29.................11........... ..............14.11.09 majka242..............29................................ ............17,11.09 martacs................29............................... ..............22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........29........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3..........25....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. dula.............26..........8...........10........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........7.........13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. ..........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, robilam test - niestety 1krecha :( a @ nadal brak... wkurza juz mnie to, niby bralam ten duphaston na wyregulowanie, ale najwyrazniej nic to nie dalo a temp. rano 37....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania bardzo mi przykro. Ja też już straciłam nadzieję. Mi lekarz mówił, że jak są długie cykle to prawdopodobnie nie wystąpiłą owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mialam robiony monitoring to wyszlo mi ze nie rosna mi pecherzyki wiec brak owulacji :( teraz czekam na @ i ide na droznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drożność idziesz prywatnie czy do szpitala? Mam jeszcze jedno pytanko, czy Twój mąż robiłą badania, pytam bo teraz mój ma robić i nie wiem jakie zrobić czy te podtstawowe czy rozszerzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie robil ale osobiscie uwazam ze na poczatek powinien zrobic podstawowe (seminogram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na droznosc ide panstwowo - moja gin w szpitalu pracuje tez wiec nie mam problemu prywatnie tez moge isc, ale wtedy ok 250zl. koszt badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×