Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dula wrrrrrrrrrrrrr wstrętna @ zaciśnij nogi, nie wypuszczaj jej :-P Chce dzidzie, zobaczysz, muuusi się wszystko ułożyć, dasz radę skarbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pól nocy się budziłam, tak mnie brzuch bolał...Ale dopiero dzisiaj rano tak na dobre @ przyszła... I nie wiem czy mam datę następnej liczyć od wczoraj czy od dzisiaj:/ Już nic nie wiem... Zaraz po @ idę do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............31. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........24........24.11.09 Julian Klapaucius26..26.........6............23.......2 8 .11.09.........Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............14........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............13....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze dula dasz rade, tak jak czula pisala zaciskaj nogi i niewypuszczaj ;) zycze ostatniej @ w tym roku :) zobaczysz bedzie dobrze dziewczyny do ktorego miesiaca mozna wymiotowac? czy to normalne ze ja nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ania :) spalam jak dziecko przed chwila ...i chyba znow pojde mialam zrobic pyszny obiad niespodzianke,....ale bedzie zupka chinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Razem z mężem i znajomymi byłam na weekendzie na Kaszubach, odpoczęłam trochę :). Dodatkowo mój mały pierwszy raz mnie kopnął na tyle mocno że przyjaciółka też wyczuła rączką :). chce dzidzie> ja przestałam wymiotować i mieć mdłości w 13tc, od tamtej pory nie miałam problemów żołądkowych, ale moja ciocia miała problemy żołądkowe do końca ciąży (czego Ci oczywiście nie życzę). Pozdrawiam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej kobietki! czuła 🌻 jak tam remoncik idzie? dula 🌻 tulam :) chce dzidzie 🌻 wydaje mi się że nie ma reguły co do wymiotów, same z resztą mdłości nazywają się "poranne" a potrafią cały dzień męczyć... ania 🌼 gdyby nie nawał papierzysk w pracy to pewnie też by mi groziło zaśnięcie na siedząco :p kalpaucius 🌼 serdecznie gratuluję pierszego mocnego kopniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze tylko mnie mocno jeszcze nie kopnal hmmm zle objawy to mam jako pierwsza i najdluzej..... ale kopniec dpczekac sie niemoge niesprawiedliwe a pisalam ze mam wozek :P ide sie nim pobawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ komu kawy? a ja od poniedzialku mam urloop!!!!!! juz teraz to tylko o przygotowaniach do wakacji mysle :) bylam u gin. powiedziala mi ze przez to ze cykl byl bezowul. mialam taki dlugi odstep miedzy @ dala mi duphaston na wyregulowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności. Byłam 3 tygodnie na urlopie i nie miałam dostępu do neta. Ale jak tylko wróciłam od razu rzuciłam się w wir nadrabiania zaległości i czytam wszystko co napisałyście. Klapaucius gratuluję synka Dula nie przejmuj się, głowa do góry, wszystkim nam się uda Chcę dzidzię - fajny musi być ten wózek Brzusiowa - teściowej mówimy zdecydowane nie U mnie 2 cykl z CLO, jutro @ powinna przyjść i wszystko wskazuje na to, że przyjdzie, temp spada, pojawiły się plamienia. A już myślałam że się uda, że na urlopie będzie więcej sprzyjających warunków. Ładny skok temp nawet był. No ale cóż czekam aż @ przylezie. Testu nie kupiłam, wolę dostać okres niż zobaczyć 1 krechę ... brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aniu, ja też dołączam się do kawki. Kiedyś też miałam takie cykle i musiałam brać Luteinę na wywołanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Aneczka i ja kawki delikatnej ;) Bylam wczoraj u gina, dzidzia prawidlowo sie rozwija, od glowki do pupy mierzylo 7,5 cm :) to bylo moje ostatnie ust przez pochwe wiec juz na koniec sierpnia na wizycie juz bede miala na brzuszku :) Zaczynam miec problemy ze spodniami, w zadnych sie nie dopinam a jak dopne to mega mnie uciska wiec chdze w rozpietych ale podejrzewam ze bede musiala cos powoli kupic napewno wieksze staniki i spotnie ajjj :P a tam niech rosnie w koncu to ciaza trzeba przytyc choc przez 3 miesiace przytylam narazie tylko 1,5 kg ... ale brzuszek powooooolutku sie uwidacznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) smieska> dzidzia rośnie jak na drożdżach :), kochana kup sobie spodnie ciążowe, naprawdę warto, ja kupiłam sobie pod koniec pierwszego trymestru i nie żaluję, odrazu lepiej nic mnie nie uciskało, więc polecam, po co się męczyć. A u mnie wyniki moczu znowu niezbyt dobre.....wychodzie że mam jakiś stan zapalny, ale jak robię posiew moczu to nic nie wykazuje, nic już nie rozumiem. Dzisiaj idę di gina to niech mi wytłumaczy i przepisze żelazo bo czerwone krwinki coraz bardziej mi spadają, już prawie zbliżam się do przekroczenia normy :(. Wiecie chciałabym pochodzić na basen, ale słyszałam już tyle opinii że już sama nie wiem co o tym sądzić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czuła 🌼 lepiej chyba powoli niż szybko a nie dokładnie... mnie też remont czeka w najbliższym czasie ehh ania 🌻 karla 🌼 3 tygodnie urlopu - pozazdrościć :) smieska 🌼 polecam spodnie ciążowe, sama trochę zwlekałam z ich kupieniem a było w nich dużo wygodniej :) klapaucius 🌼 wiesz mnie też bardzo ciągnęło do pływania a jeszcze bardziej do jeżdzenia rowerem, zwłaszcza że czytałam nie jedną opinię że można w ciąży uprawiać te "dyscypliny" i jest wszystko OK, a jednak to też jest sprawa indywidualna. Mi lekarz kategorycznie zakazał i jednego i drugiego, ale to ze względu na zbyt krótką szyjkę macicy i ryzyko zbyt wczesnego rozwarcia. Myślę że najlepiej przy najbliższej wizycie poprostu zapytaj swojego lekarza co sądzi o chodzeniu na basen ale nie tak ogólnie tylko konkretnie w twoim przypadku :) Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Klapaucius26 :) nooo musze sobie wlasnie kupic te o ktorych Ty mowisz, z pasem te najlepsze albo jakies z troczkami ale nie zapinane na guzik... tylko nie wiem jaki rozmiar kupic wiadomo kupic juz takie zeby i na przyrost kg bylo nie ;) musze poszukac w Poznaniu gdzie sa te ciazowe sklepy bo przyznam ze nie mam pojecia ;) Slonko faktycznie idz do gina on Ci dzisiaj powie co i jak i w razie to pewnie ci cos wypisze...glowka do gory !!:* Co do basenu tez slyszalam rozne opinie zdania sa podzielone a ja tez z checia bym poszla na basen poplywac troche pobyc w wodzie ajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Ania} 👄 {karla83} 👄 {smieska1} super, że pimponek tak zdrowo rośnie :) Fajnie napisałaś: to bylo moje ostatnie ust przez pochwe :D:D:D:D:D:D Jesteś kochana, rozbawiłaś mnie 👄 {KLAPAUCIUS26} ja też marzę o basenie, jeziorku.... Ale nie ryzykuję, co prawda nie miewam żadnych infekcji, ale w grudniu u nas w mieście dziewczyna urodziła zdrowe dziecko, które po jakimś czasie zmarło i się okazało, że miała jakąś infekcję, która zabiła to dzieciątko ehhhhh Nie ryzykuję, niektórzy mówią, że lepiej na basen, bo tam chlor zabija bakterie, inni że w jeziorze, bo tam woda cały czas pływa..... Ja się nie kąpię nigdzie, poza wanną :) {bytka_83} oni ani szybko, ani dokładnie :-P Już mam dość biegania do wc sąsiadki na górę z tym brzuchem co kilka minut i wieczorami do siostry na drugi koniec miasta, żeby się wykąpać :( Może dzisiaj się wykąpię u siebie, ciekawe :-P Buziaczki robaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla o Twoje cykle tez byly bezowul.? i teraz bierzesz ten CLO aby byla owul, tak.? A mialas robione USG w trakcie brania CLO aby sprawdzic czy rzeczywiscie jest owul.? i czy jesli byla to czy pekl pecherzyk? sorry za te wszystkie pytania ale tak z ciekawosci, bo pewnie mnie to samo czeka co Ciebie. Chociaz moja gin. wysyla mnie na droznosc najpierw... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moje cykle były bezowulacyjne. W pierwszym cyklu z clo miałam usg i lekarz powiedzial, że prawidłowo zareagowałam na leki, pęcherzyk pięknie urósł, więc jak nie uda nam się przez 3 cykle z clo to wtedy dopiero mam przyjść do niego. Właśnie @ przylazła, wstrętna, jak ja jej nie cierpię. Staram się myśleć pozytywnie, ale z każdym cyklem to jest coraz trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dzieki za info, ja mysle ze jesli droznosc bedzie ok. to i mi zapisze CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Ale mnie dopadl bol glowy:( Kawa uratuje mi zycie:) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............31. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........24........24.11.09 Julian Klapaucius26..26.........6............23.......2 8 .11.09.........Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............15........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............13....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie napiję kawki. Dzisiaj idę do pracy na 11. Stanowczo wole od rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............31. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........24........24.11.09 Julian Klapaucius26..26.........6............23.......2 8 .11.09.........Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............15........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............13....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja też się dołączam do kawki. Zdecydowanie dzisiaj jest mi potrzebna. Wczoraj tak mnie wszystko bolało, że jak wróciłam po pracy do domu to musiałam położyć się spać i zwijałam się z bólu. dzisiaj już jest lepiej na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam wczoraj u gina, podczas badania ginekologicznego a konkretniej podczas wyciągania wziernika (chyba tak to się nazywa) pojawiła się blado-brązowa krew, gin stwierdził że to z powodu nadżerki którą miałam przed ciążą a teraz ona się powiększyła i zrobiła się krwawiąca, ale zapewnił że to dzidziusiowi nic nie szkodzi, a krwawienie powinno samo przejść (narazie cały czas mam leciuteńkie krwawienie) martwię się czy to oby napewno nie oznacza nic złego a to krwawienie nie jest z łożyska czy jakoś tak. Powiem Wam szczeże że się boję :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aklapcusia ufasz temu ginowi ? czy jest dobry moze idz na dyzur albo do innego. lepiej sie upewnic. ja bym poszla , ciebie to uspokoi i bedziesz pewniejsza.lepiej chuchac na zimne, ja siedze w domu.jestem klebkiem nerwow. opowiem wam co w pracy 2 dzieciakow wrocilo z hiszpani chorych(a grypa panuje) i chodza do pracy...bo czemu nie.kichaja smarkaja bleee stac kolo nich.na pytanie czemu chodza- bo to tylko choroba? ???? kolej kolejny chory jak dla mnie z goraczka opowiadal ze 2 dni temu byl z kolesiem u ktorego wykryli meksykanska grype.mial byc w domu na kwarantannie i sie leczyc.ale on to w dupie ma. wiec sie dziennie spotykaja .najzwyzej zalapie tez ta grype???? to takie trandy i co ja mam w takiej sytuacji zrobic. pojeb...... ludzie ze mna pracuja. ie poszlam do pracy, a siebie jak na szpilkach czy beda problemy.brzuch mnie z tego rozbolal. jak mozna kolesia ktory robi lazienke po 3 miesiacach nadal nie skonczyl uwalic? niewywiazuje sie dupek z umowy, a jeszcze pyskuje. czy prawo jakos mnie chroni w takiej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×