Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Majeczko teraz jak sobie odpuscisz to sama zobaczysz jak szybko Ci sie uda. Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko bardzo ciężko co? Niedługo będzie koło Ciebie leżała Majeczka:) ale zazdroszczę:):):):):):) Śliczna zima!!!!!!!!śniegu chyba na metr spadło:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Majeczko ja mam to samo zdanie co Iwonka:) Iwonko, trzymaj się dzielnie:) Już zaniedługo zobaczysz córeczke:) Ja w pracy kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczynki 🌻 U mnie z rana kawunia i pączek :) Wiecie co chyba trochę namieszałam z siostra mojego M, ale trudno :) W pt zadzwoniła do mojego M jego mama i dostał straszne zjebki za to, że ja wozi do pracy. Powiedział, że przez całe życie nie dostał chyba po uszach tak od mamy :) No i teraz cały czas telefony od mamy i siostruni do mojego M. Ostatnio powiedziała, że jak nie będzie jej odwoził mój M to nie przyjdzie do pracy :( Co za wrednota z niej będzie tutaj szantażowała :( No ale skończył się dzień dziecka :) A tak w ogóle to jeszcze cos sie zaczyna burzyć ta siostra. bo tam gdzie pracuje to są nasi dobrzy znajomi, a ona za wszelką cenę chce zniszczyć dobre relacje między nami. No i mój M się wkurzył i powiedział, że jak jej nie odpowiada to niech spada, ale już nigdy więcej nie dostanie od nas żadnej pomocy i nie mam wstępu do naszej firmy :) Namieszałam, ale wyszłam na swoim. Teraz mam męża w domu i mogę spędzić z nim trochę czasu :) No a jeśli chodzi o starania to chyba nic z tego w tym miesiącu nie będzie przez jego siostrę, bo był tak zmęczony, że od razu jak przychodził do domu to kład się spać :( Zobaczymy czy @ przyjdzie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko,ciezko i jak pomysle ze i tak nie mam az tak duzego brzuszka to podziwiami dziewczyny ktore mają o wiele wieksze i smigaja do konca:)Ja to jestem tak rozleniwiona ze nawet na spacer juz mi sie nie chce wychodzic.Poza tym zanim sie ubiore do wyjscia to juz sie zmecze hehe Oj ciesze sie ze to juz koncowka i niedlugo zobacze moja kruszynke chociaz z drugiej strony bedzie mi brakowac tego brzuszka,tych kopniakow,tej czkaweczki malej.To jest tak niesamowite uczucie ktore na zawsze zostanie w pamieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka:) ale zołza z tej siostry!!!!dobrze, że już po wszystkim i sprawa jest jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka to Ci sie trafila szwagierka hehe:)Ale najwazniejsze ze skonczylo sie tak ze masz meza wiecej dla siebie.Dobrze ze nie pozwolilas na to by ona rozkazywala Twojemu mezowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Mejeczko nie ma na imię Anka :) Też się ciesze, że sprawa jest załatwiona. Jeszcze musimy odzyskać od niej nasze kino domowe, bo przed remontem jej pożyczyliśmy bo i tak nie mieliśmy gdize tego trzymać, a z tego co mówiła moja teściowa to ona myśli, że my jej to daliśmy ;/ Ale to już sprawa do załatwienia dla mojego M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym mu dalej pozwoliła na wożenie siostry to myślę, że nie dość że obiło by się to na naszym małżeństwie to mogłoby doprowadzić nawet do jego rozpadu. Masz rację Iwonko ona lubi rozkazywać. Nawet tam , gdzie pracuje to rozkuje innym. Wielka Pani się znalazła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam bo ja mam taką właśnie siostrę:( Moja jest NAJPIĘKNIEJSZA,NAJMĄDRZEJSZA i ogólnie NAJNAJNAJ!!!! Do tego nie szanuje ludzi nic a nic:( ehhhhhh I ma na imię Anka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ona nie ma szacunku do innych, to inni nie będą mieli szacunku do niej i nie może mieć o to pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko trzeba sobie znajdowac jakies substytuty:) Malutka ale masz jazdę z ta siostra męża. a co do siostr to moja też ma swoje za pazurami, takze majeczko podajmy sobie ręce:) Iwonko ja sobie nie wyobrażam 9 miesiaca:):) Już teraz ciężko mi rajstopy zakładać bo się nie schylę tak jak przed ciąża:) a moja kuzynka na Naszym weselu w 8 miesiacu ciąży całą noc tanczyła!!! Ja to się nadziwić nie mogłam , bo szpilki miała na nogach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh substytuty weź mi nie przypominaj ekonomię zaliczyłam na 4,5!!!!:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula no to podziw wielki dla tej dziewczyny:):)Ja na szpilkach to w 5 miesiacu bym juz wymiekla hehe.A z tym schylaniem to rzeczywiscie problem.A teraz to juz wogole masakra.Buty to mi moj zdejmuje:)Ja nawet z wanny nie moge sie podniesc a nie wspomnne juz o higienie(mam na mysli golenie) okolic intymnych.To dopiero jest sztuka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko gratuluję! Ja mam coraz większy brzusio:) Sama nawet zauważam, bo wczesniej to mi się wydawało, że nie rośnie:):) I nie wiem jak ja sobie dam radę w 9 miesiacu:):) Iwonko ja jak mam takie zimowe trapery to mój też mi ściąga bo ja nie daję rady:) Z goleniem jeszcze sobie radze, ale już mówiłam do koleżanki, ze potem to nie wiem jak ja to będe robiła:) W piątek mam nadzieję, że poznam już płeć! Powiem Wam, że się już doczekać nie mogę! A moja mama ma w niedziele urodziny to w dodatkowym prezencie dostanie wiadomosć czy będzie miała wnuczkę czy wnuczka;) Mnie wszyscy mówią, że chłopak...Moze im na złośc zrobie?!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dzisiaj sen:( Miałam wyjazd służbowy i tak się śpieszyłam,że zapomniałam dosłownie wszystkiego(torby z ciuchami itp..)Miałam tylko jakąś małą torebkę na pasku:)W niej portfel telefon i coś jeszcze ale nie pamiętam co:P Czekałam na autokar ale, że nie miałam nic do jedzenia, a czekała mnie długa podróż nad morze(ze śląska jestem:P) to poleciałam szybko na targ kupić coś do jedzenia.I jak chciałam zapłacić to zauważyłam, że nie mam torebki:(OKRADLI MNIE:( wrrr.... szukałam cały dzień torebki po koszach na śmieci wokół targu.Znalazłam następnego dnia.Był w niej tylko telefon, a tak to wszystko ukradli:( Nie pojechałam..... Szukałam w senniku i podobno Być okradzionym to znaczy we snie znaleźć cenny przedmiot.No to dzisiaj jak wyjdę z domu to patrze pod nogi:):):) hihi:P może jakieś 100tyś znajdę na spłatę kredytu mieszkaniowego:P:P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ mała_81...............28..................6............. ............16.01.10 edith26................26.................16........... ..............17.01.10 malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 majka242..............29................................ ...........29.01.10 martacs................29............................... .............01.02.2010 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Iwona77.......32..........4...........37........03.02.10 .....Maja smieska1......23..........3.......... 36....... ..luty2010...Blanka kruszynka173...24........3...........19.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........19......09.06.2010 Klaudia/Szymon dula.............26..........8...........19........10.06 .2010Julia/ ? EsiaSmH .......23..........2...........19......13.06.2010 Nadia :) Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........33..........9............5........wrzesi eń 2010...? MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? cześć dziewczynki :) Będę miała małą Nadusię :)!!!! widziałam jak cmokała swój paluch :) i chyba spała , a serduszko pukało i pukało... ginka jej nie mierzyła itp.. więc połówkowe będę robiła jakoś okolo 22 tc. Muszę iść do apteki po rowamycyne..niestety moje przeciwciała toxoplazmowy nie zmiejszyły się od roku, więc trzeba chronić Nadusię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Esia super... mi też się marzy córeczka... ale zobaczymy i też myślałam nad imieniem Nadia :) Wczoraj weszłam do smyka tak tylko popatrzeć, no i nie wytrzymałam... kupiłam kila par body. śpioszki i pajacyka :) wszystko takie w neutralnym kolorze, żeby później chłopca np. w różowe nie ubierać :) te ciuszki są po prostu cudowne takie malutkie ..... najlepiej już bym teraz wszystko kupiła, ale jeszcze za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję córeczki Esia! Ja już mam parę ciuszków. Co jakiś czas jak ide na zakupy to coś kupuję i składam w szafce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo. Od soboty zabieram się za rozbieranie choinki i jeszcze nie zaczęłam:):) Czekam na mojego i idziemy na spacer troszkę się dotlenić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to ja się zmobilizowałam w sobotę i rozebrałam choinkę :) Dula a w którym my teraz miesiącu jesteśmy?? bo mi sie wydaje ze juz sie 5 zaczął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dla mnie to też w 5 :) Leci ten czas niesamowicie:) po brzuszku widac najbardziej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×