Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość smieska1
a ja z Poznania :) Witam was :* Ja dzis w pracy znowu zurkiem zwymiotowalam :/ jezuuu juz glupieje powoli nie wiem co jest, postanowilam ze w sobote z rana zrobie test grugi raz, nadal nie mam @ .... no nic pozyjemy zoaczymy ale wkurzaja i zastanawiaja mnie te wymioty 3ci dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popierram Anię29. Szmiszka rób test:):) Ja dzisiaj w pracy, lenia mam potwornego:) Jestem z Dąbrowy Górniczej obok Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny zrobilam dwa testy, jeden wczoraj drugi dzis z rana - oba pozytywne! jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
witam :* nio zrobie test jutro z rana, wczoraj kupilam termometr i dzis z rana zmierzylam tempke i mialam 36,9 ......... co to znaczy ? ze mam podwyzszona tzn cio?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieska>jednorazowe zmierzenie temeratury nic Ci nie da.Do tego potrzebny jest caly monitoring temperatury w cyklu.Zrob test i sie przekonasz:)Mamy chyba szczesliwy dzien dzisiaj wiec nie czekaj tylko rob:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
szoja GRATULUJE kochana !!!!!! wspaniale wiadomosci faktycznie, ja robie test jutro i sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, boje sie tylko zeby nie zapeszyc. a tak mi chodzilo piwko po glowie na weekend, a tu klops! i jeszcze do pracy trzeba isc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny jak super:) coraz wiecej Was wskakuje do drugiej tabelki:);) przyznam sie ze zazdroszcze ale pozytywnie naprawde bardzo sie ciesze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
szoja jutro rob ie test, moze i mi szczescie dopisze bo w tym samym dniu mialysmy miec @ ;) u mnie ani widu ani slychu jutro sie wszystko okaze, moze i ja jutro sie podziele z wami taka nowina jak szoja :) Iwonka no wlasnie wiem ze mi nic nie da to ze tylko dzis zmierzylam temperature, nio nic bede mierzyc juz teraz. A teraz was kochane zostawiam i mykam do pracy aaaa nie chce mi sie heh |:/ Buziaczki milego dnia dla wszystkich :************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoja> az gesia skorke mam. Super!!! Naprawde sie ciesze i witamy w tabelce niżej :) jak fajnie :) buziaczki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
szoja wielkie gratulacje teraz my sie musimy spezyc jeszcze raz wielkie gratulacje kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie właśnie wcinam barszczyk z kołdunkami :) a po barszczyku czeka na mnie rogalik z polewą czekoladową, którego zostawił mój maż mi dzisiaj rano na poduszeczce, wprawdzie to nie to samo co kwiatek ale liczą się dobre checi :) czyli co teraz czekamy na smieskę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzieki wielkie! dziewczyny ja sie boje wpisac w dolna tabelke, poczekam co lekarz powie, a na dziś zrobie cos takiego z tabelka. mam nadzieje, ze mnie zrozumiecie. STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ smieska1...............23..................2......... ............. 17.04.09 Iwona77................32.................3............ ............01.05.2009 basia29................ 29..................4............. ...........05.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.2009 anczur.................20..................3............ .............08.05.09 Ania_29.................29.................4............ .......... .12.05.2009 majka242............. 28..................24............. .........13.05.2009 labudka82.............26..................11............ . .........17.05.2009 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.2009 krop.ka................34..................6............ ............????????? dzusta..................29.................4............ ............????????? A.N.N.A.................31.................13.......... ............????????? szoja....................29.................3....................................... Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1................16 .......?........29.09.09 czuła............25..............1................16. .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1..................9.......?.......24.11.2009 Klapaucius26....26.............6.................8...... ..?......28.11.2009 Koniczyna30....30.............7.................5...... .?chyba 14.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
KLAPAUCIUS26 ;) ja jutro z rana robie test, powiedzcie mi kochane, czy jak dzis winko wypije, nie bedzie to mialo wplywu na jutrzejszy wynik testu ???? aj ja tez szoji zazdroszcze, tak dziewczynki teraz my sie musimy sprezyc a co !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciężki dzień grrrr Tyle sprzątania, a jutro od rana znów to samo :-( Ehhh zachciało się remontów :-p {labudka82} widzę, że spodziewana @ w dzień moich urodzinek :-p Mam nadzieję, że ten dzień i Tobie przyniesie szczęście i żadne wiatry Ci nie przywieją tej wstrętnej @ Pozdrawiam kochane, miłej nocy pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo pobudka!!! Ja już dziś od 6 rana jestem na nogach, bo mężuś jechał do Gdańska i do Gdynia i trzeba było wstać i śniadanko mu zrobić. No i już dawno u mnie słychać jak praleczka chodzi, szkoda takiego słoneczka :-p Życzę wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! trzeba bylo z nim jechac i skoczyc na plaze :) alez ja bym sobie tak polezala na piasku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czula jestes z maja i spod byka, to tak samo jak ja. smieska i jak??? u nas tez pogoda cudna, mam ochote sobie pograc w badmintona, chyba po sniadanu sie wybierzemy. milej soboty wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
i nic .... wyszedl negatywny :(( juz nic z tego nie rozumiem, @ dalej nie mam, wymiotuje po obiedzie w godzinach popoludniowych wszystkie objawy wskazuja na tak a w tescie ze nie...moze test jakis lewy ? ehhh ide w poniedzialek do ginekologa bo oszaleje mowie wam dziewczynki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{smieska1} przykro, ale masz rację, idz do lekarza, nie denerwuj się tylko! {Aniu} miałam z nim jechać :-) ale niestety nie zdążyliśmy wczoraj posprzątać wszystkiego brudu po tym remoncie i takim sposobem zostałam sama w domu :-( Ja nie wiem po co ja to sprzątam skoro od poniedziałku na nowo syffffff Ale ten pył mnie dobija :-(( {szoja} a Ty skarbie kiedy masz??? Już niedługo świętujemy w takim razie!!! A jak z NK, możemy Cię wreszcie zobaczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×