Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Znowu cisza, nie ma nikogo :( Mam dziś wstrętny dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie narzekałam jeszcze tutaj zbytnio na moją teściową... I nadszedł ten czas babsko jedne, kuzwa męża ma za kierowce i jej takiego esa odpaliłam, że pewnie się wgryzła w telefon No i co za tym idzie, z mężem nie rozmawiam ehhhhh A dobrze wie, że mąż jest do końca ciąży na warunkowym, bo nie wiem czy pamiętacie, a może nie pisałam, ale około 3 m-ca się pokłóciliśmy i wylądowałam z krwawieniem w szpitalu Od tamtego czasu minęło już trochę, ale mu wtedy powiedziałam, że może wrócić jak się postara.... No i się kuzwa postarali oboje, jest niedziela, jedyny męża dzień wolny, a ja sama z płaczem w domu Nie mam sił się nawet wyżalić..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wydaje mi sie ze 6 to odrobine duzo, ale nie zamartwiaj sie. Ja zaczynam 20 tydzien i niecale 4 kg na plusie wiec ok. Powinno byc generalnie od poczatku 2 trymestru powinno byc 0,5 kg na tydzien(zalezy co bylo w pierwszym trymestrze, ja np. schudlam tylko 1kg, ale jak ktos przytyl juz na poczatku to na pewno bedzie mial wiecej niz te 12kg, bo potem dzidzia rosnie szybciej)Ja chyba sie zmieszcze i bedzie te 4 kg na koniec 5tego miesiaca. Ale ja sie nie przejmuje jem tyle ile mie sie chce i tylko raz w tygodniu pływam a co pare dni cwicze calanetics(juz bez brzuszkow) i waga chyba nieznacznie wiecej niz w 1 ciazy(wtedy bylo 10,5) to teraz moze ze 12 bedzie. I tak potem wszystko zrzucimy. 7 kg tracimy podczas porodu a reszta podczas karmienia. No stress! Byle nie bylo 20kg, bo to potem ciezko zrzucic. Narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Brzusiowa przykro mi że zostałaś sama.U mnie też nie wesoło synek z mężem znów musieli jechać do szpitala w Prokocimiu ,ja zostałam sama w Krośnie prawdopodobnie na 10 dni ,ale mam nadzieję że przyjadą szybciej. Chce dzidzie ja jestem w 30 tc tak liczy lekarz od początku a według jego terminu porodu w 31tc przytyłam 11 kg.Dużo tyłam na początku ,teraz przez ostatnie dwa miesiące przytyłam 0,5 kg i na te pół kg naprawdę się starałam żeby przytyć,ale gdzieś czytałam że niektórzy pod koniec mogą mało przybierać na wadze.Brzuch mi rośnie a kg nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj prałam ciuszki dla dzieciątka.Mam mega ilości .Dzisiaj wstyd się przyznać wszystko poskładałam do szafek.Jutro upiorę pozostałość poprasujęi i jestem gotowa przynajmniej z ciuszkami.Mam jeszcze liste zakupów ale pójdę z moimi kochanymi skarbami jak wrócą i kupię kosmetyki ,wanienkęi ,wuzek chyba też nie będę biegać sto razy. Pieluchy kupiłam tetrowe takich używałam z synkiem ,zastanawiam się tylko nad nocą żeby zakładać pampersy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
brzusiowa niemartw sie bedzie dobrze moja przyszla tesciowa ostatnio doprowadza mnie do szalu zajmowala sie naszym psem i domem podczas wakacji naszych Fione(moja sunia) przyzwyczaila do spania w lozku o zgrozo ;/ a w domu robila nam pozadki a [ptem naopowiadala mojej mamie ze taki balagan byl chociaz P myl lodowke a ona powiedziala ze byl syf a do tego zabrala mi garnek i jak zadzwonilam i pytallam o niego to powiedziala ze niewidziala go a P jak dzwonil powiedziala ze wziela go zeby nam ogorkow zakisic sadze ze te kawaly o tesciowych sa prawda:L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko czemu tak musi być???? Ja tą kobietę bardzo lubiłam, nie było między nami zgrzytów przez 4 lata jak mieszkam z moim...... i odebrałam jej synka :-P A mam to gdzieś........... Jutro do lekarza, zobaczę moje małe serduszko :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! brzusiowa ty sie słońce babsztylem nie denerwuj:) Ja nie mogę narzekać na moją teściową może dlatego ,że mieszka w innym mieście i nie widzimy się na codzień:P Ja już po staraniach teraz czekamy z mężem na wyniki co zdziałaliśmy:P Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe majka 👄 Mój wrócił..... I kuzwa zapytał czy będę jadła to mięso.... Ja pytam jakie mięsko :D:D:D:D:D:D Mamunia dla mnie dała!!!!!!!!!!! Ale dziewczyny!!! Zazdroście mi, mam najwspanialszą teściową na świecie, kuzwa jakąś kość dla mnie dała :D:D:D:D Na szczęście już jestem po kolacji, bo Bóg wie jakiej tam przyprawy dodała :-P Idę się położyć , pa kochane 👄 Na 10-tą wizyta u ginki, jak wrócę to napiszę jak się ma mój okruszek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. jak po weekendzie? u nas lało całą niedzielę ;/ zmieniam tablekę, tak jak myślałam słabo się staraliśmy STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................3........... .............26.07.30 dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 Ania_29.................29.................5............ ...........???????? edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............28. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........21........24.11.09 Julian Klapaucius26..26.........6............20.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............12........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............10....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................3........... .............26.07.30 dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 Ania_29.................29.................5............ ...........???????? edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............28. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........21........24.11.09 Julian Klapaucius26..26.........6............20.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............12........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............11....... luty 2010...Kacper/Blanka CzescKochane moje :***** nie bylo mnie na necie bo bylam w radomiu u rodzicow od srody do niedzieli az milo aj mega bylam steskniona za nimi :)))) Robilam badania na rozyczne hiv toxo.... bla bla bla i dzis lece na 19.30 do ginekologa z wynikami, ciekawe jak tam wszystko sie mi rozwija nie bylam prawie miesiac u lekarza. a poza tym cio hmmmm ciepelko dzis nie jest zle, z narzeczonym lepiej aczkolwiek zeszle tygodnie byly dramatyczne, myslalam ze sie rozstaniemy bez kitu...ale jakos dochodzimy do porozumienia zobaczymy na jak dlugo mam nadzieje ze juz na dluzej... A wy kochane jak sie czujecie ? mam nadzieje ze wszystko ok a ze staraczki tez pelna para dzialaja :*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Tak się dzisiaj źle czuję, że coś strasznego. Słaba jestem, nic mi się nie chce, a do tego tak jakby mnie żołądek bolał czy nie wiem co... (góra brzucha) Ogarnęłam troszkę mieszkanie, obrałam ziemniaki i chyba pójde leżeć.Do tego za oknem leje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytko wskazuje na dziewczynke, ale pimopnek wstydzi sie baaardzo hihi. Ale podwyzszone parametry na to wlasnie wskazuja :) Wazy 1207g a ja nic przez te 3 tygodnie nie przytylam :) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! nic jeszcze nie poczytalam, wiec nie wiem co u Was! Zabieram sie za czytanie i zaraz dam odzew temu co naskrobalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................3........... .............26.07.30 dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 Ania_29.................29.................5............ ...........???????? edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............29. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........21........24.11.09 Julian Klapaucius26..26.........6............20.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............12........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............11....... luty 2010...Kacper/Blank {dula} jak się czujesz??? Już trochę lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam rozjechana tabelke :) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................3........... .............26.07.30 dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 Ania_29.................29.................5............ ...........???????? edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............28. .....3.10.09....Oliwka chce dzidzie..25..........1........21........24.11.09 .....Julian Klapaucius26..26.........6............20.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............12.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3............11....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie idz na L4 i tyle, po co masz sie stresowac... brzusiowa - tesciowa to Ty masz... :( moja mieszka daleko wiec moze dlatego wszytsko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezyjka alez Ci fajnie, tez juz bym chciala szykowac sie na przyjecie malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezyjka alez Ci fajnie, tez juz bym chciala szykowac sie na przyjecie malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam 50dc....... jutro dzwonie do gina... mialyscie teaz takie dlugie cykle???? juz mnie to wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu!!! Właśnie rozmawiałam z teściową, kurczę sama nie wiem........... Co myśleć o tej kobiecie.... Tak mnie zdenerwowała!!!! A teraz znowu jest dobrze ehhhhhhhh STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................3........... .............26.07.30 dula.....................26..................6.......... ..............02.08.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 Ania_29.................29.................5............ ...........???????? edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............29. .....3.10.09....Oliwka chce dzidzie..25..........1............21........24.11.09 .....Julian Klapaucius26..26.........6............20.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............12.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3............11....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) U mnie beznadziejny dzień:( Jak wróciłam z pracy to od razu do łóżka się walnęłam ,źle się czuje jakby grypsko mnie brało:( Spałam chyba z 4 godziny. Taka pogoda a ja chora....ałaaa... Brzusiowa to bedzie Oliwka super:) Pozdrawiam Was wszystkie nie mam siły już siedzieć przy kompie papapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Samopoczucie już troszkę lepsze ale wczoraj po starankach tak mnie bolał brzuch, takie miałam jakby kłucia i skurcze ( nie wiem jak to nazwać) że nie mogłam wyleżeć...Nie wiem co to była. Ale z tego wszystkiego jak zasnełam przed 23 to się dzisiaj obudziałam o 11!!!!!!Głowa mi pęka i jestem taka na sibie wściekła, że tak dlugo spałam, że mnie chce rozerwać:):):) Kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, próbowałam wczoraj żartować do mojego męza, że chyba mam uczulenie na Niego.... Moja gin jest na urlopie. Czekam do @, akurat wróci i się do Niej wybiorę. Strsznie \"mokry\" mam ten cykl...Dużo śluzu mam. Z racji tego, ze w zeszłym miesiącu dostałam wcześniej @ to w tym nawet nie myślałam o tym keidy mam mieć owulacje itd. Co ma być to będzie... Ale ten dziwne kłucia czy skurcze, nie wiem jak to nazwać dzisiaj też sie powtórzyły jak przygotowywałam obiad w kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do tematu tresciowych to ja narzekac niemoge.i musze przyznac ze czasem lepiej sie dogaduje niz mama bo jest bardziej zyciowa i zna problemy.moja mama jest kochana ale patrzy przez rozowe akulary to mnie czasem drazni. przyjezdza do nas na tydzien. to juz ostatni gosc. i od przyszlego piatku sami. Pozatym moj maz nie pozwoli sie wtracic ani na milimetr do naszego zycia. wiec jest na dystans i wie ze niema prawa jednego zlego slowa na mnie powiedziec :) :) :) wiec szczesciara ze mnie a sta koscia mnie czula ubawilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieska nie bardzo rozumiem , jestes z narzeczonym razem ale niewiesz na jak dlugo? macie jakis kryzys czy czujesz ze wy niedlugo sie rozejdziecie. moze zle odebralam twojego posta. mam nadzieje ze u lekarza bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu te twoje cykle sa strasznie dlugie. niemam pojecia czemu czy ty masz problem z tarczyca? fryzyjka tez ci zazdroszcze przygotowan do malenstwa :) ja planuje od konca sierpnia zaczynac wszystko kupowac i wogole :) wtedy bede w polsce juz na stale w holandi niema l4-niemoge isc, ale za 4 tyg juz mam koniec. ide na 2 tyg na urlop potem od polskiego lekarza 4tyg l4/zanim holendrzy sie dopacza o co chodzi od 6 pazdziernika mam macierzysnkie :p tak wiec juz niedlugo.byle przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula a ktory masz dzien cyklu ?hmmm mokry moze to dobry objaw. mam nadzieje ze :) . za szybko by sprawdzic testem .jeszcze z tydzien trzeba poczekac ale mam nadzieje ze bedzie pozytywnie wszystko. uczulenie na meza tez mam czasem :P fajne okreslenie czula co to znaczy ze nic nieprzytylas. ani kg? a ja juz 6 kg . ty to szczesciara jestes. prosze mni przytyc min 10 :P zebym sie gruba nie czula a co u mnie 2 dni przepracowalam 7 godzin to dla mnie rekord.ale juz czuje ze to granica moich mozliwosc na ten tydzien. a w piatek jade na wekend do paryza :) hahahahahha :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×