Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

jeny ale wy zapracowane jesteście:((((((( jeny to ja zmykam bo przecież sama ze sobą pisać nie będę:P:( mam mega doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja bardzo lubie barszcz czerwony z kartonu krakusa, jest przepyszny! ja juz po kawusi, ale dzis mam mega duzo pracy :( ciekawe czemu sie odwrocili od was znajomi...przeciez to bez sensu skoro powodem jest slub...no ale coz, przykre i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje że w tym roku mikołaj przyniesie cos specjalnego :) maja nie dolować sie!! przecież dzisiaj piątek i 2 dni leństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, kawę poproszę. a póżniej to sie fest upiję. moj M. idzie dzisisaj spotkać się z kumplem którego dawno nie widział. to ja z moja siostrą nie bedziemy tez sonie zalować. okres dostane bo juz mi temeratura spada, takze nic nie zaszkodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ja chyba też dzisiaj sie upiję,jakieś winko czy cośśśśśś......temp spadła na łeb na szyję :( trafi mnie coś dzisiaj:(:(:( wrrrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka kurcze nawet gadać mi sie nie chce tak wkurzona jestem. w styczniu ide do lekarza niech coś z tym robi. muszę zrobic sobie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje rady jakiejś ksiegow, lub osoby która zna się troche na tych sprawach :) Mianowicie w zeszłym miesiącu byłam na L4 (oczywiście tym 100% płatnym) przez 2 tyg. wczoraj wchodze na konto a tam widze że przelali mi mniej kasy niż zwykle!!! fakty różnica to 13 zł, więc nie dużo ale jednak!!! Wiecie dlaczego tak się stało?? zadzwoniłam niby do kadrowej, ale ona mi powiedziala że na zwolnieniu nawet 100% płatnym inaczej wylicza się pensje??? jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. Kruszynko prawdopodobnie brakuje te 13 zł z tytułu potrącenia sobie podatku przez ZUS... w poprzedniej ciazy na L4 tez mialam miec 100% i zawsze dostałam kilka złotówek mniej za potrącenie podatku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........33........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 32....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........14.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........14......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........14........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........14.......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 .....Wiktor/Julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja usunelam dziewczyny ze ??????? dlugo ich nie ma, a jak beda chcialy to wpisza sie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuja Esia za informacje:) czyli fajne to 100% płatne skoro i tak cos pobierają :) ciekawe czy konieczyna juz urodziła, bo coś jej długo nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.Ostatnio nie zagladalam a to dlatego ze troszke kiepsko sie czuje.Mam jakies skurcze od paru dni i mala troche mniej aktywna.Martwi mnie to wiec jade dzis na usg i ktg niech sprawdza czy wszystko w porzadku. Buziaki dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak będą chciały to się dopiszą:))) Iwonko może mała już ma mniej miejsca i dlatego mniej aktywna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powoli uciekam, bo w piatek pracujemy do 13:00. Milego weekandu. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka kominiarz przepchał :P Powiedział, że mamy się cieszyć, że żyjemy............. Matkooooooooooooo Dobra wpadnę pózniej, bo z małą chcę iść na spacer zanim się ściemni :D Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Jejku jaki aktywny dzisiaj dzień miałam. Rano w pracy, a potem akcja mycie okien itp. Dopieor teraz usiadłam! Zmeczona jestem, poleżę sobie troszkę bo wieczorem koelga z żoną mają wpaść. A ja coś ostatnio średnia do gości jestem:):):):) Majeczko nawet mi przez myśl nie przeszło żeby się obrazić! Nawet tak nigdy nie myśl:)🌻 Madziu to dobrze, ze już jest w porządku. Iwonka daj znać koniecznie co u lekarza. Idę leżec bo coś krzyż pobolewa. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 laura33................33..................9............ .............03.01.10 martacs................29............................... .............05.01.10 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........33........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 32....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........14.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........14......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........15........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........14.......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 15 sty tydzień się zaczął...Jak ten czas szybciutko mija. Niedługo będę na półmetku, zreszta jak Kruszynka, Esia i Labudka. Dziewczyny od kiedy czuje sie pierwsze ruchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby już w 16 tyd można poczuć pierwsze ruchy, ale przeważnie przy kolejnym dziecku:) w pierwszej ciązy trzeba dłużej poczekac, ale myśle że już niedługo i bedziemy czuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie ,że właśnie ja ostatnio czuje coś dziwnego. nie umiem tego opisać i nigdy wczesniej tego nie czułam. az poczytałam wczoraj w takiej bardzo madrej ksiazce ze czasem nawet szczuple dziewczyny czują te ruchy już od 14 tc tylko trudno okreslic im przy pierwszej ciazy czy to to ze wzgl. na brak takich doswiadczeń... no ja szczupla nie jestem napewno...ale czuje takie dziwne cos czego nigdy nie bylo i smiem twierdzic ze moze cos odczuwam takiego jak ruchy malucha..?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie to nie są kopnięcia itp. ale takie jakby drżenie wewnątrz... ale nie burczenie w brzuchu.. no mowie wam ze nie umiem teogo okreslic.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie ,że właśnie ja ostatnio czuje coś dziwnego. nie umiem tego opisać i nigdy wczesniej tego nie czułam. az poczytałam wczoraj w takiej bardzo madrej ksiazce ze czasem nawet szczuple dziewczyny czują te ruchy już od 14 tc tylko trudno okreslic im przy pierwszej ciazy czy to to ze wzgl. na brak takich doswiadczeń... no ja szczupla nie jestem napewno...ale czuje takie dziwne cos czego nigdy nie bylo i smiem twierdzic ze moze cos odczuwam takiego jak ruchy malucha..?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×