Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 dzusta..................29.................2............ ..........11.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... 7 .........?....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o poprawkę w tabelce dzusta lat 29 starań 3 @ 07.03.09 do wielkiej czarnej doopy wszystko jest........ :( 😭 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiona leniuszku :) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... 7 .........?....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wiecie co dziewczynki, męczy mnie już to czekanie na @ ile można nawet nie czuje żeby miał przyjść ... Dziś jest 50 dzień cyklu SZOK !!! a @ nie ma ... a może wziąć luteinę co myślicie ??? może wywoła mi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każda z nas ma takie mysli, ze nigdy jej sie nie uda - ja tez to mam! ale najgorsze dla mnie na dzien dzisiejszy jest to ze po raz pierwszy w zyciu moj cykl trwa juz 31 dni i jak na razie mam tylko takie malutkie plamki, a prawdziwego okresu nadal brak.nie mam zielonego pojecia o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moj maz stwierdzil ze kiepsko sie przylozylismy i teraz musimy sie poprawic;) Zatem obiecuje sobie ze w tym cyklu zajde w ciaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoja a może Ci się udało ... Ja to bym chciała żeby mój cykl trwał 31 dni bo jak na razie to o 20 dni za dużo. A tak poza tym to wiem, że już zhizuję, ale zrobiłam sobie tak tylko z głupiej ciekawości test owulacyjny i wyszła mi taka słabiuteńka ... prawie nie widoczna 2 kreseczka SZOK !!! ????? Chyba muszę przestać w ogóle o tym myśleć bo ja to przez to moje głupie zastanawianie się nie mogę może zajść w tą ciążę ... Może się zablokowałam od tego zhizowania :( buuuu Przestaje o tym myśleć ... co będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoja 🌻 jeśli mogę coś wtrącić, taki niby wydłużony cykl i słabiutkie plamienie też mie się zdarzyło i co się później okazało byłam już wtedy w ciąży... także trzymam kciuki żeby i u ciebie tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Z mężem staramy sie prawie 2 lata i nic:( Mam nadzieję i się nie poddaję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można to się do Was dopisuje majka242........28............22................16.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majka wpisałam Cię w tabelkę pozdrawiam STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 majka242.............28..................22......................16.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... 7 .........?....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo wreszcie nie jestem pomarańczą!!!!!!!!!! jupi :-p pierwszy raz zapytano mnie o hasło hehe a już zrezygnowałam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! i nową staraczke również :) ja jeszcze 5 dni czekania - nieczekania na @ ale nic nie czuje na ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nic nie czuje ani na ciąże,ani na@ Trzeba być dobrej myśli :D POZDRAWIAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Majka 🖐️ wiecie co ja z kolei mam @ ale tempki ciągle wysokie i co ja mam o tym wszystkim myśleć??? normalnie to jeszcze zanim @ nadeszła lub zaraz jak się pojawila tempka leciała na łeb na szyję a teraz dzielnie sie trzyma już z 4 dzień wysoko??? zgłupiałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ Dziewczyny! Czy przyjmiecie do swojego grona starającą się od 5 cykli?...i mam nadzieję, że to ostatni cykl ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzusta - przecież zdarza się że kobiety w ciąży przez pierwszy miesiąc mogą mieć plamienia, a te wysokie temp są bynajmniej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzusta zrob testa :) witamy, witamy i do tabeli zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 majka242.............28..................22............. .........16.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Klapaucius26..........26..................5......................27.02.2009 Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... 7 .........?....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się wpisałam ;) Mam PYTANIE. Robię testy owulacyjne 2 cykl i za każdym razem wychodzi mi tylko jedna kreska albo druga bardzo słaba co zresztą według instrukcji tez oznacza wilekie NIC, już sama nie wiem co mam myśleć, może wcale nie mam owulacji? Jak myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KLAPAUCIUS26 :) Jeśli robisz według instrukcji to możliwe ze nie masz owulacji. Musiałby to lekarz zobaczyć :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maja za odp. Umówiłam się do gina 17.02 i zobaczymy.Tak sobie myślę że mogłam wcześniej się umówić, ale mam jakieś takie dziwne przeczucia że na wizycie powie mi coś nieprzyjemnego, no ale narazie jestem podczas starań - przynajmniej jest miło ;)Tak dodatkowo jakiś czas temu przeczytałam o działaniu ziół Ojca Klimuszki i zaczęlam je stosować.Wcześniej miałam dosyć nieregularne cykle teraz widzę, że się o wiele poprawiły, czytałam że dość sporo kobiet podobno dzięki ty ziółkom zaszło ;) nadzieja matką głupich, ale łapię się wszystkiego ;) Tak czy inaczej na wyregulowanie cyklu pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie te ziola mozna kupić? przydalyby mi sie... dzusta robisz testa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×