Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Ale ranny ptaszek ze mnie:) Poszłam spać o 22 i od 6 spać nie mogę:):) Kruszynko ani się nie obejrzysz jak domek będzie stał! Co do wyprawki to wiekszość ciuszków mam już poprane i poprasowane, nie wiem czy to niee za wcześnie ale wolę dmuchać na zimne...:) Lóżeczko stoi, pościel, kołderka i poduszka zakupione i wyprane, czekają na prasowanie. Brakuje mi jedszcze wózka, kilka kosmetyków dla malucha no i dla mnie do szpitala. A tak to mam już chyba większość. Dzisiaj jedziemy po wanienkę ze stelażem bo wczoraj zmwóiliśmy i obejrzeć wozki.Mam nadzieję, że na coś się w koncu zdecyduję:) Wczoraj sobie kupiłam krem do stóp i nóg dla cieżarnych, bo jak pochodze to bolą strasznie. I taki fajny, że mnie chłodził cały wieczór:) Kupiłam tez laktator. Akurat wczoraj byliśmy na zakupach, ale ja do długiego chodzenia się nie nadaje więc muszę sobie dozować:) W czwartek do gin...ciekawe ile przytyłam bo tak mi ciężko, że szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to właściwie jesteś już gotowa :) ja dopiero zamówiłam łóżeczko, mam wózek od siostry i ubranka, ale jeszcze nie poprane.... w przyszłym tygodniu planuje jechać na zakupy żeby kosmetyki itp kupić. No już coraz bliżej do momentu aż maleństwa będziemy tulić w ramionach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........35...........8.06. 2010............ labudka82........27.........15...........34..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........34..........1 0.06.2010 ? EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........15...........2 2.09.2010 r. majka242.........30......................16..........11. 10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........35...........8.06. 2010............ labudka82........27.........15...........34..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........34..........1 0.06.2010 ? EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........15...........2 2.09.2010 r. majka242.........30......................17..........11. 10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........35...........8.06. 2010............ labudka82........27.........15...........34..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........34..........1 0.06.2010 ? EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........19...........22.09.2010 r. majka242.........30......................17..........11. 10.2010 Cześć dziewczęta. Dawno sie nie odzywałam. Ale czytam Was regularnie. Po prostu w pracy miałam taki młyn, ze do domu wracam padnięta i w domku mam odruch wymiotny jak patrzę na komputer. Dula widzę, ze u Ciebie juz finisz. Ale ci zazdroszę. Maja a jak ty sie czujesz? U mnie brzuch rośnie, ale z ruchami slabo i martwię się tym trochę. Podobno ma byc chłopak, ale zobaczymy. Na 26 maja mam usg 3d. zobaczymy, tam sie nic nie ukryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........35...........8.06. 2010............ labudka82........27.........15...........34..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........34..........1 0.06.2010 ? EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........15...........2 2.09.2010 r. majka242.........30......................17..........11. 10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn Bardzo przepraszam nie skopiowałam całej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się już doczekać finiszu nie mogę! taki niecierpliwiec ze mnie. Właśnie mi mamuśka moja powiedziała, że nie powinno się przed porodem wózka kupować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........35...........8.06. 2010............ labudka82........27.........15...........34..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........34..........1 0.06.2010 ? EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........19...........2 2.09.2010 r. majka242.........30......................17..........11. 10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn Mała poprawiłam bo sobie tygodnie źle skopiowałaś. U mnie wszystko dobrze,zwolnienie mam do 30 kwietnia i wracam do pracy:( gin mi nie chce już dać L4 a u ogólnego juz byłam i wyprosiłam na tydzień:( Mała ja ruchy poczułam w tamtym tygodniu i do dzisiaj spokój ale byłam w czwartek na usg i wszystko jest ok.Lekarz powiedział,że można zacząć się martwić od 20 tyg jak się nie czuje,więc się nie martw wszystko jest na pewno dobrze.Czuję,że to będzie syn:) planuję iść na połowkowe za jakiś miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula bardzo fajny wózek... ja też już się doczekać nie mogę, no ale co zrobić, niech sobie rośnie w brzuszku spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia nie przejmuj się NIE WIERZ W ZABOBONY!!!!!!!ja też kupię wózek przed porodem bo w tym sklepie co będę kupować czeka się miesiąc wiec nie mam wyjścia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek mam już w domku. uff ale się namęczyłam bo pojeździź troszkę musiałam. Zaskoczył mnie ten wózek tym, że myślałam że będzie pokrowiec tylko do spacerówki i gondoli, a tu jeszcze mam do nosidełka. i Folia przeciwdeszczowa no Bardzo fajny - zadowolona jestem, czekam teraz tylko na synusia:):) Majeczko ten Twój wybór tez super! aaa i ja dopóki się nie dowiedziałam jaka płeć to czułam, że córka:):):) i co to za lekarz co Ci L4 nie chce dać?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko mój ginekolog:( opierdzielił mnie PAN ordynatorek,że on nie widzi podstaw żeby mi dawać zwolnienie bo już z ciążą wszystko ok i mam wracać do pracy:( ech.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Dawno się nie odzywałam. Udało mi sie zajść w ciąże ale długo się nią nie nacieszyliśmy. Poroniłam na początku 7 tygodnia:( Jest mi z tym zle. Jak narazie sobie z tym nie radze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Asiu bardzo mi przykro:( nie wiem co napisać:(nawet nie próbuję sobie wyobrazić co musisz czuć:( nie poddawaj się mam koleżankę która straciła tak jak Ty lekarz kazał jej odczekać 3 miesiące i próbować dalej ale ona po pierwszej miesiączce już zaszła i teraz jej dzidzia ma 2 latka!:) kochana mówił Ci gin dlaczego tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanno bardzo mi przykro! Wiem, że żadne słowa nie są w stanie ukoić Twojego bólu, ale trzeba patrzec pozytywnie i próbować dalej. Zobaczysz, że się uda i będziesz miała swojego skarba przy sobie! Wszystkiego dobrego Ci zyczę! Bądz dzielna 🌻 Majeczko to dziwny ten lekarz. A prywatnie chodzisz?? Moja lekarka też nic nie mówiła o L4 ale jak jej powiedziałam, że chce bo pracuje w pomieszczeniach klimatyzowanych, gdzie sa serwery i jest zimno itp. to powiedziała ze może ale po 20 tygodniu. I tak jest, tyle, że w tych swoich notatkach pisze że ciśnienie wysokie itp. z tym, że mnie zawsze mówi, że z ciążą ok tylko ona musi mieć podkładkę. W sumie to dupek ten lekarz, dziewczyny nie mają ŻADNYCH problemów w ciąży a są na L4 odkąd się dowiadują, że są w ciąży!!! Biedulko Ty moja🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Joasia strasznie mi przykro z powodu Twojej straty. Próbujcie dalej, na pewno się uda. Dula u nas jest taki przesąd, ze wózek mozna kupic tylko z pustym wózkiem nie można jeżdzic po mieszkaniu, bo to przynosi pecha. Chociaż ja w te wszystkie bzdury nie wierzę. Maja to pochodz parę tygodni do pracy i postaraj się coś wymyśleć. Mój lekarz proponował mi zwolnienie już na pierwszej wizycie, ale obiecałam sobie, ze poczekam do lipca i wtedy pójde. A poza tym w pracy nie miał by mnie kto zastąpić. Wczoraj wieczorem czułam ruchy i teraz też kilka słabych. Ale to nie to, co przy Hani prawie 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po fakcie, bo jakbym mogła wózkiem nie pojezdzic po mieszkaniu:):):) mała wszystko przed Tobą, jeszcze da Ci popalić maleństwo:) Zapraszam na herbatkę z pączusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatke poproszę, ale za słodkie dziekuję. Do tej pory nie za bardzo mi wchodzi. Wolę kabanosy i ketchup w każdych ilościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mam podobnie jak ty słodkiego nie potrafię zjeść,a przed ciążą uwielbiałam:) Edytko chodzę prywatnie do ordynatora myślałam,że jak będę do niego chodzić to nie będzie problemów ale się myliłam z rozmowy wywnioskowałam ,że tak szybko zwolnienia mi nie da:( Mam nadzieję,że niedługo będzie ciepło i będzie mi ciężej i może się zlituje.Ogólnie gdyby nie to ,że to ordynator to bym go zmieniła ale nie ma sensu bo jeszcze może się zdarzyć,że wyląduje w szpitalu a nie chce żeby na mnie krzywo patrzał .Jakoś to będzie czuję się bardzo dobrze póki co jak siedzę w domu,zobaczymy co będzie jak wrócę do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak chęci na słodkie to podobno zapowiada się chłopak. Nie wiem co Ci poradzić Maju, może pochodz parę tygodni do pracy i znów spróbuj. A na czym polega Twoja praca, jest cięzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest ciężka ale stresująca jestem menadżerem.....nie cierpię tej pracy dobija mnie psychicznie po pary dniach;( ale wrócić muszę Czuję,że to chłopak ale będzie niespodzianka jak sie okaże że to dziewucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie jest ciężka fizycznie, ale bardzo stresujaca psychicznie. Co by nie było to dobrze. Byle urodzilo się zdrowiutkie. Nie wiem jak ty, ale nie przypominam sobie zebym sie tak stresowała przy pierwszej ciąży. cały czas się martwię o dziecko, wkrecam się i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja mam tak samo!! Przy pierwszej ciąży nie myślałam chyba tyle o tym czy wszystko dobrze itp....a teraz na okrągło myślę i myślę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś ze ruchy czujesz od tamtego tygodnia jezeli dobrze pamiętam. Ale napisz mi proszę czy sa mocne? i czy czesto je odczuwasz? ja czuje ruch od jakiś trzech tygodni ale są słabe i tylko kilka razy dziennie, góra 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułam ruchy ale już nie czuję:( byłam w czwartek na usg i wszystko było ok gin mi powiedział,że te ruchy były bardzo wczesne i że jeszcze jest czas dlatego aż tak sie tym nie martwię jestem teraz w 17 tygodniu mam nadzieję,że maluszek sie niedługo odezwie.Dziewczyny a jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera zaluję, ze nie zapisywałam sobie podczas ostatniej ciąży dokładnie wszystkiego. Pamiętam, ze Hania mnie kopała strasznie, ze nie raz oddech wstrzymywałam :) Ide do lekarza dopiero 10 maja, to zobaczę małego i przestane sie trochę denerwowac. Aha Pod koniec maja lecę do siostry, zabukowałam już bilety ale nawet nie spytałam mojego lekarza czy mogę. Powiem mu to przy nastepnej wizycie, mam nadzieję, ze nie bedzie żadnych przeciwskazań. Pamietam, ze moja siostra latała w tę i z powrotem i było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczyny za wsparcie. Jak narazie nie mam siły myśleć że będzie dobrze, za wcześnie na to. Lekarz powiedział że ciąża była opóżniona w rozwoju o tydzień lub dwa i nie miała szans na donoszenie. Prędzej czy pózniej i tak bym poroniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×