Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Mała moje gratulacje.... domyślam się że czytanie przez staraczki naszych radości jak pierwsze ruchy itd jest trudne, ale jeśli wy chcecie się wyżalić to też was chętnie wysłuchamy i jeśli będziemy potrafiły to pomożemy :) któraś z was jak się nie myle majka miała w stopce piękne słowa "jeśli wiara czyni cuda to na pewno nam się uda " czy coś takiego to ja w to wierze i wierze również w was dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam ten cytat i tak jak mówiłam miała go majka :) " Jeśli Wiara czyni Cuda trzeba Wierzyć, że się Uda "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko faktycznie tu taka straszna cisza nastała, że szok. Ide dzisiaj do lekarza, trzymajcie dziewczyny kciuki żeby sie okazało że ja w ogóle jajeczkuje, i żebym nie musiała robić tych wszystkich strasznych badań, bez nich napewno sie nie obejdzie no ale mam nadzieję że będzie lepiej niż gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 edith26................26.................17........... ..............11.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię smieska1......23..........3.......... 37....... ..luty2010...Blanka kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........34..........9............7........12 września 2010...? mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może głupio pytam, ale chciałam się dowiedzieć czy beta robi się z krwi czy z moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pokorzątałam się dzisiaj po domu od 7 rano i jak się o 9 położyłam to wstałam teraz:) Takie mam spanie. Ale muszę się wziąść za jakas robotę bo sie dobudzić nie mogę. Na szczeście już się lepiej czuje. Gardło tak nie boli, ale znowu katar mam straszny. Mała betę się robi z krwi. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już po wizycie, mało ona była przyjemna no ale cóż. Ogólnie nic mi nie powiedział czego bym się nie spodziewała. Muszę zrobić masę badań, i mój mąż też mam nadzieję że nie będzie taki diabeł straszny jak go malują i po badaniach okaże się że to tylko bzdura mała a nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith zobaczysz, ze będzie wszystko ok. Porobicie badania to przynajmniej będziecie wiedzieć na czym stoicie. Trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dula, laborantki miałyby ze mnie niezłą uciechę, jakby zobaczyły mnie z pojemnikiem pelnym moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith lepiej to zrobić, może się okazać np. ze masz trochę za wysoka prolaktynę i już nie da rady zajść w ciążę. glowa do góry. Ważna sprawa czy masz dobrego lekarza, który będzie w stanie dojrzeć jakieś nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Nas opuściła:( Nie pomogły moje prośby i "groźby"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej laseczki.. hihi dobre z tym pojemnikiem moczu... ja to kiedys tak poszłam na badania i z wielką pewnością wystawiłam moje siuśki w pojemniczku na stolik pani z labo.. buchneły smiechem jak nie wiem.. obciach!! hii... majki nie ma od kiedy wkleila tabelke bez siebie i potem jeszcze tlyko jak info o Iwonce i małej.. a teraz o już nic... Mam nadzieje że wszystko jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę tez isc na badania:mocz i morfologia, ale teraz przy chorobie to obawiam się, że mogłyby mi źle wyjść wyniki. Więc muszę poczekać. Czułabym się naprawdę o niebo lepiej gdyby ten katar mnie opuścił, ale niestety leje mi sie z nosa jak woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 edith26................26.................17........... ..............11.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........34..........9............7........12 września 2010...? mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53..........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda , może m a jakąś chandre i po prostu nie chce sie jej gadac. ja tezmiałam tak, przez kilka tygodni. ale jakoś przeszło - może te dwie kreski pomogły. teraz przyszedł nastepny stres czy wszystko bedzie dobrze. w kazdym razie maja wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole maskara jak ten czas szybko mija. Pamietam jak wy Dula. Esia , Kruszynka zaszłyście w ciążę. A tu jesteście juz w połowie. Niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała napewno będzie dobrze! A czas rzeczywiście leci bardzo szybko. Nawet nie wiem keidy a tu juz 21 tydzień...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że na wiosnę rodzicie. Jak zaczynałam starania to też myślałam, ze mi sie uda. A tu w najgorsze upały będę chodzić z wielkim brzuchem. Ale nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to lepiej, ze przed tymi najgorszymi upałami urodzimy. Najgorzej to miały smieszka i Iwonka bo przy tym śniegu miały ostatnie tygodnie ciązy. Jak patrze co się dzieje za oknem to mi się niedobrze robi...juz mam dosć tego sniegu, tego mrozu! chciałabym wiosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a no dokładnie czas leci bardzo szybko :) W sobotę na 10:20 ide na usg i nareszcie dowiem sie czy z maleństwem wszystko OK no i oczywiście jak płeć.... a na wieczór w sobote siostry już planują imprezkę i będa opijać ze szcześcia jak będzie dziewczynka i ze smutku jak chłopak ;) nie no żartuje, tak sie tylko śmieją bo one bardzą chcą żeby była dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Los lubi płatać figle:) U mnie wszyscy też byli nastawieni na dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by sie okazałao że to chłopak, to byłby szok dla wszystkich bo ja mam 3 siostry, a do tego 2 z nich mają córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie obejrzałam Twoje nowe zdjęcie na nk. Jaki masz brzusio....:) Ze mną chyba jest coś nie teges bo mam połowę mniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy się śmieją że wyglądam jak bym miała zaraz rodzić :) ale wbrew pozorom przytyłam tylko 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziewczyny. A ja mam takie wzdecie od 2 dni, ze wygladam jakbym była w 3 miesącu. Szok. Boje się brac chocby espumisan, bo to poczatek nie chcę zaszkodzić maluszkowi. Przypomnijcie mi w którym m-cu dowiedziałyście się o ciąży, bo nie chce mi się szukać. Pytam tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chciałabym zeby to był chociaż 10 tydzień i zebym mogła powiedziec mojej 4 letniej córeczce. nie chce tego robic za wcześnie z wiadomych względów. Ona juz cały czas chodzi za nami i nam powtarza, ze cgce juz byc starsza siostra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×