Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ciekawe, ja badam temp i robię testy pierwszy raz. aż jestem ciekawa czy uda mi się określić termin owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy w czasie tych kilku dni z sluzem plodnym musi nastapic owulacja. czy np w srode mam ten sluz...a owulacja nastapi w czwartek? 2 pytanie czy 8dc,12dc,15dc daje jakies szanse.czy mam niewierzyc w cuda. nieczuje bym byla, watpie wrecz w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po wizycie niestety tabletek na plamienia nie dostałam ale za to zlecenie wykonania badań progesteronu i prolaktyny i dopiero z wynikami do gina aby ustalić dawkę. a tak w ogóle to cześć 🖐️ i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! a u mnie temp. wczoraj spadła na 36,4 a @ nie ma. dziś 46dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ale mi sie spac dzis chce slonko niby probue sie przebic ale cos mu nie wychodzi ide kawke zrobic naczytałam sie wczoraj na necie tego wszystkiego na tematwynków badania nasienia ehhh leoiej tego wszystkiego czasem nie czytac bo opinie baaardzo skajne milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej ja dopiero teraz, jeszcze nic nie pocytalam, co napisalyscie, wiec ide czytac i zaraz zdam Wam relacje co u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie, cicho dzis tu u nas bylo :) a wiec bylam dzis u gina bo @ nadal bark i co sie dowiedzialam - otoz w tym miesiacu nie mialam owulki i dlatego nie dostalam @ 9czasem jest tak, ze jak nie ma owulki to nie wystepuje @) dostalam dupusthan czy jakos tak i tyle :) ale poprawil mi sie humor bo przybajmniej wiem czemu nie mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to generalnie 12 powinnas mies owulke, wiec 8 dzien nie bardzo i 14 tez... ale ten 12 to jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12dc rano i wieczorem wiec...moze sie uda a jajniki mnie bolaly dopiero 15dc i 16dc jak juz sluzu nie bylo. poczekam choc niewierze.w przyszlym miesiacu zaczne 10 dc a skoncze 15dc .MARATON URZADZE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ze czesm kobieta niema @ przez brak owulki.ponoc to kazda z nas dotyczy.kazda w ciagu zycia przechodzi tak jakies 2 razy.tak wiec to normalne. teraz bedzie juz ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby bylo jak piszesz :) no jak rano i wieczorem to ok:) i trzymam kciuki aby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie- moja rada nic na siłę, jak się będziesz mocno nastawiać, to nic z tego nie wyjdzie, bo będziesz za mocno zestresowana i spięta nawet podświadomie. Ja już trochę zawodów przeszłam i wiem, że im bardziej się nastawiałam tym gorzej było, bo jeśli przytulanki były tylko w dni teoretycznie płodne to później mi się już po prostu nie chciało bo nie było po co :) I wszyscy mi radzili żebym przestała aż tak o tym myśleć to się uda, no cóż nie jest to łatwe bo podświadomość działa, ale ja już trochę odpuściłam, bo narazie muszę znaleźć pracę. Pozdrawiam was wszystkie i życzę owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie! A ja mierzę tą temperaturkę i zawsze 36.6 i nic innego....ale jestem dopiero w 11 dc. Teraz zrobię sobie kawkę i biorę się do roboty :) cieszę się że dzisiaj piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moja temp. dziś dalej 36,4 to już 3 dzieńtaka a @brak.dziś 47dc. chyba jednak wyskoczę po test. chociaż nie ma co się oszukiwać jak taka niska temp. to ciązy napewno nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, A.N.N.A. a bylas u lekarza, czemu masz takie dlugie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś czas temu miałam badaną prolaktynę i wyszła za wysoka, brałam leki a potem tak potoczyło się zycie że przestałam brać bromergon który tylko wyregulował mi cykl, a teraz gdu dostanę @ wybieram się właśnie na badanie wszystkich hormonów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny!!! Ja też myślałam, że temperatura jest wyższa w ciąży, 2 tyg. temu mierzyłam, bo czułam się jakby trochę przeziębiona i miałam 36...... Normalna temperatura, a już w ciąży wiedziałam, że jestem przecież! Jak widać nie ma chyba reguły.... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernadk82 tak wizytka była odnośnie plamień przed @ zdziwiłam się że nie dostałam leków od reki ale to dobrze bo po co ma mnie faszerować bez potrzeby. odnośnie tempki to w ciąży jest ona wyższa w stosunku do tych tempek z fazy niższej. Czyli to nie musi być od razu 37 C może być i jeśli wcześniejsze tempki przed owu były niższe. Każda kobitka inna to i tempka inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×