Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ja walczę z kolejnym zębem. Nie mam ubytku a boli...normalnie szok. Jutro idę do dentysty:) Kruszynko wizytę u gin mam w czwartek a w piątek ide na sg genetyczne, już ostatnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja za tydzień mam wizytę u gin i muszę się jej zapytać o to usg, a jak dla niej nie będzie konieczne to sobie sama pójdę żeby zobaczyć swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół nocy nie przespałam,jestem dzisiaj nieprzytomna...a tu w pracy trzeba siedziec...Ratunku:):) Herbatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!:) Edytko co Ty masz z tymi zębami!?Idziesz dzisiaj do dentysty? gdzieś obok tamtego zęba Cię boli? może znowu dziąsło? Kochana......:/ Herbatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko jak zaszłam w ciążę miałam wszystkie zęby wyleczone, oprócz dwóch nieszczęsnych ósemek na dole. Stiwerdziłam, ze usunę jak urodze. No i teraz to nie wiem czy boli mnie szóstka koło tej ósemki czy ta ósemka. Masakra poprostu. Dzisiaj mam wizytę o 18;20 żeby zaleczyć tą ósemkę. Mam nadzieję, ze to ona tak promieniuje, ze ja już sama nie wiem kótry ząb mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie to pewnie ta ósemka zaleczysz i bedzie dobrze;) wyśpisz się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ...........??????? Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23...................7.............. ..........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........32..........8.06.2 010............ labudka82........27.........15...........31..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........31.........10 . 06 .2010 ? EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6............ ..Karol/Lenka........ mała_81...........29..........6............15..........2 2. 09 .2010 r. majka242.........29.......................14..........11. 10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie pisałam wczoraj bo myślałam, że już umrę...Poszłam do dentysty, dobrze, że mąż pojechał ze mną bo auta napewno bym spowrotem prowadzić napewno nie mogła. Po rozwierceniu okazało się, ze ząb do zatrucia i leczenia kanałowego. A, ze moja dentystka powiedziała, zeby znieczulenia lepiej nie to włożyła mi truciznę i powiedziałą ze moze bardzo boleć przez około 2h i jakbym wytrzymac nie mogła to mam sobie wyjąć to truciznę. Masakra poprostu...same mi łzy leciały i nawet powiedziec słowa nie mogłam. Mówiłam mojemu, ze jak poród jeszcze bardziej boli to ja go nie przeżyje:) Na szczęście koło 21 już przeszło i całą noc przespałam!:) Kolejna wizyta za tydzień i zmiana trucizny. A dzisiaj wolne, a popołudniu wizyta u gin:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dula to sie nacierpiałaś:( ale dobrze,że już najgorsze masz za sobą.... dzisiaj będzie ładna pogoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Dula.... no ale w ciąży zęby strasznie lecą i jak się karmi, więc trzeba uważać... ja planuje jakoś w maju jeszcze iść na kontrole do dentystki, niech zobaczy czy nic mi się nie zrobiło, bo później jak będzie maleństwo to ciężko będzie się wyrwać :) Czy wy też dziewczyny puchniecie?? mi nogi i ręce po prostu tak strasznie puchną że mam wrażenie że zaraz pękną... o obrączce i pierścionku to już zapomniałam, bo nawet nie ma szansy żeby weszły na palec... do tego zaczął mi pokarm wyciekać, kręgosłup boli, nogi również....już teraz ciąża daje mi się równo we znaki, a tu jeszcze 2 miesiące:) w sumie jak by nie patrzeć to na za równo 2 miesiące mam termin..... Esia wstawiła nowe zdjęcia na NK ma bardzo ładny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko ja jak pochodzę za dużo to nogi tez mi puchna, ale tak to nie mam problemu. Obraczkę normalnie zakładam. Pokarm też mi jeszcze nie wycieka ale za to pojawiają mi się takie plamki czerwone na udach ( jakby pajączki) nie wiem czy to żylaki czy co... A kręgosłup tez mnie boli. No ale to wszystko od dzwigania Naszych słodkich ciężarów:) Lecę się szykowac na wizytę do gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ...........??????? Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23...................7.............. ..........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........32..........8.06.2 010............ labudka82........27.........15...........31..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........32.........10 . 06 .2010 ? EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6............ ..Karol/Lenka........ mała_81...........29..........6............15..........2 2. 09 .2010 r. majka242.........29.......................14..........11. 10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wczoraj u gin wszystko w porządku. Na plusie mam już 9 kg. To się nie dziwie, że tak mi ciężko:) A dzisiaj usg...już się doczekać nie mogę. Herbatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dula super,ze u Ciebie wszystko ok:) Ja juz wypiłam 2 herbaty ale na 3 się skuszę;) Dziewczyny wiecie juz jaki wózek i łóżeczko kupujecie? Jak tak to pokażcie linki:) ja już chyba zdecydowałam, ale jeszcze może mi się coś odmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładniutkie te rzeczy. Ja łóżeczko i materac już zakupiłam, a po wózek jedziemy pod koniec kwietnia. Na necie mam swoje typy ale ja to jestem z tych co wole podotykać, pooglądać, więc narazie nic Wam konkretnego nie pokażę bo nie wiem na co się zdecyduje:) Jeszcze tylko posciel z wypełnieniami do łozeczka i wózeczka i będe prawie gotowa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko Ty jesteś na L4?? A byłas na tym usg miedzy 11 a 14 tygodniem?? Bo nie wiem czy ja coś przegapiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek kupujemy w sklepie ale łóżeczko na allegro, u mnie w mieście nie ma takich ładnych ....ale koleżanka kupowała i była zadowolona,więc myślę,że będzie dobre:) Edzia wyprawkę i wszystkie ciuszki juz masz:) ja powoli zbieram juz się nie moge doczekać kiedy będę na tym etapie ciąży co TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochana jestem na L4 usg mam robione co wizyte przez to,że miałam te krwawienia i krwiaka,ciąża zagrożona była to musiał tam zaglądać:) ale byście widziały minę mojego męża jak zobaczył nasze 73mm szczęście na usg(2tygodnie temu) hihi TAAAAKIE oczy zrobił!haha:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko mało przytyłaś 9 kg:) zazdroszczę Ci bo ja miałam wage startową 57kg potem 55kg a teraz 60, nie wiem jak to liczyć przytyłam 5kg czy 3 kg???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym liczyła, że przytyłam 3 kg:):):) Też mówią wszyscy, ze nie dużo przytyłam a ja jem normalnie, nic a nic się nie ograniczam:)Może to genetyka, moja mama z moją siostra przytyła 26 kg a ze mną tylko 13 kg a byłam cięższa od siostry:) Ja mam juz takie zniecierpliwienie ogólne, ze szok przed tym usg. Ostatnio byłam w styczniu a teraz synuś już dużo większy jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jeśli chodzi o mój wózek to będe miała taki od siostry http://www.allegro.pl/item982074388_x_lander_xa_spacerowka_gondola_fotelik_x_car.html łóżeczko kupuje takie zwykłe w ikei. No dula to ja w zeszłym miesiącu miałam już +10 kg , we wtorek idę do gin więc zobaczę ile przez ten miesiąc mi przybyło:) Powiedz mi czy Twoja gin kazała Ci przyjść na następna wizytę za miesiąc czy za 2 tygodnie ??? Majka ja bym chyba liczyła 5kg... ale w sumie trudno stwierdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko ja odkąd jestem na L4 to mam wizyty co 3 tygodnie. Myślałam, ze wczoraj mi coś powie, ze częściej czy coś bo słyszałam, że im bliżej porodu tym częstsze wizyty. Ale powiedziała, ze wszystko jest ok i kolejna wizyta chyba 29 kwietnia o ile dobrze pamietam a potem zrobimy częściej. Czyli w sumie w ostatnim miesiącu będe tylko cześciej chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia to mnie pocieszyłaś bo ja też tak mówię wszystkim, że 3 kg:P liczy sie waga wyjściowa:D jeszcze mnie zastanawia czy lekarz nie miał źle ustawionej wagi, ma taka zwykłą nie elektroniczną więc....:) Apetyt mam nie za dwóch a za pięciu:( Już obmyślam strategie odchudzania po porodzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zrzucimy zbędne kilogramy szybciutko!:) Moja lekarka też ma taką zwykłą wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem ciekawa właśnie co mi powie we wtorek jak u niej będę.. no bo tak sobie myślę że jak każe mi przyjść za miesiąc to będzie już połowa maja, więc to by był jakoś tak 37 tydzień, więc już równie dobrze mogę do niej nie dotrzeć.... a tak wogóle dzisiaj miałam glukozę i nawet nie było tak źle, z tym że ja piłam z cytrynką :) troszkę późno kazała mi zrobić, ale ona stwierdziła że cukrzyca pokazuje się ok 30 tc, więc nie będę się z nią kłócić :) a do tego oczywiście morfologia, mocz i żelazo... we wtorek przed wizytą odbiorę sobie wyniki :) Miłego weekendu dziewczynki wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ...........??????? Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23...................7.............. ..........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........32..........8.06.2 010............ labudka82........27.........15...........32..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........32.........10 . 06 .2010 ? EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6............ ..Karol/Lenka........ mała_81...........29..........6............15..........2 2. 09 .2010 r. majka242.........29.......................14..........11. 10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja wczoraj byłam na badaniach prenatalnych. Pan doktor powiedział, że synuś jest duży jak na koniec 33 tygodnia:) Ułożony jest już głowką w dół i lekarz powiedział, ze już raczej się nie obróci. Zastanwiałam się co mnie pod żebrami uciska a to jego pupa:D Waży 2051 g i ma około 45 cm długości, lekarz powiedział, że jego masa urodzeniowa będzie w okolicach 4 kg... Śmiałam się, zeby doktor mnie nie straszył bo jak On się przeciśnie:):):) Jedną rączkę trzymał za głową a druga sobie twarz zasłaniał mały wstydzioszek:):) Cieszę się, że wszystko jest w porządku bo to zawsze człowiek spokojniejszy. Obawiam się tylko porodu jak taki duży będzie synek:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×