Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 edith26................26.................17........... ..............11.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 mała_81...............28..................7............. ............24.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........38........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 37....... ..luty2010...Blanka kruszynka173...24........3...........21.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........20........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........20......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........34..........9............7........12 września 2010...? MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? czesc dziewczyny :) ja się mało udzielam bo mi przez całą dobę niedobrze :( i większość czasu spędzam w łazience :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! hm pewnie nikogo tu już nie ma.. mój mąż wczoraj jak położył rękę na brzuszku to poczuł jak mała się ruszała!!! to było niesamowite.. topik umiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie wy się wszystkie podziewacie??? ja wczoraj nie mogłam sie odezwać, bo załatwiałam sprawy z budową domu bo w marcu- kwietniu chcemy ruszać z budową :) mam nadzieje że na koniec tego roku już będziemy mieszkać w nowym wspaniałym domu ;) Moj M zawsze jak położy ręke na moim brzuchu to mlaeństwo milknie i przestaje się ruszać:) już od małego ma respect do tatusia hehe ;) Dula ja też jestem przeziębiona od niedzieli już biore cały czas syrop na kaszel, no ale jakoś nie chce mi przejść, choć i tak jest już lepiej... Buziaczki Dla was wszystkich i proszę pisać na topiku bez przerw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wieeelka dolina :( Jestem chyba najgorszą matką na świecie :( Nie dałam Malince zasnąć, chociaż se na chwilę kimnęła ;-) a potem płacz. Ja nie wiedziałam o co chodzi, więc interesuję zabawkami, noszę, śpiewam ehhhhhhhhhh A ona tak płacze dalej.... W końcu mnie oświecił, że mlekooooooooooooooo Nosz kurwa mać, co się ze mną dzieje pytam??? Zapomniałam, bym zagłodziła Od razu z podmuchem tornada biegłam robić mleczko i jak wypiła to się uśmiechnęła, a ja głupia aż się popłakałam Wstyd Wstyd Wstyd mi i głupia ryczę W mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Czuła nie jesteś złą matką!!! przeciez ciągle każdego dnia uczysz się czegoś nowego o byciu mamą i o swojej małej.. nic się nikomu nie stało!!! kochana nie dołuj się! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się uspokoiłam, następne mleczka dałam przed czasem :P Ja nie wiem co tu się dziejeeeeee gdzie są wszystkie laski??? Jak już ktoś wejdzie, to wytłumaczy swoją nieobecność i dalej ciszaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj miałam cały dzień zalatany. Jedna bacia, druga:):) Teraz poodpoczywam:) Czuła jesteś wspaniałą mamą! 🌻 Majeczka chyba postanowiła do nas nie wracać, pomimo naszych prosb i gróźb! Majka czekamy tutaj!!! Aniu jak samopoczucie?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 edith26................26.................17........... ..............11.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 mała_81...............28..................7............. ............24.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........38........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 37....... ..luty2010...Blanka kruszynka173...24........3...........21.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........20......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........34..........9............7........12 września 2010...? MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj przyjechałam do pracy, ale zaraz jadę do domu a po drodze do lekarza. Tak mnie boli gardło, że ledwo mówie. Do tego starszny mam kaszel. Czuje się fatalnie. Może lekarz mi przepisze jakies tabletki co by mi lepiej było... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... za oknem sobie pada snieżek i zimno jak nie wiem... ja w ciepłym biurze usypiam..i rozmyślam o L4 bo w pracy cos nieprzyjemnie się dzieje... Niesamowita ochota nachodzi mnie na zupke ogorkowa i na kotletki mielone z buraczkami.. jeżeli przezwycięże moje dzisiejsze lenistwo to będę gotować :) hih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dula no to szybko do lekarza i sie lecz bo nie ma co.. mi już naszczeście przeszło chodź też nie do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , dula , kruszynka...co myslicie o l4?? bo ogolnie ze mną jest wszystko ok. choć teraz przyjmuje rovamycine i czuje sie po niej okropnie przez pierwsze 3 h po zazyciu.w pracy nudy , siedze przy biurku i kregoslup mi odpada od tego lenistwa... z drugiej strony w pracy jestem tylko ja , sama sobie narzucam co robie itp.akuratnie ta dzialalnosc jest taka ze poza sezonem nic się tu nie dzieje. czy bedac na l4 nie jest czyms niewporzadku pojechac sobie do miasta na zakupy?pochodzic po sklepach za wyprawka , mebelkami itp?? wypowiedzcie sie co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia ja już od miesią jestem na L4 i bedę do końca, mimo że na samopoczucie nie narzekam... Jeśli potrzebuje wyjść na miasto albo coś załatwić to wychodze i się nie przejmuje... jak pracowałam też mnie męczyło siedzenie 8h strasznie bolał mnie kregosłup i ogólnie byłam przemęczona i niewyspana... także jeśli jesteś przemęczona i praca Ci nie służy to się nie masz czym przejmować i uciekaj na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kruszynka nie mogę powiedzieć że praca mnie wykańcza bo w rzeczywistości nie mam co robić...ale od siedzenia przy biurku , fakt kręgosłup mi pada , po tabletkach żołądek to masakra..od tego niczego w pracy jestem tak senna.... chętnie pospałabym dłuzej rano niż do 7 :) i wreszcie miałabym troche czasu dla siebie i zadbałabym lepiej o siebie , dom i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z innej beczki to ostatnio wydaje mi się że nasz topik ucichł przez "nas" dziewczyny w ciąży.. , że naszym starającym nie jest tu już tak jak było wcześniej, bo my tu ciągle o ciąży coś... Może źle myślę...chciałabym żeby one tu znow wróciły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia mi moja gin od samego początku proponowała L4, więc w końcu mnie przekonała. Mnie najbardziej męczyła pobudka codziennie rano przez co chodziłam nieprzytomna. Moim zdaniem bez wyrzutów możesz iść na L4 i odpoczywać.. jak się nasze maleństwa urodzą wtedy już nie będzie na nic czasu, ani żeby sie wyspać ani odpocząć ;) no własnie nie wiem czemu staraczki wogóle sie nie odzywają.... mam nadzieje że znowu zaczną pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza i cisza.............. staraczek nie ma bo sa ciezarne a kto pogada ze mna brrrrrrrrrrrrr Esia ja bym sie nie zastanawiala, gdy tylko zrobilam test, do momentu potwierdzenia u ginki trzymala mnie mysl, ze bede w domu ;-) i bylam od samego poczatku a tak nawiasem mowiac rok temu bylam juz w ciazy ale jeszcze o tym nie wiedzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 edith26................26.................17........... ..............11.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 mała_81...............28..................7............. ............24.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię smieska1......23..........3.......... 37....... ..luty2010...Blanka kruszynka173...24........3...........21.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........20......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........34..........9............7........12 września 2010...? MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane.NIe bylo mnie bo urodzilam i to w nieplanowanym dniu.Wczoraj wrocilysmy z malą do domku.Opisze wam teraz co przezylam 18 styczen: Rano pojechalam jak zwykle na ktg na ktrym wszystko bylo dobrze.W ciagu dnia jednak czulam zaledwie kilka ruchow malej.Zbytnio nie panikujac czekalam do wieczora bo mala zawsze aktywna byla na wieczor.Jednak kiedy wieczorem nie dawala nic o sobie znac zaczelo mnie to martwic.Probowalam ja jakos pobudzic do tego by sie poruszala.Niestety…..Wiec znajac mnie gdzie ja cala ciaze panikowalam pojechalamm na ktg by sie uspokoic.Najpierw na ktg wszystko bylo dobrze tetno ok ale ruchow brak….W koncu polozne kazaly mi sie odwrocic na bok i w pewnym momencie zaczelo spadac malej tetno.Decyzja ze zostaje na porodowce.Podlaczyli mnie tam na ktg dalej i monitorowano akcje serca malej.Lekarza twierdzil ze to jednorazowy epizod zapewne i rozejdzie sie po kosciach i pojade jeszcze do domu.W pewnym momencie akcja serca spadla z 150 do 60 na minute i ciagle zwalniala.Zaufajcie ze nie wiem kiedy znalalzlam sie na stole operacyjnym…Znieczulenie nie bolalo bo kregoslup anestezjolog mi zamrozil,ale lekarz zacczal mnie ciac kiedy jeszcze znieczulenie nie dzialalo.Koszmar,przeszywajacy bol.Krzyczalam z bolu.Ale mala byla wazniejsza.Trzeba bylo ja ratowac. 19 stycznia o godz 0.45 urodzila sie nam kochana coreczka Maja.Jak sie okazalo okrecona byla pepowina i gdyby nie moja czujnosc nie wiem jakby sie to skonczylo.Wole nie myslec.Najwazniejsze ze z mala wszystko dobrze.Jest taka malutka ze az sie boje ja przebierac:)Z karmieniem maly problem.Brak pokarmu….Przystawiam ja do cyca i ssie pustego ale jak jest glodna to sie wscieka ze jest pusty.A nie chce by przyzwyczaila sie do cyca jak do uspokajacza.Narazie karmie z butelki.Ciagle ja przystawiam i czekam jeszcze na pokarm……Ale coraz mniej tej nadziei.W dzien bardzo ladnie spi.Je i spi:)W nocy roznie to bywa.Dzis w nocy troche byla zla bo cyca chciala a tam pusto i w gruncie rzeczy zasnela twardo o 3 i spala do 8.Poczatki sa trudne,ale mam nadzieje ze dam rade:)Dziekuje Bogu ze jej nam nie odebral.Ogolenie czuje sie dobrze.Rana boli jeszcze,ale da sie wytrzymac.Jak patrze na moja ksiezniczke to nie czuje bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona to ta najważniejsza decyzja o przyjściu na świat Majeczki należała do Ciebie, jestem dumna :D Najważniejsze, że z córeczką wszystko dobrze, jeszcze raz gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję! śliczna dziewcZynka z Waszej córeczki!! Aniu Tobie też gratuluję, bo widziałąm na nk, że Ty też masz już swoją Blaneczkę w domku!! Ja chora...zapalenie kratni, aż mnie brzuch od kaszlu boli. Leże w domku i się kuruje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 edith26................26.................17........... ..............11.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię smieska1......23..........3.......... 37....... ..luty2010...Blanka kruszynka173...24........3...........21.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........20......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........34..........9............7........12 września 2010...? mała_81........28..........6............5...........29.09.10 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc Chyba sie udało dziewczynki, az sie boję zeby nie zapeszyć... Myślałam, że @ przyszła, ale na ciemnej bieliżnie tak wyglądało. Zrobiłam test 1 tydzień po spodziewanej @ i wyszły szybko dwie kreski. ide do lekarza w przyszłym tygodniu. Bolą mnie piersi i nie smakuje mi kawa, a poza tym wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esia masz rację.... bardzo boli jak się was czyta. ale cóż trzeba się pogodzić ze swoim losem. przynajmniej ja staram się pogodzić. a nóż będę miała kiedyś miłą niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia..właśnie wiem że boli.. bo jak ja się starałam i dziewczyny zachodziły to ja siedziałam i wyłam przed kompem..... wszystko bedzie dobrze... Iwonko!! jest piękna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia, ja juz straciłam trochę nadzieję, nawet na początek lutego zapisana byłam do pewnej prof. w Poznaniu. Kupiłam sobie castangnus i miałam go uzywać od tego cyklu. Ale jest juz niepotrzebny także jeżeli któraś chce to oddam. Ale coś mnie podkuiło i poszłam do mojego starego gin. na monitoring, w ramach jednej wizyty poszłam parę razy i powiedział kiedy dokładnie mamy z M. sie przytulać i się udało. Chociaz miałam objawy jak przed. jeszcze za bardzo nie dowierzam staram sie nie czytac za bardzo, zeby sie nie wkrecać. Bedzie dobrze każdej z nas sie uda. Wczesniej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 edith26................26.................17........... ..............11.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię smieska1......23..........3.......... 37....... ..luty2010...Blanka kruszynka173...24........3...........21.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........34..........9............7........12 września 2010...? mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny😘 To prawda że nam starającym troche trudno się czyta o waszych ciążowych radościach, i coraz mniej się udzielamy na forum, ale poprostu nie chcemy wam psuć tej radości naszymi wisielczymi humorami :( Iwonko sliczna ta wasza córcia, normalnie jak laleczka taka piękna😘 gratuluje wam takiego szcześcia. Ja a propo moich starań jutro wybieram sie do gin, zobaczymy co z tego będzie. Jakoś nie wierze w cudowne metody ale zobaczymy może cos poradzi. Ale wiem na pewno że jak by miało nie byc nam pisane miec własnego bąbelka, to na pewno zdecyduje się na adobcję, już nawet z moim Miśkiem sprawdzaliśmy najbliższy ośrodek adopcyjny i jakie formalności trzeba spełnić aby móc starać się o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle co się stało z nasza majka:( czy któraś coś wie bo to wyglądało na cos poważnego, tak nagle znikneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! mała gratuluję serdecznie! Ja dalej chora...dzisiaj znowu wizyta u lekarza. Przepisał mi bioparox do wdychania...jakie to niedobre bleee. No nic mi innego nie pozostaje jak dalej leżeć w łożku. Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×