Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Juz w to nie wierze ze tym razem się uda, i tak ten cykl jest juz spisany na straty. W poprzednim pęcherzyk urósł, a nawet dwa i same pękły i też w ciąże nie zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie do póki temperatura wysoko to mam ogromna nadzieje,że się udało ale jak zobaczę spadek temperatury tak jak dzisiaj to mam załamkę bo wiem że nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa udzielił mi się Wasz nastrój! do dupy to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do du..py tez tak mysle a najbardziej w tym wszystkim szkoda mi mojego męża bo jak widze jak on czeka na TA wiadomość to az serce mi sie kraje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam tylko prolaktynę gin stwierdził ze ze mna wszystko jest ok mój mąż ma problemy z tarczyca a co za tym idzie z nasieniem(ruchliwosc plemników) buuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam te 4 hormony co sie robi w 3dc i było wszystko ok. Ale później poszłam na monitoring cyklu i w pierwszym monitoringu okazało sie że pęcherzyk rosnie, ale w drugim juz nie urósł i lekarz stwierdził że nie ma co czekać tylko trzeba cykle stymulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak dostanę teraz okres w październiku i w listopadzie też to idę do mmojej gin. Niech mnie skieruje na badania. Męża też. Bo ja to się obawiam, ze mnie do psychiatryka oddadzą zaniedługo. Mówiła rok to ja dam Nam 10 miesięcy. Moj też jak usłyszał, że robie badanie tarczycy, też poszedł. Wiem, że też by bardzo chciał a tu dupa. To się nakręciłam z rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam krew 0- jakbym normalniej nie mogła mieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula Nas razem zamkną w tym psychiatryku...ach... czeka mnie chyba ta laparoskopia przed którą tak się broniłam:( tylko ze nie wiem kiedy ja ja zrobie bo od pazdziernika zaczynam studia i nie bede miała kiedy:((((( co za zycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dula chwalmy naszych mezow za to ze tacy sa bo naprawde mamy szczescie:) inni to nie dopuszczaja mysli ze cos moze byc nie tak po ich stronie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Majka. Moja siostra też się stara ( tzn. podchodzi do tego tak,. ze co ma być to będzie) Porobiła badania, chodziła na monitoring to mój już by poszedł na badania nasienia jak go znam. A mój szwagier mówi, że On jest zdrowy to Ewa ma problemy. Tylko, ze nikt mu nie robił badań i nie stwierdził, że jest zdrowy:/ Majeczko na jaki kierunek idziesz??zaocznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też trafie do tego psychiatryka razem z Wami, może do jednego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula🌻 szczerze powiem,że współczuje Twojej siostrze męża z takim podejściem i życzę żeby z siorą było w 100% ok. Idę na zarządzanie specjalność ekonomika menadżerska ale jeszcze się na ta specjalność w 100% nie zdecydowałam chydzi mi jeszcze po glowie spedycja:) ale na wybór specjalizacji mam rok czasu:) zaocznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Edzia mogłam słuchać męża i przeprowadzić się do Sosnowca już dawno bym tam u Ciebie w biurze zawitała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne specjalności. Ja dopiero niedawno skończyłam i chyba by mi się teraz nie chciało iść znowu na studia:) Ja podejrzewam, ze w tym psychiatryku to by mogli z Naszą trójką nie wytrzymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz! Miałybyśmy blisko! Mężowie też by się napewno polubili:) Ale by było fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. no i sie podłamałyśie moje drogie !!! co zrobić żeby Wam się polepszyło ?! musimy być pełne nadziei. Ja ostatnio wychodze z założenia ,że tak naprawde żadna z nas nie ma wielkiego wpływu na nasze ciało. Uzależniamy nasze mysli od tego co wyszlo na monitoringu i od innych wyników badań. Jak Bóg bedzie chciał to bedizemy mamami. ja mysle ż On poprostu lepiej wie ode mnie co teraz jest i co bedzie w moim zyciu... eh... najlepiej chyba uciec się do wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny boli mnie podbrzusze, deilkatnie ale wyczuwalnie. Do okresu jeszcze troszke czasu...echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko ja to w ogóle co szkoła to inny kierunek. Technika mam z Dokumentacji budowlanej.Licencjata z doradztwa zawodowego a magistra Pedagog pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×