Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Hej! Klapciusz - alez niespodzianka :0 dobrze ze wszystko ok. ja jutro chyba kupie test i we wtorek zatestuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D Klapausius 🌻 moje gratulacje! Najważniejsze, że jesteście oboje zdrowi:):)Buźka dla juniora:P suuuuper:) Dawno mnie tu nie było, nie mam usprawiedliwienia:P Dula❤️ kocham Cię:) hehe TAAAAAK tęskniłam:) Czuła 🌻 Ania🌻 Marta🌻 Laura🌻 Edith🌻 kruszynka🌻 Fridka🌻 karla mała basia 🌻 co z wami jak @@@@?czekamy na wiadomość, że nie przyszła:) Zmykam do pracy!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jak mnie bolal brzuch calą noc....masakra...a z rana mialam biegunkę:( Mam nadzieje ze to jakas niestrawnosc.. Buziaki na caly dzien😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Ania_29................29.................8............ ..............2.11.09 karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 mała_81...............28..................4............. ............06.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 laura33................33..................7............ .............09.11.09 Fridka..................29.................11........... ..............14.11.09 majka242..............29................................ ............17,11.09 martacs................29............................... ..............22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........29........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3..........25....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. dula.............26..........8...........10........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........7.........13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. ..........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapaucius najwazniewjsze, że już oboje jesteście w domku, zdrowi!:) A ja mam pół nocy nie przespanej za sobą. W sumie nie wiem dlaczego. 2:30 jeszcze widziałam na zegarku. Troszkę było mi niedobrze, ale na szczęscie dzisiaj rano jest narazie ok. W sobote byłam na zakupach. Kupiłam sobie spódnice, spodnie za kolono i dwie bluzeczki-wszystko oczywiście ciążowe:):) Wydałam tyle kasy, że szok. Wolę jednorazowo mniejsze kwoty wydawać ale jak to mówi mój mąż "poniosło mnie:):)" Zapraszam na kawkę i herbatkę. Majeczko👄 ja Ciebie też❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius moje gratulacje 👄 Dula ja tez byłam na zakupach w sobote, ale kupiłam tylko jedną pare spodni... następna może za jakieś 2 tyg ;) strasznie podoba mi się jak mój brzunio wygląda w tych spodniach :) normalnie już jest taki zgrabniutki ;) Ja przespałam noc jak zabita, ale to chyba dlatego że śniła mi się moja dzidzia :) miałam córeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius, moje gratulacje!!! 😘 u mnie @ narazie brak; test negatywny, czekam, co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest z tymi tygodniami ciąży.... jeżeli na 1 usg wyszła mi że jestem w 5 tyg i 4 dniu, to powinnam mówić że jestem w 6 tyg, czy 5 ??? jak to jest, bo wasnie zaczęłam się zastanwaiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 6 tc. a 5 skończony (pełny) ja teraz jak byłam to w karcie mi wpisała 8 tydzień ( mówila że to jest 8 pełny) a w sumie byłam w 9 bo miałam 8 tc i 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nad tym myslałam i jej zapytałam:) Ty powinnas być mniej więcj w tym tygodniu co ja, nawet dalej o kilka dni prawda? a wybierasz się na usg genetyczne między 11 a 14 tydoniem ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ostatnią @ miałam 31 sierpnia. No w tym tygodniu idę na wizytę, więc chyba mnie skieruje na kolejne usg?? no ja teraz jestem mniej więcej w 9 tyg i 2 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka a mnie wychodzi, ze jesteś w 11 tc:):)71 dni od miesiączki, podzielic na 7 =10,1 mnie ginekolog mówiła, ze to usg genetyczne między 11 a 14 tygodniem ciąży nie ma musu żebym robiła ale ja chce:) musze własnie podzwonić zapytac ile to kosztuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie sama już nie wiem jak to jest :) hehe :)zobaczymy na nastepnym usg, jak będe u niej to się wszystkiego dowiem :) jeszcze niedawno byl 5 tyg, a teraz już 9 czy 10, jak to ładnie brzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie:)ja mam narazie 10 tydzien:) Mnie moja gin mówiła, ze to pierwsze usg prenatarne to najbardziej skierowane jest do osób zagorżonych ale jak chce to mogę sobie zrobić;)robi się je w celu oceny ryzyka występowania u płodu najczęstszych zespołów genetycznych, zwłaszcza zespołu Downa. Zadzowniłam własnie do lekarza prywatnego który robi takie badania. Facet, spytał kiedy była miesiączka i zapisał mnie na 27 listopada. koszt 200 zł z nagraniem na płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też musze sie dowiedziec o to, chyba jednak lepiej to zrobic i miec spokoj, niz cała ciąze sie zamartwaic czy wszystko w porzadku itd... jej jak mi sie nie chce pracować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też stwierdziłam, ze lepiej zrobić i być spokojnym:) Mnie też się nic nie chce...a spiąca taka jestem, ze coś strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . pamiętacie mnie jeszcze? niebyło mnie długo.. mam zaległości...jeszcze nie czytałam co u was..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, nie było mnie tyle, ale cały czas Was czytałam, serdeczne gratulacje dla klapaucisz - gratuluje syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawa wygląda tak, tak jak pisałam już kiedyś miałam wesele brata i w poprzednim cyklu nie brałam CLO i nie wiem czemu @ dostałam po 14 dniach od poprzedniej. I od tamtego cyklu znowu zaczełam brać CLO, w 13dc mój pęcherzyk miał 26mm, troche duży i byłam pewna, że nie pęknie, ale jak się okazało pękł. Lekarz powiedział, że może się zdarzyć, że nie pęknie. I teraz powinanam dostać @ ok. soboty i wszystko na to wskazuje, bo mam straszne napiecie przedmiesiączkowe, wybycham złością. I teraz lekarz mi powiedział, ze następny cykl nie będzie stymulowany, dopóki mąż nie zrobi badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prrez to, że nie moge zajść w ciaże to i moje relacje z mężem sie pogorszyły, tzn kłóce się z nim o byle co, musze troche wyluzować. Dziewczyny poradzcie mi jakie badania ma zrobić mąż, bo dzwoniłam do kliniki i jest jakies badanie nasienia, które określa prawidłowa liczbe plemników, ruchliwość i coś jeszcze- kosztuje 90 zł i jest jezscze jedno badanie za 260 zł-część wyników tego badania jest tego samego dnia, częsć na drugi dzień i częsć za 40 dni, i teraz mam problem które zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tym razem :( STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Ania_29................29.................8............ ..............2.11.09 karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 mała_81...............28..................4............. ............06.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 Fridka..................29.................11........... ..............14.11.09 majka242..............29................................ ............17,11.09 martacs................29............................... ..............22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........29........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3..........25....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. dula.............26..........8...........10........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........7.........13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. ..........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam gratuluje nowej mamie dziewczyny dzisiaj ostatni dzien w pracy a w piatek wyjazd troche sie boje hehe starac sie nie bede przez jakis czas nawet chyba zaczne brac tabletki albo plastry moze wtedy przytyje a tak na pocieszenie dla tych ktore sie staraja dzisiaj urodzila moja przyjaciolke 2 synka Filipka a lekarze powiedzieli ze nie bedzie mogla miec dzieci wiec nie traccie nadziei:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×