Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

a w pracy beda dbac o Ciebie??? tylko sie nie przemeczaj skarbie 👄 bym popisala ale nie mam weny, u mnie wielki dol, od tygodnia jestem na tabsach uspokajajacych achhhhhhhhhh kiedys opowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu skarbie dbają:) bardzo się ucieszyli,że wróciłam:) Kochana co się dzieje?martwię się........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to musiało mi się pomylić :) no to w takim razie dziwne że zamiast przybrać na wadze to ty tracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Sorry za brak mojej aktywności ale jakiś taki miałam zakręcony ten weekend. A dzisiaj od 4 nad ranem spać nie mogłam tak mnie bolał żołądek czy nie wiem co, u góry brzucha...Jak wstałam to doszła jeszcze biegunka...Nie wiem od czego. Teraz jestem już w pracy, narazie nic mnie nie boli, ale jak coś sie będzie działo to chyba zadzwonie do mojej gin. A jak przejdzie to wizytę mam w czwartek. A tak poza tym to nuda:) Majeczko tylko ostrożnie tam w pracy!!! Czuła co się dzieje? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........25.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........24......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............27..........8...........25........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........24.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........29..........6............9..........24.09 .10 majka242.......29.......................7..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........25.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........25.........09.06.2010 Szymon dula.............27..........8...........25........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........24.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........29..........6............9..........24.09 .10 majka242.......29.......................7..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaki tu spokój, cisza.... myślałam że po weekendzie będę miała jakieś zaległości.... w sobotę urodziła moja koleżanka, była w 38 tc, urodziła małego chłopca 50cm i 2120 wagi... uroczy chłopczyk :) już jej zazdroszczę że ma to za sobą :) Dula to jak coś sie zacznie znowu dziać to szybciutko leć do lekarza, bo nie am co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Temat rzeka, TEŚCIOWA :( Cóż mam opowiadać, wykańcza mnie nerwowo :( W piątek wyjeżdża :D będzie spokój :P Jak będę miała czas, to napiszę w szczegółach. U nas ogólnie dobrze, tylko Malinka 3 raz już przeziębiona, ale dajemy radę, ząbki idą hurtem, jeden za drugim :D Od jakiegoś czasu daje jej słoiczki, je bo je, ostatnio tydzień prawie nie piła nawet mleczka, nie wiem co jej było, ale teraz nadrabia :P Wczoraj jej musiałam kaszki dorobić :O Hehe Najważniejsze, że apetyt wrócił :) Co do mnie i do micha, to sielanka, strasznie się poprawił, jest wspaniałym mężem tfu tfu ;P Malinkę kocha ponad wszystko :D Ja mam trochę problemów ginelologicznych, przed okresem miałam w pipce jakiegoś guza, cholerka wie co to było, boli mnie przy brykaniu :( byłam już u gina, dostałam doodbytniczo czopki, drogie jak cholera, ale mam 3 mce, jak nie przejdzie to podejrzewa, że będzie robić badania w strnę endometriozy :( Nie komentuję :( To tyle cipeczki moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu olej teściową:) wiem....wiem.... łatwo sie mówi:D Super,że Malinka rośnie jak na drożdżach i ząbki razem z nią:) Kochana współczuję tego guzka w pipce:P wylecz to cholerstwo:) Dula kochana uważaj na siebie;) Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........25.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........25.........09.06.2 010 Szymon dula.............27..........8...........25........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........24.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........29..........6............9..........24.09 .10 majka242.......29.......................8..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. noo pasuje was ochrzanić... co tu tak cicho???????!!!!!! wchodzę codziennie, a tu pusto!!! widać że nas "staraczek" tu brakuje ;) Madziu olej teściową... dziewczyny powiedzcie mi, od kiedy czułyście te "bombelki" w brzuchu?! wiem wiem, wkręcam sobie znów filmy, ale co mi pozostaje?! buziaki Kochane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wczoraj byłam u fryzjera i obciełam włosy :) miałam takie prawie do pasa, a teraz mam opadające na ramiona :) jestem z siebie dumna że nareszcie się odważyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........26.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........25.........09.06.2 010 Szymon dula.............27..........8...........25........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........24.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........29..........6............9..........24.09 .10 majka242.......29.......................8..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu olej teściową :O :O :O Jak ma to zrobić :P Chodzi o to, że na przykład dzwoni do niego, żeby przyjechał na obiad(ja mam gotowy w domu i czekam), ciągle się karze gdzieś zawozić, gdzie moim zdaniem po pracy mąż i ojciec poświęca czas rodzinie..... Ona nie potrafi pojąc, że on od 5 lat ma już swój dom :( Ostatnio i od tego czasu zaczęłam brać tabsy uspakajające, wzięła sobie bratanicę na ferie, mówiła, że przyjdą do mnie, czekam jak głupia dwie godziny w domu, nie przyszły, pakuję Malinkę na spacer, a one wchodzą, ja mówię trudno, tyle ubierania i nie będę jej teraz pakować znowu do domu!!! Ona na to ok, ale zostawię ci moją bratanicę, pospacerujecie, ja pózniej do was przyjdę, za niedługo, to była 14ta, o 18 dzwonię gdzie jest, a ona, że przyjdzie jutro, bo jest u koleżanki na urodzinach, nosz kurwa mać, ja mówię co z nia teraz, a ona że u mnie nocuje, ale darłam pizdę matkooo T wielce obrażona, ale mówię, że kurwa trzeba było się zapytać, a do mnie miła siostrzeniec mój przyjechać na ferie z moją mamą :O Rano do niej dzwonię, że ma ją zabierać, ale miała minę, a ta dziewczynka w szoku, bo spakowana do mnie jak na tydzień. Potem mówię, że za 2 tyg mam wizytę u gina, czy przyjdzie do małej, ok nie ma sprawy, nadchodzi piątek, dzwoni do mnie, ja nie odbieram, bo mam wyciszone jak Malinka śpi, oddzwaniam po godzinie, aon ado mnie TY IDZIESZ DZISIAJ DO TEGO LEKARZA, BO JA JESTEM U BABCI (30km od nas) i co teraz, kurwaaa znowu mam nerwa, mówię to po chuj mi mama mówiła, że będzie, ja 2 tyg i to prywatnie czekałam na wizyte, wkurwiłam się i zadzw do siostry, ona była, a T do mnie dzwoni i mówi JESTEŚ NA MNIE ZŁA, JAKOŚ POSTARAM SIĘ DOJECHAĆ (za chwilę mam wizytę) ja mówię, co to znaczy jakoś, za chwilę wychodzę do lekarza, a zła? Tak jestem zła jak chuj :D I co laseczki powiedzie, mogę dalej pisać i walić przykładami :( Ta kobieta chyba błądzi, bo najpierw w czwartek wieczorem pierdoli, że będzie na bank, a w piatek rano dzwoni zdziwiona :O Nie mam siły, nie chcę się kłócić z michem, ale już nie wytrzymuję i jej walę prosto z mostu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko ja jestem w 8 tygodniu i jeszcze żadnych bąbelek nie czułam, a co sie dzieje u Ciebie kiedy masz termin @????? pisz do Nas bo jak widzisz bez staraczek cicho jest ;) Madziu kochanie moje:) nic ci nie doradze bo chyba sie nie da:( franca z tej Twojej tesciowej.Ja mam taktyke olewania i nie denerwowania sie takimi babsztylami. Wczoraj sie paskudnie czułam ale to chyba przez pogodę,dziś juz jest lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Madziu!! ja mam to samo tyle że z matką!! ja po prostu jestem wredna,żadnej taktyki nie mam, po prostu jak mi coś nie pasuje to mówię o tym, potem tydzień spokoju no i po tygodniu to samo... któraś z dziewczyn pisała, że na początku czuła bombelki w brzuchu.. @ mam na niedzielę.. zawsze piersi mnie bolały od owu, a teraz nic... za to brzuch boli i od kilku dni straaasznie boli mnie żołądek, nie ważne co bym zjadła. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Czesc kochaniutkie kobietki :) Z gory przepraszam ze sie nie odzywam, powiem szczerze ze bardzo rzadko wchodze na kompa ew. na nk raz dziennie, moja malenka rosnie :) dzis 5 tygodni ma ale ten czas smiga, dzis bylysmy 15 minutek na pierwszym spacerku.... dostaje mleczko 4,5 razy dziennie pluys cyca z tym ze z cyca chyba juz niewiele leci, smoczka w ogole nie chce zadnego wiec poki co jej nie zmuszam, podejrzewam ze sobie z cyca zronbila smoczka bo tylko u mnie zasypia, jest kochana, z mezem tez u mnie w porzadku pomaga mi na tyle ile moze :) jak bede miala wiecej czasu poczytam co u was kurcze naprawde mala spi mi ogolnie bardzo malo w dzien az sie dziwie a jak juz usnie to ja w tym czasei albo prasuje albo obiad albo sprzatam i tak czas ucieka.... caluje was wszystkie zycze zdrowka !!!!!!!!! brzusiowe uwazac na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brzusiowa współczuje takiej teściowej.... mam nadzieje że jak ja będę potrzebowała pomocy swojej już po porodzie to taka nie będzie, tym bardziej że na pomoc mojej mamy nie mogę liczyć, ponieważ zmarłam 6 lat temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Kruszynka współczuję! Madziu trzymaj się i nie daj się nerwom!! Ja na moją teściową bardzo narzekać nie mam powodów:) To, że mój mąż ją gdzieś wozi czy Ona dzwoni do niego o każdej porze dnia też mnie denerwuje ale to się wiąże niestety z tym, że razem prowadzą biuro rachunkowe więc niejako inaczej się nie da. Ja dzisiaj mam wolne, koleżanka była na ploteczkach a teraz czekam na mojego aż wróci z pracy. Samopoczucie dzisiaj już o niebo lepsze.Wczoraj jeszcze cały dzień pobolewał mnie żołądek ale na szczęście dzisiaj już mam spokój i z żołądkiem i biegunką. U Nas dzisiaj cieplutko 8 stopni i sloneczko tak świeci, ze aż człowiekowi jest przyjemniej:) Nawet mój pies dzisiaj spędził troszkę czasu na balkonie i się wygrzewał:D Miłego dnia Wam życzę! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka 🌼 przykro mi z powodu mamy :( Majka 🌼 nie mogę jej olać gdy chodzi po ziemi :P marzencia864 🌼 współczuję , że masz taka relację z matką :( Smieska 🌼 super, że się odezwałaś, bardzo mnie cieszy, że M Ci pomaga, to najważniejsze, czyli wszystko dobrze między Wami??? Dula 🌼 od 5 lat mi to przeszkadza, że baba nie potrafi pojąć, że skończyły się dobre czasu, autobusy też kursują, on do cholery ma rodzinę!!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam Madziu:) śliczna i ten śmiech!:):):):)Niedługo zacznie chodzić:)ale ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........26.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........25.........09.06.2 010 Szymon dula.............27..........8...........25........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........24.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........29..........6............10..........24.09 .10 majka242.......29.......................8..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobitki! W pracy taki młyn, ze brak czasu nie pozwola mi nawet z wami pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu Malinka jest rewelacyjna! 🌻 Ja dzisiaj miałam taki zakręcony dzień, że padam na twarz... Rano byłam na myjni, potem na przeglądzie z autem. A póżniej przyszła do mnie mama i myła okna a ja robiłam gołąbki ( bo mi się zachciało) i tak Nam zeszło do popołudnia. Potem kąpałam psa.Chwilę poleżałam i teraz się zwlokłam z wyrka:) Taka jakaś czuję się ciężka, że masakra.A gdzie tu 9 miesiąc...:) A jutro do pracy:/ a potem wizyta u gin. miłego wieczoru Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ mała, cześ Majeczko! Jak samopoczucie?? Ja się dzisiaj nie wyspałam i taka jakaś niedobita jestem:) Zgaga mnie tak męczy, że chyba się wykończę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj trochę lepiej, straszne nudności mnie trzymaja od rana do wieczora, jestem bardzo wrażliwa na zapachy nawet mam problem przytulić sie do męża:(:(:( Biedak już sie mnie pytał czy jeszcze go kocham:( ech.....niech to już mija bo sie wykończę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi zapachami to ja też tak czasem mam, na szczęście nie cały czas. Majeczko wytłumacz mężowi...:)Jak przejdzie to się będziecie tulic ile wlezie:D🌻 Synuś już wie, że bedzie miał rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×