Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

a mi sie nie chce wogole nic robić w pracy.... nudiz mi sie , nawet mi sie nudzi czytanie forum innych itp.. niewiem co ze sobą zrobić.... teraz sprzedaz jest masakryczna zaczął się jesienny sezon...martwica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ósma godzina a tu nikogo nie ma ????? Serwuje kawkę i herbatkę oczywiście wstawać leniuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 Ania_29.................29.................8............ ...........2.11.09 edith26.................26.................13........... .............03.11.09 karla83 .................26 ................11 .......... .............05.11.09 marzencia864.........23.................8............... .........05.11.09 basia29................29.................9............. ............07.11.09 edytka1980............29.................14............ ...........????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chce dzidzie..25..........1..........25.....24.11.09 ...Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............33.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............30.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............24.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............23....... luty2010...Kacper/Blanka kruszynka173...24......3............?..........czerwiec 2010..... dula............26..........8............?.............. .?................. EsiaSmH .......22.........2.............?.............?............. ... Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjkao........Piotruś......28.09.09.......3970....... .54..........sn czula........Malinka.........06.10.09.........3100...... ...53.........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla patrzę tak na nasza tabelkę i widzę że idziemy łeb w łeb z iloscia starań i terminem @ :) umawiamy sie że w listopadzie przenosimy się do niższej części tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też na to spojrzałam. skoro na tym topiku przechodzi się do dolnej tabelki grupowo, to myslę że teraz kolej na nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) oj Majka ja też chce wolne! spać i spać...!! i w domu posprzątać..., za to wczoraj po pracy zmierzyłam się z podwórkiem przed domem..liście ttrawa , chwasty...zamiatanie koszenie... uff wygrałam... a potem musiałam już leżeć bo coś mnie brzuch zaczął po tej pracy pobolewać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coś wam opowiem:( po tym pogrzebie w srodę poprosiłam koleżankę,żeby mi pokazała gdzie leży naszej koleżanki córeczka(zmarła tragicznie w lutym) chciałam jej zapalić świeczkę:( poszłyśmy na jej grób,pomodliłyśmy się odwróciłam się i popatrzałam na groby co leżały naprzeciw i doznałam szoku!!!! Zobaczyłam grób MOJEJ KOLEŻANKI!!!!:(:(:( do dzisiaj nie mogę uwierzyć:( Stanęłam jak zamurowana i chyba tak stałam wieczność:( To straszne zmarła perę dni przed swoimi 30 urodzinami:( Zaczęłam dopiero teraz kojarzyć, że jej dawno nie widziałam,ona zmarła w październiku'08:(:(:(:(:( Jakie życie jest kruche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... ja po wizytach na cmntarzach i właśnie takich sytuacjach zdaje sobie zawsze sprawe ,że musze dbać o relacje z ludzmi tmyi na ktorych mi zalezy... bo kiedys.. okarze sie własnie coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia dokładnie........tak mnie to zdołowało w środę......taka śliczna i mądra kobieta:( osierociła dziecko:(zmarła na raka:( moja ostatnia rozmowa z nią,mówiła,że po chemii już było lepiej nawet jej już włosy dosyć odrosły:( bylam pewna ,że już bedzie ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Miałam szefa od rana więc nie miałam za bardzo możliwości być tutaj z Wami. Ale już pojechał na szczęście:D Majka...życie nie jest sprawiedliwe:/ Taką mam dzisiaj chęć spania, że coś strasznego. Nic innego nie robię tylko ziewam cały czas...Przyjadę do domu to chyba się położę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula🌻 ja pamiętam, że całą ciążę przespałam i to był jedyny objaw z ciążowych czego Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 mam nadzieję, że nic mi nie będzie więcej dolegało:) Nic mi się nie chce , taki mam dzisiaj spadek formy, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem taki mnie dopadł ból podbrzusza myślałam, że mi macicę wyrwie:( nasilający ból a potem tak samo odchodził, straszne to było, nie wiem co to? miałyście tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak czasem mam , jak siedze lub leżę i się szybko poniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma.....:( dziewczyny mam dwa konta mailowe ale z jednego nie korzystam tylko co jakiś czas wchodze i usuwam reklamy:P no i dzisiaj chciałam wejść i nie mogłam!!! ktoś mi sie włamał i hasło mi zmienił:(:(:(:(po co to nie wiem:( odzyskałam hasło i zgłosiłam pocztę do usunięcia bo i tak nie korzystam a jak juz raz mi się włamali to pewnie znowu by to powtórzyli:( bez sensu bo co komuś moja poczta??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula 🌻 a widziałyście tą pierwszą trójcę w tabelce....za tydzień już bedziemy wiedziały czy się przenoszą czy nie....:) licze na to :) ale sie nudzę w pracy.. jakbym chciała iść już do domu..nic sie nie dzieje...a musze tu być do 16..! porażka... dziwnie się też czuję ... niby mnie muli ale niby nie..tak mi poprostu dziwnie w brzuchu...i znw zaczyna mnie boleć mój ząb mądrości... tydzień spokoju miałam!! wrrr.. o i nerwy odrazu mi przychodzą...a wczoraj wieczorem płakałam jak bóbr...bez powodu. tzn wkurzyłam się bez powodu i tak płakałam aż zasnęłam.! porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×