Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ja już dzisiaj kończę z @:):):):):) więc będzie się działo:P:):):P:P:P kupiłam mężowi żeń-szeń w tabletkach podobno bardzo dobrze wpływa na nasienie:) i do roboty!!!:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj po pracy otworzyłam winko co by się odstresować po tych 2 dniach stresujących jak cholera!!!!!! mąż wypił lampkę a ja resztę:P mam tak , że jak wypiję to mi sie gęba nie zamyka i biedny siedział i mnie słuchał do 1 w nocy:):D:D:D nawijałam i nawijałam wszystkie żale wylałam i mi lepiej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) ja jestem zachwycona tą piękną zimową porą, choć przyznam że nie wychodziłam jeszcze z domu, więc nie zmarzłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde co sie porobiło z ta kafeterią????:( wejść nie mogłam:( Malinka słoneczko ciocine:) gratuluję pierwszych ząbków:):):D:D:D:D:D 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie oddzywałam sie wczoraj bo miałam cieżki dzień. Rano wyszliśmy do samochodu a tu ktoś nam wjechał w tył...Snieg napadał a staliśmy ostatni na parkingu , przed zakrętem więc podejrzewam,że się nie wyrobił. Na szczęście w nieszczęsciu sam zderzak uszkodzony i czujniki cofania. Miałam takie nerwy, bo auto nie ma jesczze miesiąca że myslałam,że mnie rozniesie!!! A do tego wszystkiego moje dalej na warsztacie, bo robią mi tylne zawieszenie. Pojechaliśmy do toyoty, potem pzu i naprawiamy z autocasco bo naprawa....uwaga....2900 zł!!!! Koleś mówil, że ktoś o Nas się przytarł, a ze był mróz to popękał zderzak, na szczęscie wzmoznienia ani nic innego nie jest uszkodzone. I narazie takim jezdzimy. Bo zamówili części, jak dojdą to pomalują i Nam zadzwonią, a wtedy to całe zakłądanie około 4 h. A chciałam śnieg!!! Herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 majka242..............29................................ ...........06.01.10 mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 malutka8686.........23.................................. ..........24.12.2009 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........33........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 32....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........15.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........15......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........16........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......22..........2............15......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Kobietki ja z rana jak zwykle kawunia :) Ostatnio taki zapierdziel miałam w pracy, bo to święta, koniec roku więc jest dużo pracy. Dzisiaj firmowa wigilia, ale jakoś nie mam weny iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie dula!!!!!!!! z tego co kojażę miałyśmy w tym samym dniu skasowane auta, Ty masz nowe, a moje dziś odbieram od blacharza.:D bylebym jutro nie miała takiego "szczęścia" jak Ty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oby nie!!!:) Mój mąż to taki wkurwiony wczoraj chodził, bo mówi, że jakby sam w kogoś wjechał i rozbił auto to mniej by "bolało":) A tak to nawet nie wiemy kiedy:/ Ja moje ( ale nie to skasowane) też mam dzisiaj odebrac od mechanika, zobaczymy czy się wyrobił. Chciałam porządek z Nim zrobić przed zimą bo w kole coś stukało, a się okazało, ze zawieszenie do roboty, płyn od wspomagania wycieka...echhh aż się boję ile dzisiaj zaśpiewa za naprawe... Dobrze, ze świeta już tuż tuż to przynajmniej sobie poodpoczywamy, pojemy:):):) Ja to się już doczekać nie mogę:) A mój się śmieje,ze tylko o jedzeniu myśle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc dziewuszki :) nie odzywam sie bo nie mialam czasu ale czytam co piszecie :) Czula i jak w tipsiorach sie czujesz? ja na szczescie sama robie tipsy wiec nikomu juz placic nie musze a tak kiedy mam ochote to sobie zaloze. tez wczoraj zalozylam swieze na jutrzejszy slub cywilny (moj:P) ale za dlugie troche zostawilam ale pozniej i tak przed porodem zdejme wiec siiii. wczoraj z allegro mi przyszla firanka do dziecka do pokoju z kubusiem puchatkiem no sliczna jest ;D Dzis moi rodzice sister i szwagier przyjezdzaja z radomia, do niedzieli beda. jutro faktycznie o 13.00 mamy slub cywilny i potem idziemy do restauracji tylko na jakis obiad kawa ciasto i tyle nie robimy jakiegos ala przyjecia bo po pierwsze ja w formie nie jestem po drugie w tym grudiu tyle wydatkow ze szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiecuche sobie kupilam rozmiar 38 :D mam nadzieje ze za duze nie przytylam przez 1,5 tyg bo 1,5 tyg jej nie przymierzalam :)) ajjj ciesze sie ze rodzicow przed porodem jeszcze zobacze. ktoras dziewuszka pisala o cytologii, mi rowniez zawsze wychodzila II grupa, nie ma sie czym przejmowac. Powiem wam cos choc glupio pisac o tym... nie moge sie wyproznic juz ktorys dzien ;// mam straszne problemy z tym do tego zauwazylam 2 dni temu ze przy odbycie mi guzek jakis wyrosl, wczoraj dzwonilam do gin powiedzialam co jest grane kupilam masc na tego guzka prosterisan smaruje 2 razy dziennie jak jest w ulotce...ale wogole nadal nie moge sie zalatwic porzadnie, jak ide do wc to jak poleca mi "3 bobki" to jest dobrze a pre pre jakis koszmar wiem ze to smiesznie brzmi ale nie wiem juz co robic, i jablka jadlam pilam mleko itp itd i nic :(( nie wiem czy nie kupic ziolowych tabletek na przeczyszczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 majka242..............29................................ ...........06.01.10 mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 malutka8686.........23.................................. ..........24.12.2009 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........33........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 33....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........15.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........15......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........16........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......22..........2............15......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiczyna30
witam staraczki i mamuśki:) Ja już po porodzie. Synek 3720 i 61cm długi. Strasznie punktualny-termin miałam na 12.12.09 i dokładnie 12go o 9tej rano zaczęły się skurcze i to od razu co 3 minuty!!! Poczekałam ze 2 godzinki w domciu i pojechałam do szpitala, gdzie jak się okazało już było 4-5cm rozwarcia i porządna akcja porodowa. Trochę mnie to zaskoczyło ale że miałam mój tens stymulator nawet się nie bałam. Rzeczywiście muszę go polecić. Jak na 200zl to super sprzęt, do 6-7cm to była bajka a nie cierpienie. Dopiero jak poszłam wtedy pod prysznic i zdjęłam to cacko to poczułam dużo silniejsze skurcze brzuszne i krzyżowe a z aparatem krzyżowych w ogóle nie czułam a brzuszne słabsze. Pomógł mi bardzo aż do 9cm rozwarcia, a potem to już niestety było ciężko bo mały duży i nie chciał się wstawić do kanału rodnego więc jeszcze męczyłam się z bólami partymi przez 2 godziny aż w końcu urodziłam. Co prawda zemdlałam zaraz po porodzie ale to chyba od tego że nic nie jadłam oprócz śniadania a mały urodził się o 17tej. Ogólnie oceniam że mogę rodzić następne dziecko wyłącznie z tym aparatem bez żadnej ingerencji znieczulenia. Położne super nie miały nic przeciwko, ale też nie znały tego urządzenia a po tym jak mi ułatwiło poród same za mną chodziły i wypytywały o nie. Polecam wszystkim mamusiom aparat Obi tens, który nie znieczula ale podnosi próg bólu, natomiast w moim przypadku zupełnie znieczulił bóle krzyżowe. Synek zdrowiuteńki, straszny głodomor. Do wczoraj cały czas siedział przy piersi, nawet nie mogłam wyjść do toalety, taką ma potrzebę ssania. Ale znalazłam rozwiązanie, daje smoczka po karmieniu i jest ok, zaczął mi ładnie spać. Jest prześliczny:) Ale ominęło mnie zapalenie piersi właśnie przez to że mały tak dużo je, poprostu wszystko mi ładnie wysysa, nawet jak piersi twarde jak kamień! Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, oczywiście to ja koniczyna30, tylko zjadłam literkę na śniadanko:) Poprawiam tabelkę: STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 majka242..............29................................ ...........06.01.10 mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 malutka8686.........23.................................. ..........24.12.2009 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........33........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 33....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........15.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........15......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........16........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......22..........2............15......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konieczyna moje gratulacje!! super że synka masz już ze sobą :) chyba faktycznie warto zainwestować w ten aparat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna gratuluję!!! Też muszę w takim razie zakupić ten Obi Tens jak piszesz, ze taki dobry!A synek duży chłopak:) Ja już w domku. -11 stopni u mnie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! synek duży i w dodatku położna tak pokierowała porodem że tym razem obyło się bez cięcia krocza i bez pęknięcia!!!Szkoda że za pierwszym razem i tak tną krocze bo może też córka by się urodziła bez obrażeń krocza. Pewnie też sobie dużo pomogłam uprawiając callanetics w ciąży + basen+ ćwiczenia Kegla. Gorąco polecam być aktywnym do końca. Potem dużo łatqwiej. Ja już dziś wróciłam do callaneticsu w niecały tydzień po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
koniczynka gratuluje synusia :)) zazdroszcze ze juz jestes po ;) i jak sie czujesz? jak samopoczucie jak synus ??? caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ koniczynka gratulacje!!! widze ze chyba imie sie zmienilo :) fajnie ze obi tens sie sprawdzil, warto wiedziec na przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mogę to wejść i takie wieści :D Koniczyna super, gratuluję grubaska :P 👄 Smieska pazurki ok, miałam już nie raz, ale pampersy, ciuszki i pazurki to dopiero wyzwanie :D:D:D:D:D Wszystkiego najlepszego dzisiaj kochana!!!!!!!!!!!!! Dula Ty to masz szczęście z tym autem ;-) Buzka dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Wszystkieog Najlepszego!!! ślicznie wyglądaliście!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka wielkie gratulacje!!!!!!🌻 Ucałuj małego niech zdrowo rośnie!:) Aniu wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie. Troche mnie nie było, ale cały czas czytam. Gratulacje dla konczynki. Wszystkiego najlepszego dla smieszki. U mnie troche się działo, przeprowadzka. A i mąż zrobił badania i jak się okazało wyniki są kiepskie. W nowym roku wybieramy się do kliniki do Łodzi na wizytę, bo mój lekarz mi powiedział,ze prawdopodobnie czeka mnie inseminacja, ze wzgledu na wyniki męża, ale powiedział, że on się nie zajmuje leczeniem mężczyzn i najlepiej udac się do specjalisty. Jestem załamana, mój mżą zresztą też. Majka wiem, że Twój mąż tez nie ma za drobrych wyników, leczy się jakoś, a możesz mi napisać jakie mniej więcej Twój mąż miał wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko mój mąż ma mało ruchliwe a tak to ilość i jakość jest ok:) tylko straszne leniuchy z nich:( Wiemy juz, że to przez chorą tarczycę męża.Robił badanie nasienia jakieś poł roku temu nie wiem czy teraz jest lepiej czy gorzej. Nas też lekarz skierował do kliniki niepłodności ale my się nie zdecydujemy:( Niestety nie jestem sobie w stanie wyobrazić inseminacji nie chcemy tego. To jest trudna decyzja.Nie wiem może nie dorośliśmy jeszcze do tego.Wiem że przy słabym nasieniu tylko inseminacja pomoże w zajściu ale nie zawsze tak jest.Mam koleżankę co przez 10 lat się leczyła w klinice i inseminacji miała tyle, że sama już zliczyć nie mogła:( Ja Ci życzę oby się udało!!!!!!Może lekarz w klinice podrasuje twojego męża i ni będziecie musieli sie na to decydować bo uda się naturalnie:)))) Kochana pisz co u Ciebie:)))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mnie przestraszyłaś tą koleżanką. A powiedz mi ile % ruchliwości ma twój maż. Bo mój tylko 40%, a powinno być ponad 50% i do tego ma mało plemników w nasieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chciałam Cię przestraszyć ,naprawdę trzeba się uzbroić w cierpliwość bo jednej udaje się za pierwszym razem a innej za któryms z kolei:( wyniki mojego męża: objętość-5ml norma>2 ml lepkość prawidłowa ph 7,5 norma 7,2-8 ilość plemników w nasieniu 20mln/ml norma>20mln/ml ruchliwość:a+b>50% a)progresywne 40% b)zaburzone w miejscu ---- c)nieruchome 60% plemniki żywe:90% norma>75% plemniki martwe:10% WNIOSEK: asthenozoospermia więc nie jest dobrze al nie jest aż tak źle:( nie wiem jak jest teraz bo to sa wyniki z maja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×