Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Cześć dziewczynki 🌻 Ja jak zwykle z rana kawusie :) Majka wczoraj nie porozmawiałam z moim M, bo jak przyszedł do domu to od razu padł :( Ale nie odpuszczę mu dzisiaj ;/ Wczoraj zadzwoniłam do teściowej i jej wszystko opowiedziałam, jest po mojej stronie :) Powiedziała , że jak moja rozmowa nie poskutkuje to ona to załatwi :) No a dzisiaj znowu godz. 6:00 mój M wyszedł, i oczywiście jego siostrunia znowu obudziła mnie po 5:00 telefonem :( Jestem strasznie wciekła :( Najgorzej wkurza mnie to, że mam dni płodne a on jest zmęczony i nic :( Dzisiaj idę do mojego gina z wynikami badań. Kurde w ogóle wyszło mi w badaniach, że mam jakieś bakterie w moczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień Dobry! malutka nie martw się.. rozwiążesz niedługo sprawę :) te bakterie to można szybko leczyć ... Miłego dzionka kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dobrze, że teściowa jest po twojej stronie to jak Tobie się nie uda to Ona zrobi porządek:) Ja piernicze jakby to na mnie trafiło to bym ją chyba wrrrr........ Wróciłam z badań wyniki odbiorę jutro Laura kochana zrobiłam według Twojej Pani Doktor:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za dobre słowa :) Majka nie nie byłam ostatnio chora... Macie racje dostanę jakieś leki i będzie ok :) Ale muszę tą sprawę z siostrunią załatwić jak najszybciej bo inaczej zwariuje :( Ależ mnie ona denerwuje wrrr... Rozmawiałam z moim M prze tel jest cholernie padnięty, no w końcu ile można pracować od świtu do nocy... W końcu mi się chłop wykończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz pomyślałam może jemu też to nie pasuje a nie potrafi odmówić bo to siostra itp????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja rozumiem siostra siostrą, ale wszystko ma swoje granice... I ona powinna wiedzieć gdzie się ona kończy. On ma teraz swoją rodzinę. Też bym chciała z nim posiedzieć, pogadać a od prawie tygodnia czuje się jakbym nie miała męża :( Po prostu dołuje mnie to wszystko i dzisiaj muszę z nim to wyjaśnić bo inaczej osiwieje, a jeśli to nic nie da wtedy porozmawiam z jego siostrunią... Mój M robi z siebie takiego "fafla", ale co za du,zo to nie zdrowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majeczka 😘 mam nadzieję ze wszystkie wyniki będą w porządku; trzymam kciuki!!! ja własnie wrocilam z drugiej bety, odbieram o 17:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura👄 kochana niech betka rośnie!!!!!!!!!! Malutka ja tylko Ci chciałam napisać, że jemu też może to nie odpowiada i nie wiem jak jej odmówić,a granicę to ona juz dawno przekroczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiem,że wolałabym żeby jakiś wynik źle wyszedł:) bo wiedziałabym co leczyć!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka jak on nie umie jej tego powiedzieć to ja to jogę zrobić. Wiesz ja mam zupełnie inny charakter niż mój M. Ja powiem wszystko co mi nie pasuje (nawet jak mam kogoś opierdzielić) a on niestety nie umie tego. Jak się ma miękkie serce trzeba mieć twardy tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz może być tak,że on nie potrafi jej odmówić!Więc weź sprawę w swoje ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się Majeczko na wynikach badań🌻 ja dzisiaj jakaś taka słaba jestem, że coś strasznego. Wstałam o 10 i juz nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to morfologia jest nieco słaba, ale to kwestia odzywiania tez pewnie.. ja tez mam hemoglobine ponizej normy i jeszcze cos....ale jeszcze nie bylam u ginki z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100% kwestia odżywiania,zero śniadań, obiady czesto w biegu lub jakis fast food w pracy i obfita kolacja:(badania powtórzę za 2 tygodnie a przez ten czas soczki z buraków itp...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Was dziewczynki po długiej nieobecności. Jakoś nie zagladalam do was z braku czasu - do wczoraj bylam na urlopie i pare dni temu dopiero wrócilam od rodziców. a poza tym jakoś chce troche przestac mysleć o zajściu - i odciąc si e troche od tego. Ostatnio mimo wszystko byłam na monitoringu usg i lekarz powiedział, że nie widzi w moim jajeczku wzgórka jajonośnego (nawet nie wiedziałam wczesniej co to jest) nie wiem czy to mozliwe bo nigdzie nie moge znależć nic o tym w necie. Nigdzie nie moge znależć infor. o tym co robić gdy jajeczko jest bez niego. Poza tym porobiłam wszystkie badania dla świetego spokoju. Od rana czytam co u was, bo mi sie troche zaległości. Pozdrawiam wszystkie kobitki serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhih majka ja wlasnie chcialam napisac ze poczytalam i o soku z burakow.. ale jeszcze ciemnozielone warzywka i witaminki... :) za 2 tyg morfologia bedzie git :)łepek mnie boli i zmeczona jestem... nerwowa jak nie wiem bo do meza od godziny czasu dodzwonic sie nie moge.. jakis dziwny sygnal... eh...panikara dzisiaj ze mnie.. :( i wiecie co wam jeszcze powiem... Normalnie jestem zazdrosna o męza... od jakiegoś czasu- co drugi dzień wozi naszą sąsiadkę (ok 24 l. sama, taka sobie z wyglądu :) ) tzn wracają razem z pracy..wczesniej ona jezdzila z bratem ktory jezdzil po nia 25 km w jedna strone a gdy Moj M dowiedzial się ze na jest nasza sąsiadką i konczy pracę o tej godzinie co my zamykamy restauracje , wiec ją zabiera. Wiem ze to przysługa... ale denerwuje mnie ze na moim miejscu jezdzi sobie dziewczyna jakas!! wiem ze duzo gadają bo czasem opowiada o cyzm gadali. czasem cos mu tak dogryze "jak tam sąsiadeczka itp" on mi zawsze mowi ze ja wiozl i ze mnie kocha itp. NIe chce być wredna zona i powiedziec mu zeby jej nie wozil..wyjde na jakas wariatkę... ale nie ukrywam ze bylabym spokojniejsza. Ufam mu i wogole.. ale zawsze to dla mnie jakis dyskomfort... Kiedy np. pytam go a co bedzie jakbysmy prosto z restauracji chcieli gdzies do kogos pojechac,to co nic z tego bo masz sąsiadkę zawiesc? on odrazu sie smieje i mowi ze jej wtedy odmawia i juz.. ihihi no ale i tak jestem troche zazdrosna...jestem głupol co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja już po wizycie u mojej gin. Posłuchałam serduszka, lekarka mówiła,że słychac też plumkanie( jak dzidzia się rusza), a ruchy poczuję dopiero około 20 tygodnia. Na następną wizytę mam zrobić morfologię i mocz. Buziaki miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 edith26................26.................16........... ..............17.01.10 malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 majka242..............29................................ ...........29.01.10 martacs................29............................... .............01.02.2010 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........37........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 36....... ..luty2010...Blanka kruszynka173...24........3...........18.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........19......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........18........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......23..........2...........18......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........33..........9............5........wrzesi eń 2010...? MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja już w pracy. Zapraszam na kawkę i herbatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 edith26................26.................16........... ..............17.01.10 malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 majka242..............29................................ ...........29.01.10 martacs................29............................... .............01.02.2010 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........37........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 36....... ..luty2010...Blanka kruszynka173...24........3...........18.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........19......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........19........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......23..........2...........18......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........33..........9............5........wrzesi eń 2010...? MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌻 Z rana czas jak zwykle na kawunie :) Była wczoraj u gina z wynikami powiedział, że te bakterie w moczu to nic poważnego, dał mi tabletki dopochwowe. Morfologia mi wyszła trochę za niska, no i okazało się, że jak będę w ciąży będę musiała unikać kontaktów z kotami, psami i surowym mięsem :( No i oczywiście podczas ciąży też mi się mogą wyniki zmienić. No i powiedział starć się i przyjść jak będę w ciąży :) Jeśli chodzi o mojego M to rozmawiałam z nim wczoraj i dopięłam swojego :) Nie będzie woził już swojej siostruni, będzie się wysypiał, a ja będę miała męża w domu :) No to zaczynamy działać. bo dzisiaj 14 dc :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×