Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

basia szkoda ze tak Ci wypada :( moze mozna cos z tym zrobić? np. pojsc dzien wczesniej na zastrzyk czy cos? nic nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOje kochane 👄 🌻 moje wyniki hcg 489,4 mlu :) czyli pasują wyniki do 4,5,6, tc lekarka bedize musiala sobie to jakos pozniej ustalic... wczoraj bardzo mocno zakłuło mnie w jajniku , tak się wystraszyłam.. eh...bo zabolalo inaczej niz zwykle. odrazu polozylam sie na 2 h i przeszlo...zawsze jakby co mozna zjesc nospe ona nie szkodzi.. oczywiscie nie za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie da rady, a poza tym nie chce się stresować tym, ze pęcherzyk mi peknie akurat w dzień wesela i co wtedy, zaciagne męża do łazienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jak sobie policzyłam to zastrzyk musiałabym wziąść 16 lub 17, a 17 mam wesele. Wszystko zawsze się pieprzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu 👄 a co :) zaciągniesz męża :):) a tak na poważnie.. to wiadomo , że to i nie wygodne i stresior.. następny cykl...dacie rade... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie mój trzeci cykl z CLO. W pierwszym pęcherzyki urosły, a nawet 2 i pękły same, w drugim cyklu urósł jeden, ale nie pękł, jak nie uraok to s......! A teraz w trzecim cyklu z clo to nie wiem co będzie, lekarz kazał mi wykupić pregnyl na pekniecie. Karla a co u Ciebie, jesteś po drożności, byłaś teraz u gina, jakie dalej masza leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia a nie mozesz w tym cyklu nie brac tego clo? tylko dopiero w nastepnym (skoro ten i tak idzie na staty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki oddacie glos na mnie w konkursie? www.konkursvolvo.pl w pierwszym rzedzie przedostatnie zdjecie i w trzecim rzedzie trzecie od prawej (od konca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu, ja miałam drożnośc w tym cyklu i dostałam @. Teraz mam przyjść w 14 dc do gina. Juz się umówiłam na wizytę. Nie wiem co mi dalej zaproponuje. Przeszłam już przez clo i teraz mam dwa miesiące przerwy. Może znowu od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś robie grochówkę z boczusiem wędzonym. Karla bo tak chyba jest 3 cykle CLO, później przerwa i znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
kruszynka, dula, Esia GRATULUJE ciazy !!! :)))) jejku zacofana jestem co sie u was dzieje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwij sie jak wrócisz, bo sama jestem ciekawa, bo w sumie jedziemy na tym samym wózku. Tylko z tego co pamiętam to Twój mąż robił badania i wszystko ok, a mój jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mój mąż jest po badaniach i na szczęscie u niego wszystko wyszło ok czego i tobie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już odebrałam wyniki !!!!!!!! 1005 mIu/ml Zaznaczony 5-6 tydzień ciązy i 6-7 tydzień ciąży także nie wiem dokłądnie który tydzień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na powiekszającą się tabelkę naszych zaciążonych i wyglada na to że wszystkie zaszły do 4 cyklu prób. Dula miała 8. Kurczę a u mnie to już rok i nic nie wychodzi...cały czas się boję że to wszystko przeze mnie. Skoro mój mąz ma dobre wyniki a nam nie wychodzi, to musi być moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czyli jak ty miałaś 3 września a ja 31 sierpnia tzn że mniej więcej jesteśmy w tym samym tygodniu:) I co w dalszym ciągu lekarz twierdzi że za wcześnie na usg?? dzwoniłaś do niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla najważniejsze to pozytywne myślenie. Ja też myślałam, ze z Nami coś nie tak a jak widać się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×