Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Majka jak tam się czujesz?? nic ostatnio nie piszesz (choć tak jak wszystkie dziewczyny zamilkły ;)) Moje maleństwo wierci się cały czas, aż brzuch mi lata na wszystkie strony ;) ale mieliśmy piękny weekend, aż miło było wyjść z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ...........18.02.10 Ania_29...............29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24.............26..............ok.31............. ...........???????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23...................7.............. ...........27.03.10 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........30..........8.06.2 010............ labudka82........27.........15...........29..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........28.........10 . 06 .2010 ? EsiaSmH ..........23..........2...........28.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6............ ..Karol/Lenka........ mała_81...........29..........6............11..........2 4. 09 .2010 r. majka242.........29.......................12..........11. 10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn ale ten czas szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam bo byłam od 10 marca w szpitalu ,wyszłam w piątek,dostałam silnych krwawień ale całe szczęscie już jest ok.Okazało sie ,że mam krwiaka w macicy i zagrażające poronienie.Całe szczęście wszystko jest ok i dzidziuś sie ma dobrze.Krwiak musi sie wchłonąć a ja mam leżeć plackiem w łóżku.Jak już było wiadomo,że będzie ok to lekarz mi powiedział,że nie dawał szans tej ciąży stwierdził,że musi być bardzo mocna skoro sie dobrze skończyło.Przepraszam za haotyczność w pisaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to całe szczęście że wszystko w porządku z maleństwem... w takim razie Majka leż i dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie oddzywałam się bo przez weekend miałam remont pokoiku dla synusia a więc i ograniczony dostęp do neta. Niestety od soboty boli mnie ósemka. I to tak, że nocki mialam nieprzespane. Dzisiaj jestem umówiona do dentysty na konsultacje po 15 bo rano nie przyjmował. Mam nadzieję, że uda mi się ją dzisiaj usunąć bo nie dam rady normalnie funkcjonować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziąsło wycięte tam gdzie osemka była zarośnięta i jak się wygoi to do leczenia bo nie chcieli mi wyrwać. Ale nie wiem czy od tego jak wbijali mi znieczulenie czy od czego, nawet migdał mnie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny to już niedługo:0 będziesz miała z kim małą zostawić? ja juz dzisiaj wiem,że będzie problem a do pracy będę musiała wrócić bo wychowawczego płatnego nie dostanę:( Madziu ja naprawde nie miałam głowy do pisanie smsów jak byłam w szpitalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ząb jako tako przestał boleć ale to dziąsło opuchnięte to masakra...przełykać nawet śliny nie mogę. Wczoraj stomatolog mi powiedział, ze ósemka ma dziurkę ale to zapalenie dziąsła miałam i chyba miał rację bo jak mi wycieli to dziąsło co zasłaniało ósemkę to ząb nie boli tylko to dziąslo opuchnięte. Mam nadzieję, że już bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka 🌼 rozumiem ;) Dula 🌼 współczuję, jesteś dzielna :D Małą zostawię z opiekunką jak będę w pracy w dzień, na noc jak pójdę, będzie z michem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zapraszam na herbatkę. Ja nie wiem jak to się dzieje ale to dziąsło boli mnie bardziej niż wczoraj...a mały szaleje oj szaleje...Co się w nocy przebudziłam to sie wiercił:) A dzisiaj taka ladniutka pogoda...super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Dawno mnie nie było, ale moja Hania miała ospę i siedziałam dwa tygodnie w domu. I nawet nie odpalałam kompa. Byłam wczoraj na usg genetycznym i wszystko ok. Od poczatku ciąży przytyłam tylko niecałe 2 kg :) Dula, a ciebie dalej boli? Moze masz jakiś stan zapalny, kup sobie takie ziołowe świnstwo w aptece do płukania jamy ustnej nazywa sie chyba dentosept. Okropnie gorzkie ale pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ...........18.02.10 Ania_29...............29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24.............26..............ok.31............. ...........???????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23...................7.............. ...........27.03.10 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........30..........8.06.2 010............ labudka82........27.........15...........29..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........28.........10 . 06 .2010 ? EsiaSmH ..........23..........2...........28.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6............ ..Karol/Lenka........ mała_81...........29..........6............14..........22. 09 .2010 r. majka242.........29.......................12..........11. 10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam maść jakąś od tego chirurga więc sobie smaruje. Tłumacze sobie, że troszkę musi bolec bo w końcu żywą ranę mam tam. W czwartek mój mąż ma wizytę u naszej dentystki to pójdę razem z nim żeby mi tam zajrzała. Leczyć napewno narazie nie będe bo nawet tak szeroko buzi nie otworzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie spytaj ja o ten preparat on jest ziołowy nie powinien zaszkodzić. a naprawde pomaga i kosztuje pare groszy. Nie można się przecież tak męczyć, bo gorzej bedzie jak wda ci sie jakieć ostre zapalenie i trzeba bedzie brac antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie spytaj ja o ten preparat on jest ziołowy nie powinien zaszkodzić. a naprawde pomaga i kosztuje pare groszy. Nie można się przecież tak męczyć, bo gorzej bedzie jak wda ci sie jakieć ostre zapalenie i trzeba bedzie brac antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze rzeczywiście spróbuj to preparat ziolowy, nie powinien zaszkodzić, a kosztuje pare groszy. a kiepsko by było, gdyby wdało sie jakieś powazne zapalenie i musiałabyś brac antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapytam się jej, a zaraz jadę na pocztę to moze nawet wstąpie po niego do apteki. Musze jeszcze jechac do zusu i ksiegowej, dobrze chociaz że za oknem słonko świeci to aż chce się wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj pogoda była rewelacyjna! Była u mnie mama, pomogła mi umyć okna i już wiszą nowe firaneczki:)Jeszcze mała kosmetyka i moga być święta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a co tu taka cisza??? ale śliczna wiosna, nareszcie już myślałam że nigdy nie przyjdzie ;) muszę ogarnąć trochę mieszkanie, a później idę na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, trochę dawno mnie nie było...nie mam czasu na czytanie wstecz bo mój bartuś to straszny cycek. Tak go chwaliłam że jest jak aniołek grzeczny a tu wyszło szydło z wora. Poprostu to dlatego że go cały czas nosimy na rękach...jak tylko położę na dłużej to w płacz. Podobno chłopcy potrzebują więcej czułości niż dziewczynki ale chyba przegięłam z tym noszeniem...mam teraz przechlapane. Niedawno było ciężko bo córka przyniosła jakąś straszną bakterię ze szkoły do domu i mały też się zaraził. Oboje 10 dni n ANTYBIOTYKU w tym maleństwo musiało mieć w postaci zastrzyków 2 razy dziennie, podobno bardzo były bolesne. Ale lepsze to niż szpital. Tak naprawdę to mieliśmy iść do szpitala aled lekarka powiedziała że wielki chłop z niego i oszukamy pielęgniarki że ma skończone 3 mce(wtedy miał 2,5) i nie musimy wtedy isc do szpitala. I oczywiście nAWET nie sprawdziły wieku. Mały wygląda poprostu na 2 mce więcej, ale nie dziwie sie bo 61cm przy porodzie a teraz to juz nie wiem, ubrania ma na 80cm a ja podobno mleka tyle co na bliźniaki:) moja mama mówiła że mogę sprzedawać, he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka 242: Czyli się udało w końcu? Nie czytałam wstecz ale widzę że jesteś w tabeli więc wielkie gratulacje od mojej całej rodzinki. Dziewczyny: Mam do sprzedania NUK sterylizator mikrofalowy parowy, nowosc firmy nuk, ale dostalam inny, wiec ten chce sprzedac. w ogole nie uzywany. jak ktoras z mamusiek ma mikrofale to to rewelacja, sterylizuje butelki w 4 minuty para wodna . Goraco polecam, ja kupilam ya , chetnie sie potarguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc kupilam za 100 zl ten sterylizator i chetnie sie potarguje. inne kosztuja kilka stowek, ten ma przystepna cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiosna piekna. ja z moim bartusiem juz dzis i wczoraj bylam po 2 godzinki na spacerku!!! wczesniej to bylo tak zimno ze tylko po pol godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×