Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Hey!!! Nauuuda w pracy??? A u mnie nuda w domu :-p Całymi dniami siedzę sama i nie wiem co mam już ze sobą zrobić. Chciałabym się tak troszkę :-p ponudzić w pracy, bo między ludzmi to jakaś lepsza ta nuda hehe :-) {chce bobasa} ja też po każdym stosunku miałam wrażenie, że to wszystko ze mnie wypływa :-p Ale nie przejmuj się, możesz oczywiście leżeć z nogami w górze hehe, ale ja i tak zaszłam ( i to jak wszystkie wiemy w pierwszym cyklu starań), także nie martw się kochana, poprzytulaj się z partnerem, najważniejsze, żeby nie biegać zaraz \"po\" do łazienki się kąpać!!! Do rana masz z tym czas :-p Ale się rozpisałam :-) Śliczny poranek dziś u mnie, już pranko wisi na dworze :-) A na obiad ugotuję kurczaka, bo mężuś uwielbia:-) Miłego dzionka kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Ale mi smaczka narobiłyście :) Ja niestety od kuchni staram się trzymać z daleka bo jak narazie wszystkie zapachy doprowadzaja mnie do szału, więc na dzień dzisiejszy rolę kucharza przejął mój maż. Wiecie na maja chce sie wybrac do obozu w Sztuthofie, może któraś z Was była i powie mi czy warto jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale narobiłyście smaka kochane, dobrze że jestem po śniadaniu. Klapucius ja byłam w Stutthofie kilka lat temu. Wtedy czyatałam książki o drugiej wojnie św. i powiem Ci że miejsce zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Generalnie jak kazde tego typu. dlatego jak tylko masz okazje to jedź zobaczyć, naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
ja nie byłam w Stutthofie ale bylam w Auschwitz i rowniez zrobilo na mnie ogromne wrazenie i powiem ze po wysciu nie wiedzieli sznajomi co sie dzieje ze mna bo bylam w takim szoku takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Austchwitz ja tez bylam:(wrazenia niesamowite.Ja nie dalam rady obejrzec calego obozu bo mi bylo slabo.Ale naprawde polecam.W Sztutowie nie ma takiego wrazenia,ale tez warto zobaczyc.Auschwitz dla ludzi o mocnych nerwach.Ja wymiekłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka ziemiaczana w piekarniku do tego zrobilam salatke z mozarella i zrobie jeszcze sos smietanowo-pieczarkowy:)mniam palce lizac.Chetnie zapraszam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Iwonka} nie chcesz zostać moją osobistą kucharką??? :-p a też byłam w Austchwitz nawet dwa razy, nie wiem jak to wrażenie opisać, ale warto!!! Idę ten obiad robić, bo pół dnia biegałam na zakupach :-) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
kochane co tu taka cichosza?? ja siedze i sie martwie faceci sa niepoważni ida i znikaja nie dajac znaku zcia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis caly dzien w pracy - od 8 do 8 :( wlasnie zjedlismy kolacje i normalnie zasypiam na stojaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka zrob drugi test, moze pierwszy za wczesnie zrobilas iwona fajny ten przepis na babke :) musze kiedys zapodac go na obiad :) a teraz to spadam juz spac - do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Ania29 --> nadal nie mam @ choc mega krzyz czasami mnie boli jak na @ i brzuch, dzis w pracy znowu zwymiotowalam po spaghetti no masakra.... nie wiem co juz myslec o tym wszystkim, glupieje od tego heh ;) mozliwe ze za wczesnie zrobiam test, mam drugi w domu ale chce go zrobic w piatek jesli do piatku nie dostane @... spoznia mi sie @ 5 dzien fakt faktem ze nie mam w sumie regularnych tych @, a wczoraj i dzis w pracy wymiotowalam, jesli wyjdzie ze nie jestem to ide do lekarza sie zbadac bo wtedy nie bede wiedziala skad te wymioty, malo tego robilam wszystkie badania calkiem niedawno tzn krew kal tarczyce itp itd i wszystko jest oki eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ale dzisiaj paskudna pogoda,pada deszcz i jest szaro. Zrobilam sobie duza kawusie musze sie obudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ szoja....................29.................3......... ..............17.04.2009 smieska1...............23..................2......... ............. 17.04.09 Iwona77................32.................3............ ............01.05.2009 basia29................ 29..................4............. ...........05.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.2009 anczur.................20..................3............ .............08.05.09 Ania_29.................29.................4............ .......... .12.05.2009 majka242............. 28..................24............. .........13.05.2009 labudka82.............26..................11............ . .........17.05.2009 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.2009 krop.ka................34..................6............ ............????????? dzusta..................29.................4............ ............????????? A.N.N.A.................31.................13.......... ............????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1................16 .......?........29.09.09 czuła............25..............1................15. .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1..................9.......?.......24.11.2009 Klapaucius26....26.............6.................7...... ..?......28.11.2009 Koniczyna30....30.............7.................5...... .?chyba 14.12.2009 cos jej dawno nie widzialam ;) co sie dzieje z zalozycielka topiku? vindict? odezwij sie do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie:)zapraszam na kawke:) u nas dzis piekna pogoda,moze sie wybierzemy nad Zalew na spacerek:)U mnie dziś 20dc 5d na luteinie.Mam wilczy apetyt przez nią i ciagle jestem zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dlugo masz brac ta luteine? ja bralam przez 10 dni rano i wieczorek i strasznie mnie mdlilo nic nie moglam przelknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam brac przez 10dni.Biore ją w celu przedluzenia fazy lutealnej,bo byc moze mialam problem z zagniezdzaniem sie zarodka w macicy.Miałam po owulacji do miesiaczki ostatnie dwa cykle plamienia a raczej sluz brazowy.Teraz jest ok,ale samopoczucie kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam co tam u Was?? z jakich wy miast jstesci dziewczyny?. ja mam dzisiaj dzien pelen roboty. przedewszystkim musze jechac z mamina do lekarza bo dostala ataku swojej choroby oj martwi mnie juz wszysto heh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Łódź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko> wymioty i mdłości jak były tak są, słabsze mocniejsze zależy od dnia, czasem tylko rano a czasem przez cały dzień. Jakoś się już przyzwyczajam, ale są momenty załamania, kiedy sobie myślę i po co mi to wszystko, ale to trwa tylko chwilkę, zazwyczaj wtedy kiedy z tak wielką czułością obejmuje dwoma rękoma wc :) zresztą wc to ostanio mój drugi dom :) Ale jest oki, pocieszam się że jeszcze trochę i będę się cieszyła ciążą na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ szoja....................29.................3......... ..............17.04.2009 smieska1...............23..................2......... ............. 17.04.09 Iwona77................32.................3............ ............01.05.2009 basia29................ 29..................4............. ...........05.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.2009 anczur.................20..................3............ .............08.05.09 Ania_29.................29.................4............ .......... .12.05.2009 majka242............. 28..................24............. .........13.05.2009 labudka82.............26..................11............ . .........17.05.2009 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.2009 krop.ka................34..................6............ ............????????? dzusta..................29.................4............ ............????????? A.N.N.A.................31.................13.......... ............????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1................16 .......?........29.09.09 czuła............25..............1................15. .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1..................9.......?.......24.11.2009 Klapaucius26....26.............6.................8...... ..?......28.11.2009 Koniczyna30....30.............7.................5...... .?chyba 14.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ szoja....................29.................3......... ..............17.04.2009 smieska1...............23..................2......... ............. 17.04.09 Iwona77................32.................3............ ............01.05.2009 basia29................ 29..................4............. ...........05.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.2009 anczur.................20..................3............ .............08.05.09 Ania_29.................29.................4............ .......... .12.05.2009 majka242............. 28..................24............. .........13.05.2009 labudka82.............26..................11............ . .........17.05.2009 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.2009 krop.ka................34..................6............ ............????????? dzusta..................29.................4............ ............????????? A.N.N.A.................31.................13.......... ............????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1................16 .......?........29.09.09 czuła............25..............1................16. .......?......3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1..................9.......?.......24.11.2009 Klapaucius26....26.............6.................8...... ..?......28.11.2009 Koniczyna30....30.............7.................5...... .?chyba 14.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! u mnie pogoda nawet ok, nie padalo, slonce siwecilo ja jestem z rzeszowa jutro powinnam pojsc na badnia - hormony, ale nie wiem czy uda mi sie wyrwac z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×