Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dula, czyli wróżka miałaby rację z tymi bliźniakami. a moze któraś z was podrzuci jeszcze jakiś pomysł z prezentem, bo czas mi ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka extra, dzięki zabieram się za przeglądanie i napewno coś z tego wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a krzątałam się po mieszkaniu, gotowalam obiad. Ja zjadłam tylko zupę, coś nie mam apetytu. I chyba pójdę poleżeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też planuje sie położyć jak wróce z pracy :) strasznie mi się spać chce :) a co M na informacje o prawdopodobieństwie że będą bliźniaki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula> USG można już wykonać przy becie równej lub większej od 1130 wtedy na USG widać zalążek zarodka a między 6-7 tygodniem jest już zarodek z bijącym serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka> serduszko będziesz słyszała z monitora, gin nagra bicie a pozniej Ci to odtworzy, niezapomniana chwila, bedziesz tez widzieć takie wykresy przy biciu, ale na to nie zwrócisz uwagi bo z płaczem będziesz słuchać bicia serduszka Twojej dzidzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzisiaj miałam taki kocioł w pracy że nawet nie miałam czasu zajżeć a tu takie ciekawości, właśnie nadrabiam zaległości i co ja tu czytam, Dula bliźniaki to by była niezłą niespodzianka:) Karla co do prezentu to może jakiś nowoczesny gadźecik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż nie wierzy we wróżki:):)Ale za bliźniakami jest jak najbardziej tak:) Ja sobie nic nie wkręcam bo wiadomo jak z wróżkami...choć nie powiem fajnie by było:P Za tydzień pójdę na betę zobaczyć czy dobrze przyrasta. Dzisiaj dużo pospacerowałam bo inaczej bym przespała, a tak byłam na świeżym powietrzu. A zaniedługo lulu:) Miłego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w niedziele mam chrzciny u kuzynki, nie wiem jak to przezyje. Ona ma takie fajne dzieciątko, a ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny👄 Właśnie wstałam:) Poproszę herbatkę. Majeczko dziękuję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mam ochotę zmienić się troche.... chętnie farbnęłabym włoski i obcięła ale boje sie fryzjera :) eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:) a ja jem śniadanko, muszę się przyzwyczajać bo kiedyś to jadłam gdzieś 4 h po pobudce...a teraz już muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Majeczko mamy podobnie. Teraz na siłę zjadłam małą kajzerkę. Dopóki się nie przyzwyczaję to będe tak jesść na siłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 Ania_29.................29.................8............ ...........2.11.09 karla83 .................26 ................11 .......... .............05.11.09 marzencia864.........23.................8............... .........05.11.09 basia29................29.................9............. ............07.11.09 edytka1980............29.................14............ ...........????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chce dzidzie..25..........1..........25.....24.11.09 ...Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............33.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............30.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............24.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............23....... luty2010...Kacper/Blanka kruszynka173...24......3............?..........czerwiec 2010..... dula............26..........8............?.............. .?................. EsiaSmH .......22.........2.............?.............?............. ... Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjkao........Piotruś......28.09.09.......3970....... .54..........sn czula........Malinka.........06.10.09.........3100...... ...53.........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo kiedyś miałam baardzo dobrą fryzjerke.. zawsze było dobrze.. a teraz gdzie pojde zaplace mase kasy a strzyzenie masakryczne... jestem niska mam H153 cm nie należe do szczupłych - taka normalna figura busia troche okrągła czy będzie mi pasowała krótka fryzura? teraz mam za ramiona - zreszta wiecie jak wygladam na nk.. choć tamte zdjęcia są przed spadkiem 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×