Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Fajnie, ze juz wiecie, mozecie spokojnie zalupy robić. gdzieś dziś wyczytałam, ze mozna zauwazyć płeć dziecka juz nawet w 14 tygodniu, nie wiem ile w tym prawdy. Ale jezeli to prawda to już w kwietniu moge poznać płeć dziecka. Moja córcia mówi, ze to bedzie napewno dziewczynka i ma juz imiona: Liliana albo Alexa ( dla niewtajemniczonych to z bajki "Liliana i Alexa i diamentowy pałac" hehehhe mała niechce słyszeć słowa sprzeciwu. a my głupki kiedyś jej powiedzieliśmy, ze jak bedzie miało rodzeństwo to sama wybierze dla niej lub niego imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula zupełnie nie mam pojęcia co oznaczaja te wyniki, ale dobrze, ze masz jutro wizyte to będziesz wiedziała co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała moja koelżanka znała już płeć w 15 tym tygodniu. Ja poznałam w 20:) A to dlatego, ze wtedy byłam na połówkowym. Z imieniem mamy problem, nie mozemy się zdecydować:) Zastanawialismy się nad Szymonem, Filipem, Dawidem:D W koncu coś będziemy musieli wybrac bo czas leci bardzo szybko. U Nas za oknem dzisiaj śnieżyca...sypie i sypie...Ja chcę juz wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze decydujecie sie na polskie tradycyjne i miona, żadnej ekstrawagancji. Mi też sie bardzo podoba filip, a szymków mamy dwóch wsród znajomych to tez odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszka tak to juz jest, jak sie ma daleko rodziców, mnie czeka to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nie chciałam jakiś wymyślnych imion:) Stawiam na nasze polskie:D Tez najbardziej skłaniam się ku Filipowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam blisko rodziców mieszkają dwa osiedla dalej a mojego mama w bloku naprzeciwko:) i wiecie co...nie wyobrażam sobie żeby byli daleko...Mój maż to się smieje, że mam pępowinę nie odcietą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) Ja nie mam za wiele czasu i dlatego rzadko tu zagladam... Moja Majeczka wczoraj wazyla 2960 wiec przybrala na wadze od wyjscia ze szpitala 260g:) Smieska>ja tez karmie Bebilonem ale niestety tylko tak bo pokarm sie nie pojawil:(Najpierw bylo Bebiko ale pojawily sie kolki i problemy z kupką.teraz mala codziennie sie ladnie zalatwia. Teraz dziewczynki czekamy na Wasze malenstwa,a czas tak szybko ppoleci ze same zobaczycie jak niebawem bedziecie tulic juz wasze malenstwa. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczynki uciekam do domku. Iwona śliczna mała widziałam na nk :) Dziewczyny ja tez stawiam na tradycyjne imiona. Buziaki do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
smieszka u mnie wszytsko ok szuka pracy i staraniach narazie nie chce myslec musimy poczekac mam klopoty tylko z rodzicami bo chyba sie rozwioda a rodzina ich wcale nie wspiera heh no ale coz nie bede sie zalila niedlugo wpadne i sprawdze co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na chwilkę leże plackiem w łożku bo wczoraj miałam mocne jednorazowe plamienie strasznie sie przestraszyłam:( Dula kochana my już wybraliśmy imię i dla chłopca też Filip:) dla dziewczynki Majka lub Hania:) buziaki dla wszystkich odezwe się jak będę mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreit
Witam, pomogę parze lub kobiecie chcącej mieć swoje dziecko, a nie mogącej z powodów takich jak np. związek lesbijski, brak płodności partnera, lub brak partnera. Jestem 22-letnim przystojnym szatynem o niebieskich oczach, 178cm wzrostu. Grupa krwi 0 Rh+, nie pale i nie pije. Ogólnie zdrowy. Jestem dobry z nauk humanistycznych, ale matematyka tez nie jest mi obca. Trenuje w siłowni domowej, latem gram w piłkę nożną, zimą jeżdżę na nartach. Zapewniam 100% dyskrecji jak i higieny Mogę dojechać w każde miejsce Polski Po skontaktowaniu się wysyłam moje zdjęcie. Więcej informacji udzielę gdy do mnie napiszesz kreit@wp.pl GG 19924118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny Majeczko mam nadzieję że wszystko ok i brzucholek będzie ci zdrowo rósł:) Ja jestem po badaniach mój mąż też, teraz tylko czekamy na wyniki,czekam na te wyniki i strasznie się denerwuje ale tak się zastanawiam że mogą wyjść teraz jakieś małe głupotki których się szybko pozbędziemy, bo jak teraz wyjdzie wszystko ok to czekają nas dalsze badania i to coraż poważniesze. Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ martacs................29............................... ..............01.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........23......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 majka242.......29.......................4..........11.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
hej dziewczyny mam pewien problem wczoraj wieczorem wyczulam w piersi guz dzisiaj chce z tym isc do lekarza o ile mnie przyjmnie mialam wczesniej juz takie ale myslalam ze to gruczoly powiekszone po ciazy tak pani doktor mimowila ale ten jest inny od kilku dni bola mnie piersi a jak tdo tego sie dotknelm to tez zabolal moze mi sie wydawalo bo o nim juz wiem sama nie wiem. i jeszcze do tego dzisiaj wstalam i poszlam siku i zobaczylam krew @ powinnam dostac za tydzien a nie wiem czy to nie z moczowodow juz kiedys tez to mialam ale bardzo slodowe ilosci i na badaniach nic nie pokazalo;/ kurcze nie wiem co mam o tym myslec i zaczynam panikowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Anczur idz kobieto do lekarza i proszę nie wkrecaj się, bo to jest najgorsze. Lekarz zbada zrobi badania i bedziesz wiedziała. Ale napewno wszystko bedzie ok. A moze za pare dni problem sam zniknie. wiesz hormony i te sprawy. Koleżanka po ciąży miała taki sqam problem okazało sie, ze zebrało się tam w jakis sposób mleko, niepamietam tego dobrze. w kazdym razie u niej wszystko ok sie skończyło, u ciebie napewno tez tak bedzie. Maja mój lekarz przepisał mi luteinę dopochwową i kazał mi ja wykupić i zacząć brac jakby sie zaczęły plamienia. (Mam do niego 200 km, a tu na miejscu znalazłam lekarza na nfz ale wizyte mam dopiero w przyszłym tygodniu.) Powiedział, ze napewno nie zaszkodzi , a moze pomóc. Poza tym leżeć pare dni. I bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Anczur kochana idź do lekarza i nie myśl tyle,to wcale nie musi być nic groźnego,będzie dobrze my tu jesteśmy i trzymamy kciuki:) Mała ja biorę od poniedziałku luteine dopochwowo 2x2 plamienie żywą krwią miałam raz we wtorek,byłam w pracy nalatałam sie po schodach i może przez to:( cały czas mam brunatny śluz w środku ale lekarz mi powiedział że to są tzw.odchody więc mu wierze biorę lutkę i leże nic nie robię:):)musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anczur idz do lekarza! Zbadasz się i przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz. Będzie dobrze! Majeczko leż i wypoczywaj, Ty Mała też. A już zaniedługo będziecie chodzić z wystającymi brzuszkami:):) Ja dzisiaj idę do mojej gin, zważy,obejrzy wyniki:) A teraz chwilka odpoczynku po sniadanku( taka rano wstaję głodna, ze szok-jak nnigdy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, ale ci zadroszę, ze już siedzisz w domku i nie chodzisz do pracy. Ja musze pracować co najmniej do czerwca, bo mam samodzielne stanowisko i muszę doprowadzić pewne sprawy do konca. A ty Maja do kiedy planujesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od środy czli od wczoraj siedze już w domu przez te plamienia, do pracy juz nie planuję wrócić,nie ma nic ważniejszego niż moja kruszynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌻 U mnie nic się nie zmieniło. Obecnie jestem na etapie szukania pracy :( Ale powiem Wam szczerze, że nędza jest w ogłoszeniach :( eh.. W pracy jestem tylko do pt :) Już nie mogę się doczekać kiedy stąd wyjdę i już więcej nie wrócę :) Będzie niej nerwów, stresu a przecież to też źle wpływa na poczęcie :) Wreszcie odetchnę :) Anczur musisz iść koniecznie do lekarza. Ja też kiedyś wykryłam sobie guzek, zbadałam go dokładnie, a później usunęłam okazał się zwykłym włókniakiem ale lepiej iść i to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuniu!!!!! jaka Malinka już jest duża!:):):):):) śliczności:) Magda co u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie badania robiłyscie na poczatku ciąży? Mi lekarz zlecił: morfologie ogólne badanie moczu toksoplazmozę Igg i Igm - tylko nie wiem co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze nic nie zlecil:( za tydzień idę to może mi już da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciagle taka spiąca. przychodze z pracy śpię chociaż 40 min, i o 21 już idę spać. Jestem taka zmęczona. poz tym głowa mnie boli, ja tez już chce iść na l4 :( Maja a boli ćie podbrzusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolało już przeszło tylko niekiedy czuję takie jakby ćmienie w środku nie wiem jak Ci to opisać hmmm..... takie jakby kłucia ale nie bolesne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! anczur zgadzam sie z dziewczetami - biegiem do lekarza i bedzie ok! moze masz zapalenie drog moczowych, a guzki czasami sie robia przed lub po okresie i potem zanikaja - ja tak mialam - raz wykazalo mi male 'guki' a w kolejnym cyklu nie bylo ich - wchlonely sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie cmienie to normalne, tez je mam co kilka dni, ale prawie na nie, nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja pracuję nadal, tylko 3 razy w tygodniu po 4h bo mam umowę na 1/4 etatu. Gdyby nie to, ze zef płaci więcej niz w umowie to też bym do pracy nie chodziła. Ale kasa zawsze się przyda, tym bardziej, ze nie czuję się źle. No i 12 h tygodniowo to jest nic. Ja jak dzisiaj pójde do gin to też mi juz wystawi L4, tak ostatnio mówiła. Ale do pracy będe jeszcze chodzić. Po 33 dniach jak zacznie mi płacić zus to dostanę 246 zl:/ Wiec szału nie ma :D Też w pracy musza kogoś znaleźć na moje miejsce, myśle, ze szefa żona wróci. Nie wiem jak to będzie...zobaczymy. Kiedyś napewno jak już synka odchowam to bede musiała szukać pracy bo całe życie na 1/4 etatu nie będe pracowała. A na poczatku ciąży robiłam takie badania jak: morfologia, mocz, waserman, oczynnik coombsa, glukoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×