Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

wydaje mi sie ze za szybko na objawy jakiekolwiek....chociaz kazdy organizm inaczej reaguje. trudno wyczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nawet nie insynuuje, że to objaw, ja to się boję żebym czasem chora nie byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już nie wiem, mam sto myśli na minutę... źle sie ostatnio czułam, to kłucie w podbrzuszu po stosunku... Im dłuzej myśle, tym gorsze rzeczy wymyślam...Dlatego staram się jak najmniej myślec i czekam na @. Jak mi sie skonczy to pójdę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie wiem czemu mam taki dlugi cykl... z tarczyca chyba wszystko ok... nawet nie wiem, ale jak robilam hormony tarczycowe to wyszlo ze sa ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
dula niemartw sie tym narazie bedzie ok poczekaj jakis czas i nie mysl o tym czy @ przyjdzie jak bedzie to bedzie jak nie to jeszcze lepiej moze przez to ze mialas poprzednia tak wczesnie t sie udalo bo nie myslalas zeby sie starac trzymam kciuki najmocniej jak potrafie a ja wlasnie ogladalam siedem dusz i sie splakalam w ogole mam jakis dziwny okres teraz wszytsko jest dziwne a przdewszystkm moj zwiazek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. ja już w pracy. Zapraszam Was na kawkę, herbatkę czy na co tam macie ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc kochane moje :) dula moge sie do kawusi przylaczyc :) Ja bylam u mojego gina przedwczoraj i co? jutro mi sie zaczyna 12sty tydzien :) dzidzia ma 4 cm, na usg widzielismy z narzeczonym nozki i raczki :) moje wyniki wszystkie wyszly dobrze wiec biore tylko folik poki co :))) ogolnie czuje sie dobrze, nie czuje sie juz taka spiaca jak na poczatku ciazy :) A poza tym... jak sie wkurzylam wczoraj mowili na tvnie w pogodzie ze bedzie upalnie ze 28 stopni wstaje przed 7 a tu zimno i pada wrrrrr smialam sie bo facet powiedzial ze im dzisiaj maila wysle ze sa klamczuchy hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
dula dostalas @ ?? brzusiowa ajjj malutko ogolnie przytylas :) ja narazie 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dostac prawdopodobnie 2 sierpnia. Dzisiaj mam dopiero 19 dc. W zeszłym miesiącu miałam troszkę krótszy cykl, nie wiadomo z jakiego powodu więc teraz też nie wiem czego mogę się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie urok to... Pojechałam na pocztę i stanęłam na środku drogi. Coś zgrzytnęło, trzasnęło i biegów się wbijać nie da...Chyba skrzynia biegów do wymiany.Zostawiłam auto na poboczu i wróciłam do biura. Czekam na mojego to weźmie moje auto swoim na hol. Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) U nas też miały być 30 stopniowe upały, jakoś nie mogę tego dojrzeć za oknem :-P Dula kurcze, pechowy dzień.... Smieska to suuuper, że dzidzia zdrowa, najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno chłopców sie lepiej chowa-cokolwiek by to nie miało znaczyc:P Ja mam syna i na prawdę nie moge narzekać, jak na razie grzeczny jak aniołek :) Teraz marzę o córce:D mój mąż chce syna:P ważne żeby było:) czy syn czy córka to juz Bóg wybierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam u Was dziewczyny???????? U mnie śmierdzi od wczoraj, mieszkam w centrum miasta, a wali gnojem :-P tak, że szok..... Ale pranie powiesiłam, pewnie przejdzie :( Właśnie mi się chyba kabel od pralki zjarał, chyba kontakt zalałam wodą, aż iskry szły, ale wyłączyłam ehhhhhhhh Mąż niech pózniej spróbuje, ja nie będę się narażać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się Wam pochwalić dziewczyny, że byłam wczoraj z moim misiem u teściowej na jak wychodziliśmy raczyła rzec do męża, że MA (!!!) rano zawiezc swojego brata do domu ( nie mieszka w tym mieście co my), a mój luby odpalił NIE MAM CZASU, a ja nie wiem skąd mi się to wzięło, ale wybuchłam takim śmiechem.... :D:D:D:D:D:D JEJ MINA______ BEZCENNA D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha dobre hahahaha czula :D:D:D:D wielki plusik dla mężusia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+++Koła pompowane, pamiętaj o tym!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja też nie wiedziałam, ale mój brat mnie oświecił :) +++Dodatkowo materacyk :) ***-przekładana rączka przód-tył - dodatkowy fotelik samochodowy 0-11kg z możliwością wpięcia w wózek -folia przeciwdeszczowa na cały wózek - siatka przeciw owadom ( moskitiera) - system czterech hamulców - konstrukcja wózka z profili stalowych - koła pompowane z łożyskami - na innych aukcjach również inne rodzaje kół - waga wózka 12 kg !!! zobacz sama :) http://www.allegro.pl/item687048452_super_ekskluzywny_wozek_safari_travel_fotelik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×