Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość anczur
smieszka ja tez nie moge przytyc jak przestalam pracowac i brc tab anty to spadlam na wadze 10 kg w 2 miesiace(no stres do tego duzy to zle wrozy) i teraz waze 48 i nic nie daje jedzenie :( cekawe czy ostatni miesiac ozekiwac cos przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrr nic nie moge napisac!!!! dwa razy juz mi sie skasowalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy dawalysmy sobie namiary na NK??? nie przypominam sobie.. ale juz nadrabiam zaleglosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Dziewczynki tez wam powysylalam zaproszenia :) mysle ze kiedys jakis zjazd sie przyda... nio ja tez nie moge przytyc juz wszystkiego probowalam i nic kompletnie, tez jak anty bralam 3 kg przybralam jak nty juz nie biore tez troche polecialam ale ogolnie apetyt mam jak slon a nie moge przytyc. chce sobie kupic odzywke bialkowa i na silke sie zapisac w weekendy zeby jakos masy nabrac do pazdziernika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
to prawda wszystkie dziewczynki bosko wygladacie :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę muszę się nauczyć która z Was ma jaki nick na kafe:):):) swietnie wyglądacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie Majka najbardziej zapamietałam bo pierwszą Cię miałam w znajomych:):) poprasowałam....ile tego było! Dobrze, że mam to za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu już jakiś czas temu dawałyśmy sobie namiarki, bo ja już kilka dziewczyn widziałam :) Ja niestety nie wiem która jest która :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
brzusiowa ciebie juz bede kojarzyc :) ciebiemajeczka i dula i anczur was tez :) jestem wzrokowcem :P A ja mimo wszystko jestem za zjazdem kiedys ... gdzies... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze mozemy sie spotkac obysmy juz mialy brzuszki a co niektore juz wozeczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Edyta:) Za zjazdem jestem jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś mnie zaczyna brzuch pobolewać jak na okres...To samo miałam w zeszłym miesiącu więc podejrzewam, że kolejny miesiąc spisany na straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
dula jeszcze nic przesadzone.... obys nie dostala @ w sensie zebys byla w ciazy ;):* mi plodne dni zaczynaja sie od wtorku i bedziemy dzialac z narzeczonym..zobaczymy jak tym razem bedzie mam cicha nadzieje ze moze jednak w koncu sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką cichą nadzieję... Obiadek przyszykowałam i jadę zawieźć moją mamę na cmentarz. Odezwę się później. Miłego dnia dziewczyny!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu weekend, bo cisza na forum :-p Byłam u fryzjera i mam ochotę już popatrzeć w lustro :-p Bo wyglądałam tragicznie, a w niedzielę na komunię... Buzka na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam małe pytanie .... Czy możliwe jest zajście w ciąże w tydzień po odstawieniu tabletek????? 4 dnia po odstawieniu tabletek dostałam krwawienia; gdy się skończyło kochałam się z mężem bez zabezpieczeia kilka razy .... Proszę pomóżcie i odpowiedzcie czy mozliwe jest zajście w ciążę w takiej sytyacji??????????? przepraszam za taką zmianę tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×