Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Płodne i do dzieła:) to moze być nasze motto:P ide do pracy pozdrawiam do jutra:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
motto fajne ;-) milej pracy ja juz wrocialm ... hurra obliczylam ze kolejne moje dni plodne zaczynaja sie od 22 lutego do 6 marca. tak mi kalkulator powiedzial, a ostatnio przeczytalam ze trwaja 4-5 dni.a gdzies indziej ze jest jeden konkretny dzien. ja zwariuje 25 lat a taka niedoinformowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie w miesiącu masz 1 dzień (a konkretnie kilka godzin) \"płodności\" - jak masz owulke to peka Ci pecherzyk i jest jajeczko i jesli w tym momencie sa tam plemniki to zapladniaja jajeczko, jesli nie to nie. potocznie mowi sie o dniach plodnych, bo tak naprawde ciezko jest okreslic ten jeden jedyny dzien, plemniki zyja ok. 72 h - czyli 3 dni tak wiec jak kochasz sie np. 1 lutego to do +/-3 lutego plemniki sa, potem juz umieraja. aby miec pewnosc z reguly od daty planowej owulki dodaje sie i odejmuje kilka dni (5-7) i tak. ( przy założeniu 28 dniowych cykli) : jak masz okres masz 1 lutego t o owulke 14 lutego - dni płdne +/- od 8 - 20 luty. pzry zalozeniu ze pleminki zyje 3 dni powinno sie kochac co dzien lub co 2 dzien przez ten najbardzie prawdopodobny czas sni plodnych alez sie rozpisalam, mam nadzieje ze chociaz zrozumiale :) pozdrawiam wszystkie staraczki i zaciążone!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
dzieki ania 29 a powiedz mi prosze ,moze sie orientujesz.jezeli zawsze mam pol godziny plamienia na 2 dni przed okresem.to te plamienia licze jako 1 dzien cyklu,jako dlugos okresu,czy dopiero ten okres pelny po 2 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że może to trochę głupie z mojej strony, ale popatrzcie na poprzednie strony... jakoś nie było wspólnych rozmów, ja to rozumiem :-) ok ja już więcej tego tematu nie będę poruszała pozdrawiam miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
brzusiowa czula mi dajesz motywacje i wiare ze mi tez sie uda. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motywacja??? hehe u mnie to wszystko szybko się stało ja ostatnią @ miałam 28 grudnia a z tego co teraz liczę to już około 10 stycznia byłam w ciąży :-p czyli dobre dwa tygodnie jak przerwałam tabsy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa czuła pisz co u Ciebie i już. Wiesz nas staraczkowych troszkę więcej stąd więcej tematów o staraniach, ale spoko liczę na to że będzie tu równie dużo brzusiowych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
mialobyc wiare i sile ;-) za duzo mysle o ciazy i pisze glupoty sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
jak mam wkleic sie do tej taabelki. dalam sobie przed chwila powrozyc na kafe ;-) do 4 miesiecy mam zajsc w ciaze. w wrozby zbytnio nie wierze....ale jakos sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 majka242.............28..................22............. .........16.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? chce dzidzie..........25..................1......................18.02.09 Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Brzusiowa czuła> napisz czy miałaś jakieś objawy,że tym razem to nie jest @ a ciąża? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam mieć żadnych objawów, że tym razem to nie jest @ a ciążą, ponieważ jak już napisałam zaszłam w około dwa tygodnie po porzuceniu tabsów :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam w styczniu test, bo chciałam koniecznie mieć te dwie kreseczki, ale zastanowiło mnie właśnie gdy @ nie miałam parę dni po czasie, aczkolwiek to było niby normalne po odstawieniu tabsów, ale mnie kusiło strasznie na ten test, bo miałam zatwardzenie :-p hehe, drażnił mnie płyn do płukania ciuchów, który zawsze używałam i takie tm różności no i były dwie kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz??????????? nienawidzę płynów do płukania strasznie mnie mdli nie mogę jeść jajek bo jak zjem na śniadanie to cały dzień je czuję w gardle ;-) i w ogóle strasznie mnie drażnią zapachy brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa czuła> zazdroszczę Ci ;) co ja bym oddała aby tak mi się udało...hmmm...no coż ja uciekam do domku zrobić obiadek. Tobie i Twojej dzidzi życzę dużooooooo zdrówka. Do jutra i życzę owocnej nocy ;). Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu chce zabierac sie za robote pełno para...a tu nieplodne przez najblizsze kilka dni. cierpliwosci mi brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ majka242.............28..................22............. .........16.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 18.02.09 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????? nyny..................23....................7........... .... ......?????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jednak dostane @ bo juz mi pryszcze zaczynaja wychodzić :( :( :( a poza tym to samochod odmoeil dzis posluszensta na chwile i boje sie ze jak sie to powtorzy to bede musiala oddac go do naprawy :( czula a masz jakies mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ majka242.............28..................22............. .........16.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 18.02.09 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę...............20.02.2009 karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????? nyny..................23....................7........... .... ......?????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi tak wyglada na małe zamieszanie z tabela, ta chyba bedzie najbardziej aktualna: STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 18.02.09 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze oprócz tego, ze ninam powinna sie znaleźć w dolnej tabeli ale to nie ja powinnam ja tam umieszczac! gratuluje ninam!!!!!!!! tylko czemu tak długo cie z nami nie bylo? czuła, że czasami temat sie nie klei to moze kwestia tego ze jeszcze mało sie znamy i mało w sumie klikamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis czuje jak na grype żołądkową (chyba - bo nigdy tego nie miałam), mówie wam tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Witam i ja sie dołączam.I jak narazie bede tu najstarsza.Mam 35 lat i staram sie od 8 miesiecy.Od 2 miesiecy sprawdzam testy owu i wielkie zdziwienie.W pierwszym miesiacy mialam w 11 i 12 dniu cyklu słabą kreske a wtedy kiedy powinna byc mocna całkowicie nic nie było .W 2 miesiacu mialam w 12 dniu słabiutką kreske .Czyli co..?nie mam owulacji?Nie dochodzi do uwolnienia pęcherzyka?Mam 11 letniego syna wiec chyba mam jakies szanse.Od jutra mierze temke zaczynam obserwacje , zamowilam ziółka ojca grzegorza Sroki i daje sobie jeszcze 3 miesiace.Potem ide do lekarza.Ale nie rozumiem testow .Czy ktos mial podobnie?tylko słabe kreski i nic potem?co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry nigdy nierobilam sobie zadnych testow.o co w nich chodzi?powinnam je robic? w sumie nawet nieslyszlam o nich,a widze ze tu popularne to. ide do pracy ;(( widok szefa gdy dam mu zaswiadczenie o ciazy BEZCENNY ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×